de twee versies zijn anders dat komt door de zang want de muziek is hetzelfde gebleven,..doordat er door diggy een rap van is gemaakt met enkel behoud van t refreintje kan je niet meer praten over "beter" of "slechter",...de intentie is helemaal anders geworden,...het dromerige ( dat ik zo apprecieer) is eruit gehaald en in de plaats van komt staccato rap ,...net zo goed maar anders .... en ik ben nederlander ;-)
hey schuimbekje, waarom doe ge overal zo gepikeerd tegen de hollanders die bij dit lied kommentaar geven?? ik vind ze bijzonder positief want over het algemeen gaan we door voor 'kankerbelgen' hoor!
als dat een reden zou zijn... dan werd half nl ooit door belgen in hun kont gepakt ;) als een belg zoiets doet is't ineens een schande, als een nl zoiets doet (en dat doen ze heeel veeel) dan is't geen probleem... dat zijn grapjes, moeten we maar tegen kunnen...
Ach mensen, luister gewoon en geniet ervan of je doet het niet, ieder zijn smaak en meningen, het gaat om het liedje toch niet om die nonsense eromheen,...
Oh jij bent zo gast die de hele dag op youtube bivakeert...Maar ik werk bij het management van Gert verhulst dus ik kom er wel eens tegen maar goed....laat maar hangen ik reageer er ook niet meer op sjappie.
Ik begreep niets van je laatste zin, wellicht wegens het ontbreken van nodige punten, komma's en hoofdletters waar nodig. Altijd moeilijk lezen zonder die dingen.
This comment has received too many negative votesshow
flemish and dutch can be compared as English & American. Dutch is more cheesy kiddy talk, like a true english gentleman , flemish pple talk more rough like americans. but nothing wrong with any of the two, just making a comparisation for not dutch talking pple :-)
Ik vind gewoon dat er heel wat betere vrouwelijke stemmen zijn, dat ze het zotdraaien op de radio (tot vervelens toe), haar stem is veel te zeemzoet en ze articuleert met moeite. Da's mijn mening.
ja supermongool omdat ze vlaams is. Omdat het een andere taal is nederlands met een accent ja snap je dat???? articuleert ze anders en praat ze een beetje zacht en zwoel vandaar dat zeemzoete van jou bokkelul. Dat hebben de meeste belgen. Omg jij bent echt een naab..
...Op bijna Stalinistische wijze wordt van je verwacht dat je dit goed MOET vinden. Smaken verschillen, maar sommige hansworsten vinden dat dat niet kan.
@kozzmozz7: To be honest, I find it completely the other way round: We dutchmen are a bit 'rude' in our language, flemish is so much more 'neat' tp hear.
@HardStyleFear Doe ff normaal man: jij bent echt zo'n typische internetheld: je hebt ook duidelijk niet gelezen wat ik zei, want anders had je dat antwoord niet eens getypt.
you can always look at his channel... or derive which country he means from the context... he's dutch, same as you, so his own country is the netherlands!
Kadril, Oblomov, Kleine Blote Liedjes, solo, alles wat ze doet is fantastig. Eva is en blijft met enkele lengtes voorsprong de beste Belgische zangeres
Persoonlijk vind ik Sarah Bettens toch beter... Zeg niet dat Eva de Roovere slecht is, want ze heeft namelijk ook geweldige nummers gemaakt! Maar mijn voorkeur gaat toch uit naar Sarah!
Ze heeft een zeemzoete stem, maar beste Belgische zangeres? Naah :) Sarah Bettens (K's Choice), Lara Fabian, Geike Arnaert (Hooverphonic), Liesje Sadonius (ex-Hooverphonic), en een paar ander zijn veel beter.
Kijk, dit is mijn persoonlijke mening, ik hoor Eva nu eenmaal heel graag zingen. Sarah Bettens is ook niet slecht, maar is qua stemgeluid toch heel wat beperkter en wat mij betreft kan haar solowerk niet tippen aan K's Choise. Geike is ook heel goed, maar durft live al eens uit de bocht gaan. Persoonlijk hoor ik Laïs, Yasmine, Jo Lemaire, Marieken boussemare, An-Sofie Noppe en idd nog anderen graag zingen.Ik ben al blij dat er hier niemand de naam Natalia heeft laten vallen
Mooi! Ik kende haar niet, maar een onbekende deed een schijf in mijn brievenbus met haar muziek erop en een serie afleveringen van IT Crowd. Was denk ik voor een van de buren bedoeld maar er stond niet bij voor wie en nu luister ik naar die muziek!
This comment has received too many negative votesshow
Flikker op man, waar slaat dit op? Jij is lastig?????? Fantastig??? Dat stukje tekst is zo slecht. Zelfs belgen zeggen niet jij IS lastig. Alleen allochtonen doen dat. En dan Fantastig.. Zovan 'ik wist niet wat er verder op lastig rijmde'... KUTZOOI!
This comment has received too many negative votesshow
Creatief of niet, het slaat nergens op.. De nederlandse taal is al in de verdrukking gekomen door die engelse termen, komt deze vrouw de woorden nog ff verkrachten. Fantastig klinkt gewoon niet.
ok de nederlandse taal is in verdrukking maar neem je verlies nu maar, er komen via sms taal ook nieuwe woordjes bij misschien niet hoogstaand allemaal maar ik zie het van de positive kant en de laatste tijd is alles in beweging, kunnen wij ons hierop verenigen?
Ze gebruikt deze tekst om de echte betekenis achter het liedje te verbergen. Ze zingt eigelijk gewoon over een lul. Jullie moeten niet zo zeuren over de paar woordjes die ze net een beetje veranderd om het wat leuker te laten klinken.
Prachtig liedje...blijft hangen...
roosje131 7 months ago
Schoon! :-)
Gezoes 9 months ago
natte droge wang!! whaha bouu
duinerijclaud 1 year ago
@duinerijclaud natte dromen wang
arwax 1 year ago
This comment has received too many negative votes show
rip meid
keytownjohnny 2 years ago
ze is zelf ook gwn echt lekker :P
TUGGER1337 2 years ago 3
check my cover comic version : echt lekker Eva !
steveredband 2 years ago
fantastig optreden, jammer alleen dat de laatste paar seconden weg zijn
ElbertNaf 2 years ago
Wederom een reden om een trotse Vlaming te zijn!
Go Eva!
janpenaan 2 years ago 3
super stemmeke
papalamelullos 2 years ago 3
super stem
papalamelullos 2 years ago 3
Aan de ene kant met rap toch mooier, maar misch. alleen omdat ik dat gewent ben...:$ Super mooi nummer dit!!:D
5/5!!
eerst speelde ze toch zelf gitaar??
koeniehh 2 years ago
dit is het origineel waar DD een remix van gemaakt heeft ;-)
HerrieJ 2 years ago
nou, ik vind dit wel mooi omdat het lekker los is.
de remix met diggy dex is weer cool omdat er juist een lekkere beat onderzit en het verhaal op die manier ook klopt :)
al met al, beiden Eva De Roovere :)
djdmess 2 years ago 3
Prachtige stem. =D
ggddrr26 2 years ago 2
stom einde van een prachtig nummer
trafassi45 2 years ago
Hier nog 1 die helemaal verliefd op haar stem werd van dat nummer.
nmourinho 2 years ago 2
hahaha nic7nic khad utzelfde XD
thomasmerkus 2 years ago
Geweldig!
jmolsathome 2 years ago
oooh man als ik iemand niet kan uitstaan is het wel giel beelen.... want n knakker is dat toch ongelofelijk
RubenD23 2 years ago
ga je aanstellen?
reute20 2 years ago
dat kan jij vinden maar ik denk dat je een van de weinige bent die dat vind. Hij weet erg veel van muziek en ontdekt ook veel nieuwe artiesten
NLbiatch 2 years ago
dat zal best, en dat vind ik knap, maar hij is niet de enige die dat doet.
luister je wel eens naar zijn nachtradio programma?
het is gewoon een botte klootzak, hij zeikt iedereen af!
als mensen dat luisteren zijn ze het makkelijk met mij eens.
RubenD23 2 years ago
Wat een stem, toen ik dit nummer hoorde (met Diggy Dex) kon ik mn oren niet geloven! Het voelde alsof ik verliefd werd op haar stem.
Dat Vlaamse accent, zoals zij het gebruikt, is echt prachtig.
nic7nic 2 years ago 5
x2!
bratwurst1987 2 years ago
eigenlijk spreekt ze gwn AN uit vlaanderen... niet echt met een accent wij spreke helemaalni zo netjes hoor!
P1A1U1L1I1N1E1 2 years ago
vind de versie met diggy djex persoonlijk beter en da heeft er niks mee te maken da ik nederlander ben.
chicoelbandito 2 years ago
je zegt t al ,..persoonlijk ;-)
de twee versies zijn anders dat komt door de zang want de muziek is hetzelfde gebleven,..doordat er door diggy een rap van is gemaakt met enkel behoud van t refreintje kan je niet meer praten over "beter" of "slechter",...de intentie is helemaal anders geworden,...het dromerige ( dat ik zo apprecieer) is eruit gehaald en in de plaats van komt staccato rap ,...net zo goed maar anders .... en ik ben nederlander ;-)
arnikki 2 years ago
wat bedoel je met staccato rap?, nog nooit van da woord gehoord.
chicoelbandito 2 years ago
euh wat dacht je dr van om ff te "koekelen" op dat woord ???
internet generatie ??
arnikki 2 years ago
dude alleen een muziekant kon weten.
chicoelbandito 2 years ago
ben het volledig met je eens.
OraSeratta 2 years ago
die eva is zelf een lekker ding jam jam
mark01318 2 years ago
en nog meer simpelgeestige commentaar... die slimme nederlanders toch.
schuimbekje 2 years ago
hey schuimbekje, waarom doe ge overal zo gepikeerd tegen de hollanders die bij dit lied kommentaar geven?? ik vind ze bijzonder positief want over het algemeen gaan we door voor 'kankerbelgen' hoor!
akita1man1 2 years ago
hey schuimbekje kleutertje, wat doe je moeilijk, ben je ooit door een hollander in je kont geneukt, omdat je zo af geeft.
chicoelbandito 2 years ago
als dat een reden zou zijn... dan werd half nl ooit door belgen in hun kont gepakt ;) als een belg zoiets doet is't ineens een schande, als een nl zoiets doet (en dat doen ze heeel veeel) dan is't geen probleem... dat zijn grapjes, moeten we maar tegen kunnen...
hilarisch...
rResurgam 2 years ago
addicted to this song
Ruben00021 2 years ago
Super!
ChillesofFlanders 2 years ago 4
haha cker relaxed die stem
cruzholland 2 years ago 6
Ach mensen, luister gewoon en geniet ervan of je doet het niet, ieder zijn smaak en meningen, het gaat om het liedje toch niet om die nonsense eromheen,...
mchelleful 2 years ago 5
Heerlijk nummer!
Dersan87 2 years ago 2
zon relaxed, zwoele, mooie stem. kan er echt een hele dag luisteren :)
korsakovsky 2 years ago 15
gewoon mooi, en daar is nicht aan toe te voegen, toc?!
kooimees 2 years ago 7
Lekker natuurlijk
EEN GEILE GOEDEMORGEN GIEL
racenemo 2 years ago
T klinkt gewoon mooi misschien mist het af en toe iets meer afwisseling?
hwarangoo 2 years ago
Oh jij bent zo gast die de hele dag op youtube bivakeert...Maar ik werk bij het management van Gert verhulst dus ik kom er wel eens tegen maar goed....laat maar hangen ik reageer er ook niet meer op sjappie.
crespomaster 2 years ago
Ik begreep niets van je laatste zin, wellicht wegens het ontbreken van nodige punten, komma's en hoofdletters waar nodig. Altijd moeilijk lezen zonder die dingen.
Whatever.
YvesB1 2 years ago
mensen die daar werken horen dat niet op deze manier kenbaar te maken. Je blaast veelste hoog van de toren!
merobje 2 years ago 2
ik vind dit zo´n mooi sensueel nummer!
dit draaiden we al maanden in de bouwmarkt waar ik werk haha :P
lonelyXessence 2 years ago 2
That's not true flemish.
kerstmanneke82 2 years ago
Like it
rentenierder 3 years ago 2
kan iemand
De jordaan
eens posten voor mij alstublieft ? :)
Ensaji 3 years ago
Kozzmozz7,
i grew up partly in Holland and Belgium and believe me, that's an whole lot of Anglo Saxon crap your serving here!
Salut en de massel.
degenha 3 years ago
This comment has received too many negative votes show
flemish and dutch can be compared as English & American. Dutch is more cheesy kiddy talk, like a true english gentleman , flemish pple talk more rough like americans. but nothing wrong with any of the two, just making a comparisation for not dutch talking pple :-)
kozzmozz7 3 years ago
Now THAT'S crap!!
YvesB1 3 years ago
if you're gonna insult a singer (and not to mention all her fans), at least tell us why you think this is crap
koffiejuffrouw 2 years ago
"Insult"!?
Ik vind gewoon dat er heel wat betere vrouwelijke stemmen zijn, dat ze het zotdraaien op de radio (tot vervelens toe), haar stem is veel te zeemzoet en ze articuleert met moeite. Da's mijn mening.
Content?
YvesB1 2 years ago
Dat er veel betere vrouwlijke stemmen zijn ben ik zeker met je eens maar dat zeemzoete en articuleren komt simpelweg omdat ze vlaams is....
crespomaster 2 years ago
Idioot! ..."omdat ze Vlaams is"!...
YvesB1 2 years ago
ja supermongool omdat ze vlaams is. Omdat het een andere taal is nederlands met een accent ja snap je dat???? articuleert ze anders en praat ze een beetje zacht en zwoel vandaar dat zeemzoete van jou bokkelul. Dat hebben de meeste belgen. Omg jij bent echt een naab..
crespomaster 2 years ago
*geeeuw*
YvesB1 2 years ago
Je onzin slaat nergens op. Duidelijk geen kaas gegeten van taalkunde.
YvesB1 2 years ago
Comment removed
saskiaqt 2 years ago
Hoi hondentrimster! Heb jij dan geen oren misschien? Eerst je hooibak uitmesten alvorens het te openen!
YvesB1 2 years ago
iemand heeft via mijn account gereageert,
dit was ik dus niet.
maaruh waarom je zo druk maken om een liedje?? L.B.!!!
groetjes
groetjes
saskiaqt 2 years ago 2
Comment removed
YvesB1 2 years ago
...Op bijna Stalinistische wijze wordt van je verwacht dat je dit goed MOET vinden. Smaken verschillen, maar sommige hansworsten vinden dat dat niet kan.
That's all!
Met vriendelijke groet.
;-))
YvesB1 2 years ago
haha je hooibak uitmesten...is dat iets Vlaams? LOL
Mooie vrouw trouwens en een fijne stem, zij mag mij wel in slaap zingen ^^
Raznorr 2 years ago 7
Zeer zeker een mooi wijf! Daar bestaat geen twijfel over!
YvesB1 2 years ago 9
This comment has received too many negative votes show
fucking holbewoner
Shagopderails 2 years ago
oe spannend een reactie van iemand die al een hele maand een youtube account heeft, alleen om anderen te irriteren.
Raznorr 2 years ago
ik blijf liever wakker als ze erbij is ;)
Plofkoek 2 years ago 2
@kozzmozz7: To be honest, I find it completely the other way round: We dutchmen are a bit 'rude' in our language, flemish is so much more 'neat' tp hear.
weeardguy 2 years ago 8
weeardguy is right
flemish is more neat for sure
Kuntakwinte 2 years ago
Yes weeardguy is right!!!
and also, COOL SONG
TWOTOSrecords 2 years ago
@weeardguy Haha, you are talking about an accent here.. The structure of the language is the same.. wow wait..
Did I just came to a conclusion? o.O
ITS THE SAME LANGUAGE
STOMMEN HOLLANDER
HardStyleFear 1 year ago
@HardStyleFear Doe ff normaal man: jij bent echt zo'n typische internetheld: je hebt ook duidelijk niet gelezen wat ik zei, want anders had je dat antwoord niet eens getypt.
weeardguy 1 year ago
actually i'm going to piss of my own country now, but i'm sure flemish is much more neat.. actually I like belgium more than my own country ^^
bwukiebwuk 2 years ago 2
and what country is that then?
koffiejuffrouw 2 years ago
you can always look at his channel... or derive which country he means from the context... he's dutch, same as you, so his own country is the netherlands!
elementary, dear watson
voddenman 2 years ago
@bwukiebwuk That's because Heineken is a kutbeer in Belgium people drink Jupiler
HardStyleFear 1 year ago
Ze is van bij ons op de gemeente zelfs :D Nievekeirken, tegen Oilsjt
Daffyke84 3 years ago
serieus,da's wel vet dadde ,oilsjt rulez :D
scratchophrenic 2 years ago
She's not German and not even Dutch. She's from Belgium! This songs is fucking awesome.
kitealmelo 3 years ago 7
lol. it's so cute how she makes the german language ....almost pleasant to hear... =*)
treesapp 3 years ago
she isn't german...
marasomers 3 years ago 3
I know =*)
treesapp 3 years ago 2
No, it's Dutch ;) And because she's from belgium...well..belgian dutch just sounds cute anyway =)
NightchildTanwen 3 years ago 4
Yeah, the Flammish accent is soft and sweet.
And the Dutch language is more pleasent to listen to than the German language, accept for the (sharp) G that might be a bit weird for forgeiners. :P
daddyleon 3 years ago 6
mooi, mooi, MOOI
THANK YOU FOR POSTING THIS..
if you do not dig dis you is a corpse
broerkonijnwant 3 years ago 2
This comment has received too many negative votes show
kut muziek
ARCtrooperB01 3 years ago
goed nummer schijt aan de rest want dat boei me niet
killerbeas1 3 years ago 3
Wat een super nummer, geweldig gewoon. 1 keer gehoord op de radio en het is blijven hangen.
Denk dat ik de cd maar ga halen.
seismo1966 3 years ago 3
This comment has received too many negative votes show
Het is gewoon een lullig liedje....want daar zingt ze over, een penis!
psychoris 4 years ago
Kadril, Oblomov, Kleine Blote Liedjes, solo, alles wat ze doet is fantastig. Eva is en blijft met enkele lengtes voorsprong de beste Belgische zangeres
handfull13 4 years ago
Persoonlijk vind ik Sarah Bettens toch beter... Zeg niet dat Eva de Roovere slecht is, want ze heeft namelijk ook geweldige nummers gemaakt! Maar mijn voorkeur gaat toch uit naar Sarah!
zenofolkertsma 4 years ago
same
BelgianMusic 4 years ago
Ze heeft een zeemzoete stem, maar beste Belgische zangeres? Naah :) Sarah Bettens (K's Choice), Lara Fabian, Geike Arnaert (Hooverphonic), Liesje Sadonius (ex-Hooverphonic), en een paar ander zijn veel beter.
BelgianMusic 4 years ago
Kijk, dit is mijn persoonlijke mening, ik hoor Eva nu eenmaal heel graag zingen. Sarah Bettens is ook niet slecht, maar is qua stemgeluid toch heel wat beperkter en wat mij betreft kan haar solowerk niet tippen aan K's Choise. Geike is ook heel goed, maar durft live al eens uit de bocht gaan. Persoonlijk hoor ik Laïs, Yasmine, Jo Lemaire, Marieken boussemare, An-Sofie Noppe en idd nog anderen graag zingen.Ik ben al blij dat er hier niemand de naam Natalia heeft laten vallen
handfull13 4 years ago
Mooi! Ik kende haar niet, maar een onbekende deed een schijf in mijn brievenbus met haar muziek erop en een serie afleveringen van IT Crowd. Was denk ik voor een van de buren bedoeld maar er stond niet bij voor wie en nu luister ik naar die muziek!
zepoe 4 years ago 2
Haar nummer 'Anoniem', vind ik trouwens wel goed.. Toch nog een beetje positief :P
Ehbuuh 4 years ago
This comment has received too many negative votes show
Flikker op man, waar slaat dit op? Jij is lastig?????? Fantastig??? Dat stukje tekst is zo slecht. Zelfs belgen zeggen niet jij IS lastig. Alleen allochtonen doen dat. En dan Fantastig.. Zovan 'ik wist niet wat er verder op lastig rijmde'... KUTZOOI!
Ehbuuh 4 years ago
Ooit van creatief taalgebruik gehoord, dat MAG een kunstenaar en het houd de taal levendig..punt uit
dewit7 4 years ago 6
This comment has received too many negative votes show
Creatief of niet, het slaat nergens op.. De nederlandse taal is al in de verdrukking gekomen door die engelse termen, komt deze vrouw de woorden nog ff verkrachten. Fantastig klinkt gewoon niet.
Ehbuuh 4 years ago
ok de nederlandse taal is in verdrukking maar neem je verlies nu maar, er komen via sms taal ook nieuwe woordjes bij misschien niet hoogstaand allemaal maar ik zie het van de positive kant en de laatste tijd is alles in beweging, kunnen wij ons hierop verenigen?
dewit7 4 years ago
This comment has received too many negative votes show
ben het met je eens, wat een kinderachtige tekst zz
SScreamm7 4 years ago
Ze gebruikt deze tekst om de echte betekenis achter het liedje te verbergen. Ze zingt eigelijk gewoon over een lul. Jullie moeten niet zo zeuren over de paar woordjes die ze net een beetje veranderd om het wat leuker te laten klinken.
Koeleboi 4 years ago 2
This comment has received too many negative votes show
ze zingt kinderpraat... niet mekkeren.
BelgianMusic 4 years ago
je bedoelt bels?
broerkonijnwant 3 years ago
dan moet je de comments van de NLs pubers eens lezen.. egt, opregt, vegt, knegt, bijzonder slegt, ... mooi hoor.
BelgianMusic 4 years ago 2
Precies!!!!
guytjo 4 years ago
Geweldig! Vandaag nog maar een keertje of 20 geluisterd... :-P
Rolanddeg2 4 years ago 3
Hi, kan iemand me de audio versie hiervan (mp3 of zoiets) opsturen?
Poszke 4 years ago
puik nummer zeg ik!
dajoPJ 4 years ago 2
Eva De Roovere schitterende muziek zalige madam
blauwehemel 4 years ago 4
Zo'n leuk, vrolijk liedje!
ingeping89 4 years ago 3
Geweldig. wat eva doet door te doen wat ze doet is meer dan OK
AW1407 4 years ago 2
Ze kan geweldig goed zingen, en is in het echt ook een toffe madam. Go Eva
nellekeloveroel 4 years ago 2
geweldig lied!
oriane0407 4 years ago 3
<3 Eva de Roovere!
dennispentinga 4 years ago 2
Eva de roovere; is geweldig om op te lere! :p
fishfxck 4 years ago