Added: 2 years ago
From: geograf1120
Views: 18,022
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (37)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Ale szajs ...

  • CL = S class COUPE :|

    Proste?

  • Lepsze Ferrari Modena ? AMG ? XKR ? a r8 to juz w ogole człowieku Brabus to jest wyzsza liga niz te samochody kazdy kto interesuje sie choc troche o tym wie

  • Usuń kolego ten filmik, bo zmarnowałem 3 minuty mojego zajebistego życia.

    To co prezentujesz na tym filmiku... ludzie którymi gardzę większy show zrobiliby daewoo tico..

    LIPA

  • to nie jest brabus.... tylko podpicowany zwykly cl 600 jeszcze nieudolnie.... i te smiesznie małe felgi jak od smarta:)))

  • to nie jest brabus.... tylko podpicowany zwykly cl 600 jeszcze nieudolnie.... jeszcze te smiesznie małe felgi jak od treczento:)))

  • @2czk

    Święta prawda, to są chyba nawet 17stki ... pfffffff :P

  • @zamo161

    Nie wiem czy to ten sam ale jakiegos "brabusa" widzialem na wulkanizacji w konopnicy. Brzmial beznadziejnie, cos bardziej jak 350 a nie 600.

  • a ja jak byłem w Sopocie to widziałem 2 Ferrari Modena :D

  • chyba ma dobrze pod maską :)

  • Brabus 6.7 V12

  • To nie jest prawdziwy BRABUS !

  • Jedna wielka KOPA ten mieciu. Wole zdecydowanie M6 i robie co chce z ta padlina spod znaku smiesznej gwiazdy

  • @donkojotex Proszę cię . M6 to zdecydowanie inna kategoria auta . Może auto i jest zajechane ale nie możesz obrażać tego samochodu bo zwaliłeś sobie przy zdjęciu M6 bo nawet takim aucie nie jechałeś a podejrzewam że byś się zamknął z wrażenia .

    P.S Kupa piszemy przez u otwarte analfabeto i używaj POLSKICH znaków !

  • @TennesseeNo7 Zal.PL Lepiej bylo sie nie odzywac w tej sprawie bo widac malo masz wiedzy w tej kat. Po pierwsze nie bede pisal przez bulke pigulke i huja do lapy a po drugie to nie pisalem k"u"pa tylko kopa dzyndzlu nie tresowany.

  • @donkojotex Przyznałeś się do błędu ortograficznego to dobrze . Po drugie chuj piszemy przez ch . Po trzecie to jest twoja odpowiedź ? Powiedz mi o czym nie wiem,wyprowadź mnie z błędu . Pomyliłem się co do tego że CL i M6 to inne kategorie aut ? Bo taka jest prawda . M6 musiało by rywalizować z SL 65 AMG a CL600 W140 z BMW 850 E31 . Jeśli taka jest twoja odpowiedź to już widzę twój iloraz inteligencji .

  • @TennesseeNo7 Widać jak się "znasz" na autach... 850-tki nie produkują od 94 roku a CL robią cały czas i jest to tylko uboższa wersja SL i może konkurować z BMW M6 wiadomo, że z wersjami AMG i Brabus

  • @ryzy1983 NO KURWA CL UBOŻSZĄ WERSJĄ CL-A :D

    CL to S-Klasa w nadwoziu Coupe, "S" czyli sonder (pol. specjalny) . SL to niższa klasa aut na innym podwoziu w ogóle ze sobą nie konkurująca .

    E31 było produkowane do 1999 r.

    Ja zestawiłem CL-a (C140) z lat 90 czyli z podobnych lat jak E31 .

    Dzisiejszy CL nie ma nic wspólnego z C140 (To tak jak Mercedes W114/115 a W212)

  • @TennesseeNo7 Nie kurwa CL uboższy od CL-A tylko od SL-a. SL to nie jest niższa klasa, owszem na innym podwoziu i cabrio (pomijając wersję BRABUS), ale wyposażenie ma z S klasy. I jak mogą konkurować ze sobą dwa auta tego samego producenta ? Jedno to sport coupe a drugie to roadster. Ale fakt, że nie wiedziałem, że 850-tki robili do '99, ale tylko z tym się zgodzę.

  • @ryzy1983 Źle napisałem, o co ci chodzi o wyposażeniu S-Klassy !? BRABUS to nie jest Mercedes tylko BRABUS tak się nazywa jeśli mówimy o autach seryjnych to o AMG bo jest to odział Mercedesa .

  • @TennesseeNo7 Chodziło mi o to, że każdy SL ma hard top poza wersją BRABUS, który ma sztywny dach, czyli jest coupe a nie roadster. BRABUS to nie jest osobna marka (bo nie robią swoich aut, tylko biorą mietka wymieniają silnik, hamulce, zawieszenie, ospoilerowanie i jeszcze kilka rzeczy i przyklejają logo BRABUS, ale logo mercedesa też jest na tych autach), ale nie jest oddziałem mercedesa tak jak AMG.

  • @ryzy1983 No i co z tego że SL ma HardTop ? To nie musi windować go na wyżyny motoryzacji .

    Poczytaj trochę, samochody BRABUSA z Mercedesa mają jedynie budę to kompletnie inna marka/firma która od Mercedesa bierze nie wiele części ale formalnie (oficjalnie) nie jest z nią powiązana więc w zestawieniu nie możesz tego auta dawać .

    Bo trochę się teraz pogubiłem o co ci w końcu chodzi !?

  • @TennesseeNo7 Mi chodziło tylko o to, że CL nie jest topowym modelem mercedesa. SL ma w środku to samo co S klasa i jak się okazało to samo co CL. Na początku ja się źle wyraziłem pisząc o niższej klasie. To są dwa tak samo luksusowe auta tylko jeden to coupe a drugi to roadster.

  • @ryzy1983 No i tak trzeba było pisać od razu :) Spoko ja się z tobą prawie zgadzam bo chociaż SL jest na bazie S-Klassy to CL jest trochę wyżej ;)

  • @ryzy1983

    CL500 2011 (podstawa)-553 500 PLN

    SL500 2011 (podstawa)-520 500 PLN

    Z czego CL ma nowszy silnik o mocy 435 KM jest większy,ma 4 siedzenia i w podstawie ocieka luksusem .

  • @ryzy1983 I już ci napisałem że CL nie jest uboższą wersją SL-a BO CL TO S-KLASA W NADWOZIU COUPE A S-KLASA TO MAX CO DAIMLER MOŻE ZAOFEROWAĆ POD ZNACZKIEM MERCEDES !

  • @TennesseeNo7 W SL-u też jest to co w S klasie, tylko zamiast nadwozia coupe jest hard-top. Źle się wyraziłem pisząc uboższa wersja, ale chodziło mi o to, że SL z takim samym silnikiem jest droższy od CL-a

  • a widział ktos crossfire w lbn??

  • Pipsreview- jestes pojebany nawet kurwa na cene sie ne znasz o tom alcie on kosztuje £1m jak jusz i to jest zajebista fura po kumpel ma w londynie

  • @huju1 huju pasuje to do Ciebie a tak na marginesie to naucz sie pisac poprawnie bez błedów

  • bugatti to gówno, za 100k masz lepsze auto

  • Widzialem Veyrona na niemieckich blachach i nie musialem jechac do wrocka bo w lublinie widzialem a i tego merca tez

  • to u Lenartowicza mój wujek kupił sobie tu dodge-a rama 2500 360km niezłego kopa ma na drodze jak i w terenie

  • fajne auto ma osuch:P

  • widzialem go kiedys, ale lepsze sztuki jezdza po Lbn, dzisiaj spotkalem cls brabusa ;)

  • to rób foty i filmy :P wiem że jeżdża lepsze bo kilka razy widziałem czarne ferrari modena, kilka amg, XKR i r8. tylko nie zawsze mam aparat ze sobą albo czas na to..

  • Muzyka do dupy...

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more