Als je van je afkomst houd moet je niet terug in je eigen land zitten.Wij allochtonen zijn hier niet op vakantie.Het is het beter leven waar wij naar op zoek zijn.
Het beter leven dat jullie hebben opgericht is niet op een eerlijke manier vervaardigd geweest,het is net als een dief die stoeft over zijn eigendom aan diegene waartoe hetbehoord
België is als multicultureel land uitgeroepen,dus je hebt niets meer over ras te zeggen ,iedereen mag trots zijn op zijn afkomst & Belg op economisch vlak.
ohja, @kaya41, keltisch kruis wordt weliswaar gebruikt door WP groepen, maar dat wil nog niet zeggen dat het hier ook voor staat. Het staat voor volgers van de oude noorse/germaanse goden (Asatru) ook voor de zon (het zonnerad) en heeft daarom voor mij persoonlijk een positieve betekenis, en deze betekenis had het ofc ook eerder dan dat het een symbool voor het arische ras was. Besmeur symbolen van mijn religie aub niet, doe wat research voordat je bullshit praat.
@michel15815 hij indoctrineert toch niemand wa is da nu? Gewoon omdat hij in die kutpartij vlaams belang zit als ge toch zo begaan zijt me racist en niet racist en overal objectief wilt naar kijken begint dan me dees filmpke seg
man toch, als hij tegen zijn kind had gezegd dat turkije wel tot europa behoort , had jij wel tevreden geweest maar had dat kind een buis voor aadrijkskunde.
@AUnal10 Allee jong we hebben die klootwinkels op het falcon plein naar turkije gestuurd met hunne rommel van zo gezegt lederen frakskes en plastieke rommel en nu gade gij zeggen dat die paljassen terug gaan komen binnen tien jaar laaaaaaaat dat he ha ha ha en trouwens wij hebben geen kamelen hier of ge moet naar de zoo gaan maar zie dat ze u daar niet houden he in't apen kot ha ha ha
@MohamedSelefie Jammer genoeg zijn er ook Filip Dewinters bij andere rassen of religieuze strekkingen, deze hier heet Mohamed Dewinter. Mohamed denkt exact hetzelfde als Dewinter, hij verdeeld mensen in 'goede' en 'slechte' rassen of religies. Want mensen als MohamedSelefie willen zich beter voelen als een ander, en met veel haat. Dan kunnen ze al hun frustraties en problemen toeschrijven aan dat ene ras of geloof. Het zijn enge mannetjes die geen enkel andere mening dulden dan de hunne.
@kaya41 sobhanallah. je weet niet wat je zegt. Ga jij maar schouder klopjes zoeken bij de mensen met weinig begrip. ik lach me krom met de reactie die je net gaf. haha
Het is toch wel muggenziften, al op zoek gaan in iemands interieur om hopelijk iets racistisch lijkend te vinden en daar dan zelf mee uit te pakken. Begint een beetje zielig te worden he...
Het probleem met al die neonazis en extreemrechtse gozers is dat ze denken dat Turkije een gevaar vormt voor Europa. Ze zijn hier te conservatief, alles dat niet Europees is is minderwaardig en vormt een bedreiging, dat is de logica van die mensen.
ps: Amerika met hun geïntegreerde immigranten is Europa aan het uitlachen omdat ze sukkelen met het integreren van hun immigranten. :')
Vlaams Belang, dat is de partij van steunkousen, looprekjes en Depend-luiers. Met een voorzitter die eerst naar het woord van de Paus (en God) luistert en pas daarna naar de wet. "Brunoke punk" -) Tijd dat je eens uw ogen open doet
kerel, jij hebt van Punk niks begrepen. Punk zet zich af tegen de gevestigde orde, tegen regels, voor de jeugd en voor verandering. Extreem rechts gaat voor strikte regels,orde en tucht, weinig vrijheden, mensen ondergeschikt aan economie, is oer-conservatief , enz.;; Extreem rechts is zelfs tegen de jeugd (2/3 van hun kiezers zijn + 50). VB wil de hangjeugd weg met mosquito's, die meer Nederlandstalige muziek wil (eigen cultuur), enz.. enz.. Dat staat haaks op de punk. als water en vuur .
Het staat nochtans duidelijk op je profiel "stijl: PUNK". Ik heb de vroege Punkjaren (1975-1979) heel bewust meegemaakt (en dus niet zoals u 'uit de boekskes of van horen vertellen), en zag bijna alle belangrijke punkbands live aan het werk. Ik denk dus dat ik wel iets over punk kan vertellen. Nu, de manier waarop je blijft ontkennen dat het white power-teken een kopie is van het Keltenkruis zegt al een heleboel over uw persoontje.
@Metaldude1945:Ik ben totaal voor het idee om Belgen aan jobs te helpen,dat wil echter niet zeggen dat zij daar allemaal akkoord mee gaan.Ik herhaal door onze sociale zekerheid worden de werklozen goed verzorgd,sommigen willen gewoon niet meer werken.En over die sociale problemen,nou dat is misschien wel onze eigen fout,alle allochtonen in een wijk groeperen,met als gevolg dat ze niet goed integreren
Keltenkruis een racistisch teken *zucht... en nog meer gezucht* Mogen Germaans/Keltische symbolen dan niet? Een hakenkruis zou inderdaad niet mogen, maar een Keltisch kruis staat volledig los van racisme. Wat heeft een oud religieus-esoterisch symbool nu te zien met racisme? Ik krijg ook denzelfden zever wanneer ik mijnen Thorhamer draag, wanneer ik runen draag, vanaf ik maar het woord Germaans gebruik. Moeten we nu beschaamd zijn voor ons verleden? Is alles wat we zijn racisme dan? Treurig lot
@Metaldude1945 kom kom, niet zeveren aub. Je weet donders goed dat het keltenkruis vooral gebruikt wordt door extreem rechts. Of is het toevallig dat de voltallige harde lijn binnen het VB met een keltenkruis geassocieerd wordt (dikwijls staat er eentje op hun website, op hun zelfklevers, enz.. zelfs tot op de voordeur van hun stamcafé ).Het Keltenkruis werd door de Waffen-SS op de daken van hun kazernes geschilderd, en staat nu gekend als een 'white-power teken'.
En met dezelfde drogredenen praat men het hakenkruis goed. Dan komt men met de uitleg dat het een oosters symbool is. Dat klopt wel, maar is niet de reden waarom ze dat symbool zo aan het hart drukken.
Neen, het hakenkruis kan ik volkomen begrijpen dat dat verboden is, omdat dat HET symbool is voor het nazisme. Het keltische kruis daarentegen is nog een gans ander verhaal. We zijn fier op onzen achtergrond en onze cultuur en verleden, maar omdat de SS die symbolen misbruikt heeft voor haar imperialistische doeleinden, die tegenstrijdig zijn met het nationalisme, mogen wij die dan niet meer gebruiken, dat is een drogreden! Gewoon een manier om ons van onze eigen cultuur te vervreemden.
En om ons dan vervolgens te schikken naar vreemde culturen uit allerlei landen. Heb respect voor andere culturen, maar ik wil toch dat we hier bij de onze blijven.
een oud symbool dat de nazi's 'toevallig' op de daken van hun kazernes schilderden. Dit symbool wordt vooral gebruikt in neonazistische kringen (men noemt het ook een White-power teken). En mocht het daarbij blijven, ik zou 'm nog het voordeel van de twijfel geven. Maar dan hebben we nog zijn Hitlergroet in het Parlement, zijn présence bij allerlei vieringen van Vlaamse collaborateurs , zijn aanwezigheid (jaarlijks) op de verering van gesneuvelde SS'ers, enz.. het houdt gewoon niet op.
Nog zo'n toevalligheidje: Dewinter noemde zijn hond Blondi, net zoals Hitler zijn hond noemde. En je moet eens kijken naar de documentaire 'Vlaamse Choc') waar men FDW een tijdje met de camera volgde. Op een VB-congres gaat hij naar een standje met boeken en het eerste wat hij vastpakt is een over Hitler. (hij koopt het boek). Trouwens, wat doen boeken over Hitler, de nazi's en andere fascistische boeken op een VB-congres ? Die standjes worden opengehouden door VB'ers en NSV'ers.
Nou, even voor de duidelijkheid, Het gaat hier niet om Moslims of Christenen, maar om een genocide. . Niemand Twijfelt ooit nog of dat er een genocide is geweest, zoveel turken komen nu nog achter dat hun voorouders armeens zijn... Turkije heeft op dit moment gewoon meer te bieden.. Als het het hele midden-oosten conflict er niet was geweest zou Amerika de genocide gewoon erkennen, en er zou misschien een moeilijke periode komen, maar Turkije zou daarna alles doen om zijn imago te verbeteren..
NEEN, ik zal uitleggen wat er ECHT gebeurd is in die tijd;Op die moment was Turkije oorlog aan het voeren met Engeland.(de Gallipolli oorlog)Soldaten waren naar het westen verplaatst om de Engelsen te verdrijven. Onze moeders, vrouwen, kinderen en de oude generatie werden achtergelaten. Armeniers leven in het oosten van Turkije.Toen onze soldaten terugkwamen van de oorlog waren hun kinderen vermoord,vrouwen verkracht enz . Massamoorden waren er, gepleegd door de Armeniers ZELF. Dit is een FEIT.
zeveraar, er is nooit een gerechtvaardigde reden om 500.000 onschuldigen te vermoorden omdat enkele soortgenoten iets mispeuterd zouden heben.Indien de VS dezelfde denkoefening zou doen, dan zou men dus elke moslim in de VS mogen doden als vergelding van 9/11. En in Engeland en Spanje vanwege de aanslagen in Londen en Madrid.
Gij gelooft nog altijd dat moslims dat hebben gedaan? Van welke planeet kome gij eigelijk. Heb je nog altijd niet door dat de Amerikaanse overheid dat gedaan heeft om een smoes te verzinne om het olie industrie in te nemen van het Midden oosten. Meeste Amerikane geven het zelf toe. Het gaande welvaart van een land te behouden is dankzij PETROLEUM.
En natuurlijk krijgen de moslims WEER de schuld zoals hier de zogezegde GENOCIDE. Lees mn text maar opnieuw want DAT zijn de feiten.
De daders van madrid, Londen, Mumbai staan op videocalmera's en zijn 100% moslim. En daarover gaat mijn vraag niet. Als Turkije 500.000 onschuldige Armenen mag doden omdat enkele soortgenoten iets fout deden, wat dan als bv. een Turk of moslim iets fout doet in België of zoals ik aangaf in Londen of Madrid ? Om maar aan te geven hoe fout dergelijke redeneringen zijn. De moord op 500.000 armenen was hartstikke fout, en dat 100 jaar later nog steeds goedpraten of ontkennen is ronduit walgelijk.
Geloof me maar. Toen werden er meer Turken vermoord dan Armeniers en wat zeg je? ONSCHULDIGE ARMENEN?. Wat jij nu doet is walgelijk. Kheb een hele text uitgelegd wat de FEITEN waren en nog wil je het niet begrijpen. IK zou MIJN toekomst beter kennen dan jij. En 500.000 Armeniers? Geloof me maar, zoveel armeniers woonden niet in turkije.
En die zogezegde moslims die opgenomen zijn met de camera noem ik geen moslim want die soort mensen hebben een verkeerde opvatting van de djihad.
In de moslimcultuur leven ze in mijn ogen nog altijd een 150 jaar terug, vrouwen worden onderdrukt, rechtbanken zijn nog altijd volgens godsdienst en dan wilt een land als Turkije bij de Eu komen, dan zouden wij het geld dat we aan Europa ieder jaar geven aan de opbouw van Turkije moeten geven ik denk dat jullie eerst is alles op een rijtje moeten zetten, en wat je zegt over Londen en Madrid denk even na jullie weten evengoed als ons dat zeker in Londen het fundamentalistische moslims waren.
Kom nou jongen, wat zeg je nu allemaal,Turkije is een geseculariseerde staat hoor.Godsdienst en politiek zijn gescheiden. Wist je trouwens dat vrouwen in turkije al stemrecht hadden voor de meeste andere Europese landen. Denk eerst na voordat je dingen zegt he...
Het enige waar wij Turkije voor kunne gebruiken is voor de olie wa daar in de grond zit. Trouwens wist gij da de zetels in de europese raad verdeeld worden op de grote van een land. Dan zou turkije al heel veel inspraak hebben in de wetten die er door of niet door gaan komen en ik wil dit niet ik vond het al erg dat de helft van het oostblok bij de EU is mogen komen.
En dat is toch normaal,of ga je beweren dat een landje als Luxemburg evenveel zetels moet hebben als bvb. Frankrijk.En ja zetels worden per bevoling bepaald maar kleine landen krijgen meer zetels per hoofd in tegenstelling tot de grote landen.En waarom vind je het erg dat die landen uit het oostblok zijn toegetreden?
Open grenzen, veel werk wa word ingepalmt door die mannen en de criminelen wat makkelijker naar hier kunnen komen. Ik zeg nie da ze zo allemaal zijn maar er zijn er toch redelijk veel bij hoor
Ja hoor buitenlanders zijn meestal criminelen,ook weer zo'n stereotiep.Trouwens onze sociale zekerheid is zo goed dat er ook veel Belgen zijn die gewoon niet werken,om al niet te beginnen over het tekort aan arbeidskrachten in de bouw,dus waarom niet?
@EnlightenMePlease1: zou het dan niet eerst beter zijn die Belgen aan jobs te helpen dan buitenlanders in te voeren? Een land dat zich enkel bezighoudt met het puur winnen van geld in de economie, ongeacht de gevolgen, cultureel, sociaal,... is een ziek land. Linksen vinden geld belangrijker dan mensen, toch gaat het hier om geld... geld dat ze willen winnen, niet vanwege de mooie anti racistische boodschapkes, maar omdat ze geld winnen, mogen we niet behoudend zijn.
@tristan2 Door vooroordelen krijgen mensen niet de kans om te laten zien wie ze zijn of wat ze kunnen. Ten eerste staat je zeer achter zeker nog 2000 jaar! Ik hoef niet heel de geschiedenis uit te leggen aan u. Je weet NIKS over moslimcultuur, over vrouwen noch over Turkije. In plaats van honderden reacties te plaatsen aan zulke discussies en aan "vrouw vernederende" video's pak een boek en lees over je eigen geschiedenis.
@HE45DEN Ik ben er gewoon niet voor te vinden dan een voor het groot deel islamitisch land bij de EU komt gaat alleen maar voor problemen zorgen. Als je ziet dat de culturele samenleving enkel een eutopie is en niet haalbaar is. Waarom zouden wij Europeanen dan een reletafief arm land als Trukije nog bij onze EU vragen. Ik betaal nu al genoeg belastingen voor de werkloze turken hier te onderhouden ik ben nie van plan ook nog is hun heel land van herkomst te onderhouden
@tristan2 slaat nergens op wat je zegt man bulgarijye is armer als turkijye en dit zit er wel in dus om dat het een moslim land is dan kan niet en dan zeg je werkloze turken ik ben zelf een turk gek en en hen nooit uitkering gehad mensen die niet werken kan ik zelf ook niet tegen als het nou een turk is of een nl of wat dan ook. maar jij zegt moslims je weet niks over geloof en je lult maar wat turkijye is de schoonste islamitich land man lul geen poep!
tja, van het ontkennen van de Armeense genocide naar het ontkennen van moslimterrorisme is maar een kleine stap. Morgen ontkenning van de zwaartekracht?
ja minimaliseren zullen ze niet doen , logisch t heeft nooit in de geschiedenis plaats gehad! geef mij maar bewijzen, wedden dat je er geen enkele vind... In Istanbul leefden er ook Armeniers, waarom heeft men die dan niet vermoord als men zo uit was om deze volk uit te roeien! Wist je dat Turken in de Ottomaanse rijk 2de rangsburgers waren, De Armeniers waren vooral raadgevers van de Sultan, sommigen waren zelfs de Sultan. Dus waarom zou de Sultan zijn eigen volk willen doden?!!
De Armeense genocide is een geschiedkundige zekerheid die reeds menig maal bewezen is (oa. met vondsten van massagraven, getuigenissen,...). Zelfs in Turkije erkent men stilaan de genocide. Want een volk dat zijn geschiedenis vervalst is weinig eervol. In Ankara begint men dit te begrijpen, nu de Belgische Turken nog. Met het halsstarrig ontkennen schieten jullie uiteindelijk in je eigen voeten, en komt Turkije nooit bij de EU.
dus Turkije moet toegeven aan een leugen want anders zal het nooit bij de EU komen? hmmm lijkt meer op een dreiging... weet je, de meerderheid van de turken is tegen het lid worden van Turkije in de EU, zo hebben ze hun eigen redenen ;) ciao
trouwens, Turkije ontkent de gebeurtenissen niet, ook niet het aantal slachtoffers (500.000). Turkije wil het geen genocide noemen omdat de moordpartijen niet georganiseerd zouden zijn vanuit de regering. Men betwist dus de omschrijving 'genocide', niet het aantal vermoorde armeniers.
De 'vermoorde' Armeniers (hoewel ze niet vermoord zijn maar 'gewoon' doodgevroren) waren niet opzettelijk 'vermoord' als je begrijpt wat ik bedoel.
Ze werden naar hun land gestuurd (of ergens anders) zoals nevarabi al heeft gezegd en onderweg sterven ze van de kou, meer dan dat is het niet. Waarom dan nog al die zever over de genocide?
Ja het is erg dat het is gebeurd, en het is erg dat het door de Turken komt. Maar de bedoeling van die Turken destijds was niet die mensen vermoorden.
Een half miljoen mensen werd dus per ongeluk vermoord ? Een echt trots volk dat eer hoog in het vaandel draagt, zou toch de moed moeten hebben om eerlijk naar het verleden te kijken. Sommige Turken kunnen dit, maar een heleboel blijft tegen beter weten in de genocide ontkennen. Spijts alle spijkerharde bewijzen, de enige twijfel is nog of de toenmalige regering daar opdracht toe gaf (waar maar weinig onafhankelijke historici nog aan twijfelen).
Niemand moet mij proberen wijsmaken dat de Turken ooit hebben gevochten met als doel puur macht te hebben, andere volkeren te onderdrukken en hen op een facistische wijze te behandelen. Zo eerloos zijn Turken niet.
Als er echt zoiets gebeurd zou zijn, zou ik dit zonder problemen aanvaarden, maar het ìs gewoon niet gebeurd, en alstublieft, probeer mij niet te overtuigen met die Wikipedia-toestanden want die lees ik niet eens... ;)
Bevroren? ARMENIERS ZIJN BEVROREN? Toen die gebeurde zijn ze gestorven van hongerdood en door de hoge temperaturen. bewijst NOGMAALS hoe arrogant en hoe veel jullie feiten verdraaien. Ze zijn EXPRES verhongerd door hun in toertjes te laten rondlopen. VERDRAAI DE VERDOMDE FEITEN NIET, meer dan 1000'den historici zeggen dit. STOP MET DE VALSE PROPAGANDA.
Wat is dat nu... Filip Dewinter vertelt precies tegen zijn dochter dat ze ruzie moet maken met kinderen uit andere landen. "Ik ken een meisje uit Turkije, MAAR ik heb er al een beetje ruzie mee"
adrine, ge moet leren relativeren mens, als Turk hebben we veel geslikt van het westerse opvoedingssysteem(dat zeker geen voorbeeld voorstelt in een vrije samenleving) tis toch ni dat die duivelse dutroux een Belg is dat we jullie Belgen allemaal voor de pedofilie moeten veroordelen? ofwel soms? en nog iets , je medemens is een spiegelbeeld voor je, je ziet in hem, hetgeen je bent!!!
maar uw stad is zich al aan het bewijzen, marmer var kaymak var hashas var .... daha neler var neler var:) ben varim, sende varsin...... daha ne isteriz ki demiii???
HAAT,? je vraagt het nog ook? hoe verwacht je nog dat ik hem niet haat? wie ons haat, krijgt haat terug! als je dat nog niet door hebt. BTW Als het VB een andere aanpak zou proberen, Wees zeker zou er niets van haat te zien zijn!
Waarom zou Vlaanderen onveilig geworden zijn, alleen omdat iemand de waarheid spreekt? Ben je dan ooit in Bulgarije& Roemenie geweest en daarna naar Turkije om dan die landen te vergelijken? Er is een heel groot verschil hoor !
Zoals ik je eerder al had gevraagd, wil je alstublieft iets meer respect hebben voor je medemens? Woorden als 'idioot' e.d. apprecieren wij niet ;)
Als je wilt discussieren, doe het dan met niveau aub...
Je stellingen en argumenten zijn echt lachwekkend soms. Is Vlaanderen veiliger dan?
Wat weet jij nou van niveau? Je zit hier iedereen te onderwijzen en doet alsof je alles weet. Ik hoef niets te vergelijken hoor ;) Ik weet alles zo al :)
Ik Heb niet gezegd dat Vlaanderen veiliger is, maar je moet niet komen beweren dat dat door de Turken komt, iets lachwekkenders dan dit bestààt niet..
Ik doé niet alsof ik alles weet, ik deel gwn mijn beperkte kennis met u ;)
U weet ALLES zò al? Wié zei er hier dat 'mijn stellingen en argumenten lachwekkend waren?'
Het is niet fout om iets niet te wéten, zeker niet hoor, maar je moet wél open staan voor dingen die je niét weet, iets wat u blijkbaar niét doet..
Luister jongen, ik heb verschillende volkeren ontmoet en er mee samengeleefd in een opvangcentrum. Ik weet donders goed waar ik het over heb. Sommige waren echt niet van plan om aan de Belgische maatschappij wat bij te dragen (zo waren er natuurlijk die dat wel wilden).
Wanneer zei ik dat het door de Turken komt? Eén van mijn beste vrienden is een Bulgaarse Turk. Zijn manier van leven en zijn mentaliteit zijn dan ook behoorlijk anders.
Turkije heeft al veel banden met de Europese Unie op veel vlakken. Bv: douane, vroeger economische overeenkomsten met de EG. Turkije heeft erg veel potentieel maar er zijn ook erg veel contrasten met de Westerse wereld.
En ik ben het helemaal met je eens over het feit dat Turkije tot de landen behoort met een groeiende economie. Toerisme draagt er veel aan bij.
Bulgarije, Roemenie,.. die arme landen mogen wel EU binnen, maar TR moet wel wachten, EU commissie zegt dit en dat maar zegt ni openlijk: 75miljoen Turken moeten eerste christen worden :p
kunt u me vertelle waarom ik een complete idioot ben?? bent u al in bulgaria geweest. ikke wel, met de auto zelf, om de 10km wordt je door een bulgaarse politie gestopt, en je moet geld geve anders klote ze u, corrupt tot en met. waarom zoveel corruptie? omdat et een arma land is.. grow op en stop met iedereen idioot te noemen, mss ben je da zelf!!!
Man man toch. Ik snap eigenlijk niet hoe jullie bij Bulgarije enzo komen. Ik heb niets gezegd over die landen. En ik weet wel dat er veel corruptie is. Maar dat is dankzij de communisme. Corruptie zal ooit (niet helemaal) verdwijnen. Jullie willen te snel resultaten zien.
Kijk, of die corruptie in Bulgarije verdwijnt of niet, gaat mij persoonlijk helemaal niet aan.
Wat mij wel interesseert, is het feit dat Turkije een corrupt, achterlijk, ouderwets land wordt genoemd, terwijl de Oost-Europese landen veel ouderwetser en corrupter zijn dan Turkije... Natuurlijk is er ook in Turkije corruptie, waar niet? Maar dit moet zeker niet als reden gezien / gebruikt worden om Turkije proberen 'uit te buiten'...
Ik heb helemaal niet gezegd dat Turkije een achterlijk land is, integendeel zelfs. Maar als jullie niet van plan zijn om de Westerse waarden en normen te assimeleren kunnen jullie een toetreding vergeten.
Iemand zei hier dat het Westen aan de islamitische normen en waarden wel zal aanpassen i.p.v andersom.
Voorbeelden zat hoor. Meer rechten voor vrouwen bijvoorbeeld? Meer rechten voor het individu in het algemeen? Meer persvrijheid misschien (dit weet ik niet zeker). In ieder geval er zijn gewoon veel struikelblokken. Een andere argument om Turkije niet toe te laten treden is het feit dat Turijke dan de grootste is. En dat weegt dan zwaar door in het aantal zetels in de Europese Parlement.
Wie dat heeft gezegd, dat weet ik niet, maar zo denk ik er niet echt over, en ik streef er ook helemaal niet naar..
Ik ga elke zomer naar Turkije, en ik zie er genoeg om te weten dat vrouwen niet onderdrukt worden, in tegenstelling tot de beweringen van mensen die dat maar horen, en zonder bewijzen dit soort dingen als smoesje gebruiken.. Meer rechten voor het individu? Ik zou niet weten waarom, niemand klaagt erover in Turkije.
Natuurlijk. Je ziet vrouwen lopen op straat, ze moeten zelfs geen hoofddoek niet meer dragen. Totdat ze op straat gaan protesteren voor meer rechten, dan toont Turkije haar ware gezicht.
"Een andere argument om Turkije niet toe te laten treden is het feit dat Turijke dan de grootste is. En dat weegt dan zwaar door in het aantal zetels in de Europese Parlement."
Volgens my is dit dan echt wel de énige reden van waarom u Tr niét tot de EU wilt, 't is een islamitisch land &die mag de Europese landen niet leiden.
Pas op, tis niet dat ik dat zo graag wil ofzo, maar antwoord dan gwn eerlijk hoe je er echt over denkt
Ok, respect. maar nog een laatste vraagje, iets wat ik me altijd afvraag als ik dergelijke comments lees..
Ben je dan ook echt wel in Turkije geweest en ben je getuige van al deze negatieve beweringen, of is het allemaal gwn gebaseerd op het feit dat je het ergens zomaar hebt opgevangen?
Documentaires over gezien. Documenten over gelezen/bestudeerd. In de les op school tijdens geschiedenis erover gebabbeld. Daarnaast heb ik vrienden die vaak op vakantie naar Turkije gaan.
Documentaires die je op tv ziet.. Ik heb ze ook gezien, maar die weerkaatste de realiteit gwn ni voldoende, er wordt gedaan alsof dat de enige en grootste problemen van Turkije zijn, en heel veel overdreven ook.
Tijdens de les geschiedenis? Ik hou me ook wel bezig met de Turkse geschiedenis. Wat ik me dan afvraag, wrm wordt er op school enkel de slechte dingen besproken, alsof de Turken nooit iets positiefs hebben gehad? Geloof me, ze hebben eerder positieve invloeden gehad dan omgekeerd.
Wacht eens even, beweer jij te weten wat rationeel is? Men filosofeert over wat rationeel is en jij komt aangelopen ermee. Geen dure woorden gebruiken alstublieft. Ja?
Wie zegt dat er negatief over gesproken wordt? Men neemt altijd een neutrale positie aan. Dat wil zeggen dat men ons de negatieve en de positieve dingen vertelt.
de europeanen zijn erg sluw, hebben Turkije jaren aan het lijntje gehouden,hebben doen en laten doen hoe dat het hun uitkwam( hun volste recht) maar hebben wel Turkije onderschat!! als ik een klein beetje vooruit kan zien, zie ik dat de eurpeanen binnen dit en de kortste jaren als arbeiders ons land zullen betreden! in deze economisse crisis is Turkije de land die het minst is getroffen is. kortom zoals Buzra het vertelt heeft Turkije het Europa echt niet nodig, het is een staatspolitiek!
Groot gelijk.. Met òf zonder Europese arbeiders (die ze overigens in Turkije zéker niet nodig hebben), maar Turkije behoort volgens mij ook tot de landen die de komende jaren zich gaan bewijzen, vooral op economisch vlak!
Als je mijn vorige reactie op jouw comment deftig zou lezen, zou je moeten weten dat ik héél goed besef waar Europa ligt en waar Turkije. Probeer vooral niet slim over te komen ;)
Luister eens 16 jarige snotneus. Mij moet je zeker NIET zeggen wat waar ligt. Ik hou mij met socio-economische politiek al eventjes bezig. "Wat jij nu pas weet ben ik allang vergeten" zegt men ook wel.
Bewijzen op economisch vlak? Ze gaan zich nog 10 jaar moeten bewijzen dat hun economie sterke benen heeft om op te staan. Als je naar hun HDI kijkt en vooral naar het BBP/per hoofd index snap je mij misschien.
Dat dacht ik al, eventjes had ik het gevoel dat je zelf de ligging van Turkije was vergeten, maar bedankt dat je me erop aanwijst dat je het al weet, ik heb niet veel zin om heel de tijd over de geografische ligging van Turkije te praten.
En daarbij heb ik geen bepaalde tijdsaanduiding gegeven zoals je kan lezen. Hoelang het zal duren eer Turkije zich gaat bewijzen kan ik niet zeggen. Misschien 10 jaar, misschien zelfs nóg langer, maar daar wil ik geen voorspellingen over maken.
als heel turkije ook in europa zal kome zal daar ook economische crizis beginne!! maar ze zijn zo rijk dat ze zelfs tegen gesproke hebbe tegen imf bank!!
enfin, sorry man ga ermee ophouden ,haalt toch niks uit! die ware geschiedenis hebben jullie niet gekregen( opzettelijk), kan je dat ni kwalijk nemen? (1354-1900)REGERING WERELD .WELK VISIE EN HOE?
Hendrik, wat ken jij van rechten in Turkije aub?ben geen racsist verre van jong! Turkije is een land die de wereld met OPRECHT 700 jaar heeft geregeerd! het was de visie,
het goede intentie,en de daden die dat allemaal het waar hebben gemaakt!als je het juiste geschiedenis kent van de romeinen, ga je zien hoe dat de mensheid onderdruk zaten, totdat de Turken daar een einde brachten.(begin v de nieuwe tijdperk)
Ja idd ! het is dankzij de Turken dat de westerse beschaving tot op de niveau van vandaag is geraakt, maar zoals ananas0303 al heeft gezegd; dat word opzettelijk niet gezegd op onze scholen enzovoort..
Ik kom uit Spanje en Turkije is een prachtig land en Turken zijn van de meest vriendelijke mensen die ik ken. Turkije heeft een van de rijkste culturen van Europa: is Dewinter al vergeten dat filosofie bijvoorbeeld precies in Klein-Azië is ontstaan?
Ik heb gemerkt dat ik dommer en dommer word als ik naar Dewinter luister...
Heb je Dewinter z'n wenkbrauwen en ogen al eens goed bekeken? Je ziet zo dat zijn afkomst (DNA-profiel) ergens in Turkije en het midden Oosten ligt. En nog geen klein beetje...
eweljaa heb ik daar net gedaan en ik heb nathalie gezien mijn buurmeisje zij wouw nog is maar ik zen da muug snapte? endan heb ik alleen nog maar karim mohammed en abdel gezien :)
ik ken veel allochtonen die het nederlands heel goed beheersen, maar als ze werk zoeken, worden ze niet aangenomen 'omdat ze zojuist al iemand hebben aangenomen',
een vriend van diezelfde persoon (autochtoon) die heeft gesolliciteerd, gaat naar hetzelfde winkel/restaurant/ ofwat dan ook.. en wordt meteen aangenomen..
Zeg nu, is dat geen racisme? die marokkanen en turken waar ik het over heb, zijn echt wel geïntegreerd en beheersen de taal zéér goed,
inderdaad... de nadruk wordt echt gelegd op de nationaliteit als het een allochtoon is, maar als de persoon in kwestie een autochtoon is, is het gwn een 'jongere' enz...
Nonsens! Weet dat heel de media één groot opgezet links circus is! Als een allochtoon een crimineel feit begaat, hebben wij het recht toch dit te weten?! En hoe komt het dat wanneer een allochtoon een autochtoon neersteekt er gesproken wordt over 'roofmoord'. Is het andersom dan spreekt men over onmiddelijk over racisme en rassenhaat. hypocriet?
Als je van je afkomst houd moet je niet terug in je eigen land zitten.Wij allochtonen zijn hier niet op vakantie.Het is het beter leven waar wij naar op zoek zijn.
Het beter leven dat jullie hebben opgericht is niet op een eerlijke manier vervaardigd geweest,het is net als een dief die stoeft over zijn eigendom aan diegene waartoe hetbehoord
België is als multicultureel land uitgeroepen,dus je hebt niets meer over ras te zeggen ,iedereen mag trots zijn op zijn afkomst & Belg op economisch vlak.
Albanian2Be 4 months ago
ohja, @kaya41, keltisch kruis wordt weliswaar gebruikt door WP groepen, maar dat wil nog niet zeggen dat het hier ook voor staat. Het staat voor volgers van de oude noorse/germaanse goden (Asatru) ook voor de zon (het zonnerad) en heeft daarom voor mij persoonlijk een positieve betekenis, en deze betekenis had het ofc ook eerder dan dat het een symbool voor het arische ras was. Besmeur symbolen van mijn religie aub niet, doe wat research voordat je bullshit praat.
PvH024 5 months ago
goede opvoeding :-)
zietda2 6 months ago
keltenkruis staat niet voor white power kneus
marcvdwouw 9 months ago
flip de winter wil niet gans vreemdeligen buiten gooien
alleen die mensen hier die niet willen aanpassen
en die gewoon oorlog zoek dat mensen die van hun afkomst houden
als je van je afkomst houd ga je terug en hier niet beginen schetten
dat europa turkije nodig heeft onozele vreemdelingen
muckitelenet 9 months ago
Comment removed
Albanian2Be 4 months ago
Schandalige klootzak! Zomaar kinderen indoctrineren alsof het de gewoonste zaak van de wereld is. Afvoeren die man.
michel15815 10 months ago
@michel15815 hij indoctrineert toch niemand wa is da nu? Gewoon omdat hij in die kutpartij vlaams belang zit als ge toch zo begaan zijt me racist en niet racist en overal objectief wilt naar kijken begint dan me dees filmpke seg
thebeaterz16 5 months ago
@thebeaterz16 Met die kutpartij ben ik het eens. Maar als dit geen idoctrineren is, weet ik het niet. Kijk ook eens naar de kledij van dat arme kind.
michel15815 5 months ago
@michel15815 daar heb je gelijk in XD maar ja jij zou ook reclame voor de partij van je papa maken he XD
thebeaterz16 5 months ago
@michel15815 een kind een feit vertellen is tegenwoordig indoctrineren? beunhaas.
PvH024 5 months ago
@PvH024 Over dat "feit" kan gediscussieerd worden! Het gaat erom wie het vertelt en hoe het verteld wordt.
Kijk trouwens ook eens naar de kledij van dat arme kind. Beunhaas.
michel15815 5 months ago
Mensen vergeten vaak dat Bosnie Albanie en Kosovo moslimlanden zijn Islam hoort bij Europa leer er maar mee te leven.
SpiritofKarate 11 months ago
niet kletsen mensen marokaane neme de straate over van nederland tot belgie geen schijt aan kans heeft de winter en wilders
2121amine 1 year ago
Fucking Racist!
NidAx58 1 year ago
man toch, als hij tegen zijn kind had gezegd dat turkije wel tot europa behoort , had jij wel tevreden geweest maar had dat kind een buis voor aadrijkskunde.
jopi13 1 year ago
Turkije heeft europa niet nodig maar europa wel. Turkije = Europa. Let maar op over 10 jaar is Turkije de nummer 1 samen met China.
AUnal10 1 year ago
@AUnal10 Allee jong we hebben die klootwinkels op het falcon plein naar turkije gestuurd met hunne rommel van zo gezegt lederen frakskes en plastieke rommel en nu gade gij zeggen dat die paljassen terug gaan komen binnen tien jaar laaaaaaaat dat he ha ha ha en trouwens wij hebben geen kamelen hier of ge moet naar de zoo gaan maar zie dat ze u daar niet houden he in't apen kot ha ha ha
ALEXANDERBMWTOURING 11 months ago
@AUnal10 arkadaşım video yu bana tercüme edermisin?
buzfatik 6 months ago in playlist MODERN TURKEY IN EUROPE
Wat een stomme varken
IsmiB1 1 year ago
Maar ze woont ni in Europa, ze woont in Wijnegem...
XD
Treytupacfan 1 year ago
White power teken en de Kroatische vlag :D
GO GO FILIP!!!
CROcodilUstasha 1 year ago
Comment removed
MohamedSelefie 1 year ago
@MohamedSelefie Jammer genoeg zijn er ook Filip Dewinters bij andere rassen of religieuze strekkingen, deze hier heet Mohamed Dewinter. Mohamed denkt exact hetzelfde als Dewinter, hij verdeeld mensen in 'goede' en 'slechte' rassen of religies. Want mensen als MohamedSelefie willen zich beter voelen als een ander, en met veel haat. Dan kunnen ze al hun frustraties en problemen toeschrijven aan dat ene ras of geloof. Het zijn enge mannetjes die geen enkel andere mening dulden dan de hunne.
kaya41 1 year ago
@kaya41 sobhanallah. je weet niet wat je zegt. Ga jij maar schouder klopjes zoeken bij de mensen met weinig begrip. ik lach me krom met de reactie die je net gaf. haha
MohamedSelefie 1 year ago
filip WHITE POWER
ttiimmuurr 1 year ago
2% van Turkije behoort wel tot Europa, uiteraard.
hoedanook. ondertiteling kan ik niet lezen, maar ik versta ook geen flikker van dat rare Frans van hun.
lygophile 1 year ago
Het is toch wel muggenziften, al op zoek gaan in iemands interieur om hopelijk iets racistisch lijkend te vinden en daar dan zelf mee uit te pakken. Begint een beetje zielig te worden he...
ElVero94 1 year ago
@ElVero94
inderdaad en het is zelf niet racistisch mrja :P. erg erg :) zolang de winter geen moorden pleegt :D
HylianFury 1 year ago
Est-ce que n'importe qui sait où je peux voir une transcription de ceci en Anglais? Je fais des excuses pour mon mauvais Français.
kissfan7 1 year ago
Het probleem met al die neonazis en extreemrechtse gozers is dat ze denken dat Turkije een gevaar vormt voor Europa. Ze zijn hier te conservatief, alles dat niet Europees is is minderwaardig en vormt een bedreiging, dat is de logica van die mensen.
ps: Amerika met hun geïntegreerde immigranten is Europa aan het uitlachen omdat ze sukkelen met het integreren van hun immigranten. :')
TheVideoTurk 1 year ago
ZOEK U LEVEN FILIP!!!!
zaceffi 1 year ago
die gozer is niet menselijk, volgens mij een slechte jeugd gehad
TurkishRapTube 1 year ago
Vlaams Belang, dat is de partij van steunkousen, looprekjes en Depend-luiers. Met een voorzitter die eerst naar het woord van de Paus (en God) luistert en pas daarna naar de wet. "Brunoke punk" -) Tijd dat je eens uw ogen open doet
kaya41 1 year ago
kerel, jij hebt van Punk niks begrepen. Punk zet zich af tegen de gevestigde orde, tegen regels, voor de jeugd en voor verandering. Extreem rechts gaat voor strikte regels,orde en tucht, weinig vrijheden, mensen ondergeschikt aan economie, is oer-conservatief , enz.;; Extreem rechts is zelfs tegen de jeugd (2/3 van hun kiezers zijn + 50). VB wil de hangjeugd weg met mosquito's, die meer Nederlandstalige muziek wil (eigen cultuur), enz.. enz.. Dat staat haaks op de punk. als water en vuur .
kaya41 1 year ago
Het staat nochtans duidelijk op je profiel "stijl: PUNK". Ik heb de vroege Punkjaren (1975-1979) heel bewust meegemaakt (en dus niet zoals u 'uit de boekskes of van horen vertellen), en zag bijna alle belangrijke punkbands live aan het werk. Ik denk dus dat ik wel iets over punk kan vertellen. Nu, de manier waarop je blijft ontkennen dat het white power-teken een kopie is van het Keltenkruis zegt al een heleboel over uw persoontje.
kaya41 1 year ago
Een punker die met extreem rechts heult, dat is pas meelijwekkend. Dat zegt dat je geen snars van punk hebt begrepen.
kaya41 1 year ago
Google eens 'keltenkruis' en vergelijk dat eens met het white power teken.
kaya41 1 year ago
@Metaldude1945:Ik ben totaal voor het idee om Belgen aan jobs te helpen,dat wil echter niet zeggen dat zij daar allemaal akkoord mee gaan.Ik herhaal door onze sociale zekerheid worden de werklozen goed verzorgd,sommigen willen gewoon niet meer werken.En over die sociale problemen,nou dat is misschien wel onze eigen fout,alle allochtonen in een wijk groeperen,met als gevolg dat ze niet goed integreren
EnlightenMePlease1 2 years ago
dewinter= afvoerendiehandel!
antivlaamsbelang 2 years ago
Keltenkruis een racistisch teken *zucht... en nog meer gezucht* Mogen Germaans/Keltische symbolen dan niet? Een hakenkruis zou inderdaad niet mogen, maar een Keltisch kruis staat volledig los van racisme. Wat heeft een oud religieus-esoterisch symbool nu te zien met racisme? Ik krijg ook denzelfden zever wanneer ik mijnen Thorhamer draag, wanneer ik runen draag, vanaf ik maar het woord Germaans gebruik. Moeten we nu beschaamd zijn voor ons verleden? Is alles wat we zijn racisme dan? Treurig lot
Metaldude1945 2 years ago
@Metaldude1945 kom kom, niet zeveren aub. Je weet donders goed dat het keltenkruis vooral gebruikt wordt door extreem rechts. Of is het toevallig dat de voltallige harde lijn binnen het VB met een keltenkruis geassocieerd wordt (dikwijls staat er eentje op hun website, op hun zelfklevers, enz.. zelfs tot op de voordeur van hun stamcafé ).Het Keltenkruis werd door de Waffen-SS op de daken van hun kazernes geschilderd, en staat nu gekend als een 'white-power teken'.
kaya41 2 years ago
En met dezelfde drogredenen praat men het hakenkruis goed. Dan komt men met de uitleg dat het een oosters symbool is. Dat klopt wel, maar is niet de reden waarom ze dat symbool zo aan het hart drukken.
kaya41 2 years ago
Neen, het hakenkruis kan ik volkomen begrijpen dat dat verboden is, omdat dat HET symbool is voor het nazisme. Het keltische kruis daarentegen is nog een gans ander verhaal. We zijn fier op onzen achtergrond en onze cultuur en verleden, maar omdat de SS die symbolen misbruikt heeft voor haar imperialistische doeleinden, die tegenstrijdig zijn met het nationalisme, mogen wij die dan niet meer gebruiken, dat is een drogreden! Gewoon een manier om ons van onze eigen cultuur te vervreemden.
Metaldude1945 2 years ago
En om ons dan vervolgens te schikken naar vreemde culturen uit allerlei landen. Heb respect voor andere culturen, maar ik wil toch dat we hier bij de onze blijven.
Metaldude1945 2 years ago
je hebt gelijk ( dat wil je waarschijnlijk ook - iedereen gelijk - ik ook )
leon38588 2 years ago
hoe komt het dat ze macedonië,albanië en bosnië wel op termijn naar de EU gaat toetreden neit turkije daar zijn toch ook veel moslims ???
ilcourt 2 years ago
En zal het ook NOOIT worden ook Rechtsbaasje!
easyaslars 2 years ago
TURKIJE is GEEN Europa !
rechtsbaasje 2 years ago
dat heeft niet met racisme de maken de linkse misbruiken het gewoon het keltische kruis is al een oud symbool
flamischboy 2 years ago
een oud symbool dat de nazi's 'toevallig' op de daken van hun kazernes schilderden. Dit symbool wordt vooral gebruikt in neonazistische kringen (men noemt het ook een White-power teken). En mocht het daarbij blijven, ik zou 'm nog het voordeel van de twijfel geven. Maar dan hebben we nog zijn Hitlergroet in het Parlement, zijn présence bij allerlei vieringen van Vlaamse collaborateurs , zijn aanwezigheid (jaarlijks) op de verering van gesneuvelde SS'ers, enz.. het houdt gewoon niet op.
kaya41 2 years ago
Nog zo'n toevalligheidje: Dewinter noemde zijn hond Blondi, net zoals Hitler zijn hond noemde. En je moet eens kijken naar de documentaire 'Vlaamse Choc') waar men FDW een tijdje met de camera volgde. Op een VB-congres gaat hij naar een standje met boeken en het eerste wat hij vastpakt is een over Hitler. (hij koopt het boek). Trouwens, wat doen boeken over Hitler, de nazi's en andere fascistische boeken op een VB-congres ? Die standjes worden opengehouden door VB'ers en NSV'ers.
kaya41 2 years ago
goe gezegd Filip, houd u wel wat bezig met buitenlanders he ipv tegen de walen enzo want dat zijn ook belgen he
mchachaabl 2 years ago
da is welhet keltische kruis he da mag wel ik heb da ook thuis en er is gene wet die dat zegt dat dat nie mag
flamischboy 2 years ago
Dat beweert kaya ook niet maar je moet dan ook niet verbaasd zijn als je racist genoemd wordt.
Orphebamus 2 years ago
Nou, even voor de duidelijkheid, Het gaat hier niet om Moslims of Christenen, maar om een genocide. . Niemand Twijfelt ooit nog of dat er een genocide is geweest, zoveel turken komen nu nog achter dat hun voorouders armeens zijn... Turkije heeft op dit moment gewoon meer te bieden.. Als het het hele midden-oosten conflict er niet was geweest zou Amerika de genocide gewoon erkennen, en er zou misschien een moeilijke periode komen, maar Turkije zou daarna alles doen om zijn imago te verbeteren..
Ballerinochka 2 years ago
Vlaams Blok. Een blok aan ons been.
Mathijsweb 2 years ago
NEEN, ik zal uitleggen wat er ECHT gebeurd is in die tijd;Op die moment was Turkije oorlog aan het voeren met Engeland.(de Gallipolli oorlog)Soldaten waren naar het westen verplaatst om de Engelsen te verdrijven. Onze moeders, vrouwen, kinderen en de oude generatie werden achtergelaten. Armeniers leven in het oosten van Turkije.Toen onze soldaten terugkwamen van de oorlog waren hun kinderen vermoord,vrouwen verkracht enz . Massamoorden waren er, gepleegd door de Armeniers ZELF. Dit is een FEIT.
gottome 2 years ago
zeveraar, er is nooit een gerechtvaardigde reden om 500.000 onschuldigen te vermoorden omdat enkele soortgenoten iets mispeuterd zouden heben.Indien de VS dezelfde denkoefening zou doen, dan zou men dus elke moslim in de VS mogen doden als vergelding van 9/11. En in Engeland en Spanje vanwege de aanslagen in Londen en Madrid.
BelgiumOnStage 2 years ago
Gij gelooft nog altijd dat moslims dat hebben gedaan? Van welke planeet kome gij eigelijk. Heb je nog altijd niet door dat de Amerikaanse overheid dat gedaan heeft om een smoes te verzinne om het olie industrie in te nemen van het Midden oosten. Meeste Amerikane geven het zelf toe. Het gaande welvaart van een land te behouden is dankzij PETROLEUM.
En natuurlijk krijgen de moslims WEER de schuld zoals hier de zogezegde GENOCIDE. Lees mn text maar opnieuw want DAT zijn de feiten.
gottome 2 years ago
De daders van madrid, Londen, Mumbai staan op videocalmera's en zijn 100% moslim. En daarover gaat mijn vraag niet. Als Turkije 500.000 onschuldige Armenen mag doden omdat enkele soortgenoten iets fout deden, wat dan als bv. een Turk of moslim iets fout doet in België of zoals ik aangaf in Londen of Madrid ? Om maar aan te geven hoe fout dergelijke redeneringen zijn. De moord op 500.000 armenen was hartstikke fout, en dat 100 jaar later nog steeds goedpraten of ontkennen is ronduit walgelijk.
BelgiumOnStage 2 years ago
Geloof me maar. Toen werden er meer Turken vermoord dan Armeniers en wat zeg je? ONSCHULDIGE ARMENEN?. Wat jij nu doet is walgelijk. Kheb een hele text uitgelegd wat de FEITEN waren en nog wil je het niet begrijpen. IK zou MIJN toekomst beter kennen dan jij. En 500.000 Armeniers? Geloof me maar, zoveel armeniers woonden niet in turkije.
En die zogezegde moslims die opgenomen zijn met de camera noem ik geen moslim want die soort mensen hebben een verkeerde opvatting van de djihad.
gottome 2 years ago
In de moslimcultuur leven ze in mijn ogen nog altijd een 150 jaar terug, vrouwen worden onderdrukt, rechtbanken zijn nog altijd volgens godsdienst en dan wilt een land als Turkije bij de Eu komen, dan zouden wij het geld dat we aan Europa ieder jaar geven aan de opbouw van Turkije moeten geven ik denk dat jullie eerst is alles op een rijtje moeten zetten, en wat je zegt over Londen en Madrid denk even na jullie weten evengoed als ons dat zeker in Londen het fundamentalistische moslims waren.
tristan2 2 years ago
Kom nou jongen, wat zeg je nu allemaal,Turkije is een geseculariseerde staat hoor.Godsdienst en politiek zijn gescheiden. Wist je trouwens dat vrouwen in turkije al stemrecht hadden voor de meeste andere Europese landen. Denk eerst na voordat je dingen zegt he...
EnlightenMePlease1 2 years ago
Het enige waar wij Turkije voor kunne gebruiken is voor de olie wa daar in de grond zit. Trouwens wist gij da de zetels in de europese raad verdeeld worden op de grote van een land. Dan zou turkije al heel veel inspraak hebben in de wetten die er door of niet door gaan komen en ik wil dit niet ik vond het al erg dat de helft van het oostblok bij de EU is mogen komen.
tristan2 2 years ago
En dat is toch normaal,of ga je beweren dat een landje als Luxemburg evenveel zetels moet hebben als bvb. Frankrijk.En ja zetels worden per bevoling bepaald maar kleine landen krijgen meer zetels per hoofd in tegenstelling tot de grote landen.En waarom vind je het erg dat die landen uit het oostblok zijn toegetreden?
EnlightenMePlease1 2 years ago
Open grenzen, veel werk wa word ingepalmt door die mannen en de criminelen wat makkelijker naar hier kunnen komen. Ik zeg nie da ze zo allemaal zijn maar er zijn er toch redelijk veel bij hoor
tristan2 2 years ago
Ja hoor buitenlanders zijn meestal criminelen,ook weer zo'n stereotiep.Trouwens onze sociale zekerheid is zo goed dat er ook veel Belgen zijn die gewoon niet werken,om al niet te beginnen over het tekort aan arbeidskrachten in de bouw,dus waarom niet?
EnlightenMePlease1 2 years ago
Nee nie allemaal zei ik ook niet maar de schijfers zijn er eh
10% allochtonen in België, 75% van de gevangen zijn ook buitenlanders da kunt ge dus niet ontkennen
tristan2 2 years ago
@EnlightenMePlease1: zou het dan niet eerst beter zijn die Belgen aan jobs te helpen dan buitenlanders in te voeren? Een land dat zich enkel bezighoudt met het puur winnen van geld in de economie, ongeacht de gevolgen, cultureel, sociaal,... is een ziek land. Linksen vinden geld belangrijker dan mensen, toch gaat het hier om geld... geld dat ze willen winnen, niet vanwege de mooie anti racistische boodschapkes, maar omdat ze geld winnen, mogen we niet behoudend zijn.
Metaldude1945 2 years ago
@tristan2 Door vooroordelen krijgen mensen niet de kans om te laten zien wie ze zijn of wat ze kunnen. Ten eerste staat je zeer achter zeker nog 2000 jaar! Ik hoef niet heel de geschiedenis uit te leggen aan u. Je weet NIKS over moslimcultuur, over vrouwen noch over Turkije. In plaats van honderden reacties te plaatsen aan zulke discussies en aan "vrouw vernederende" video's pak een boek en lees over je eigen geschiedenis.
HE45DEN 1 year ago
@HE45DEN Ik ben er gewoon niet voor te vinden dan een voor het groot deel islamitisch land bij de EU komt gaat alleen maar voor problemen zorgen. Als je ziet dat de culturele samenleving enkel een eutopie is en niet haalbaar is. Waarom zouden wij Europeanen dan een reletafief arm land als Trukije nog bij onze EU vragen. Ik betaal nu al genoeg belastingen voor de werkloze turken hier te onderhouden ik ben nie van plan ook nog is hun heel land van herkomst te onderhouden
tristan2 1 year ago
@tristan2 slaat nergens op wat je zegt man bulgarijye is armer als turkijye en dit zit er wel in dus om dat het een moslim land is dan kan niet en dan zeg je werkloze turken ik ben zelf een turk gek en en hen nooit uitkering gehad mensen die niet werken kan ik zelf ook niet tegen als het nou een turk is of een nl of wat dan ook. maar jij zegt moslims je weet niks over geloof en je lult maar wat turkijye is de schoonste islamitich land man lul geen poep!
mrklepi 1 year ago
@mrklepi bekijk de cijfers kom dan nog is praten...
tristan2 1 year ago
tja, van het ontkennen van de Armeense genocide naar het ontkennen van moslimterrorisme is maar een kleine stap. Morgen ontkenning van de zwaartekracht?
kaya41 2 years ago
ja minimaliseren zullen ze niet doen , logisch t heeft nooit in de geschiedenis plaats gehad! geef mij maar bewijzen, wedden dat je er geen enkele vind... In Istanbul leefden er ook Armeniers, waarom heeft men die dan niet vermoord als men zo uit was om deze volk uit te roeien! Wist je dat Turken in de Ottomaanse rijk 2de rangsburgers waren, De Armeniers waren vooral raadgevers van de Sultan, sommigen waren zelfs de Sultan. Dus waarom zou de Sultan zijn eigen volk willen doden?!!
nevarabi 2 years ago
De Armeense genocide is een geschiedkundige zekerheid die reeds menig maal bewezen is (oa. met vondsten van massagraven, getuigenissen,...). Zelfs in Turkije erkent men stilaan de genocide. Want een volk dat zijn geschiedenis vervalst is weinig eervol. In Ankara begint men dit te begrijpen, nu de Belgische Turken nog. Met het halsstarrig ontkennen schieten jullie uiteindelijk in je eigen voeten, en komt Turkije nooit bij de EU.
kaya41 2 years ago
dus Turkije moet toegeven aan een leugen want anders zal het nooit bij de EU komen? hmmm lijkt meer op een dreiging... weet je, de meerderheid van de turken is tegen het lid worden van Turkije in de EU, zo hebben ze hun eigen redenen ;) ciao
nevarabi 2 years ago
trouwens, Turkije ontkent de gebeurtenissen niet, ook niet het aantal slachtoffers (500.000). Turkije wil het geen genocide noemen omdat de moordpartijen niet georganiseerd zouden zijn vanuit de regering. Men betwist dus de omschrijving 'genocide', niet het aantal vermoorde armeniers.
kaya41 2 years ago
De 'vermoorde' Armeniers (hoewel ze niet vermoord zijn maar 'gewoon' doodgevroren) waren niet opzettelijk 'vermoord' als je begrijpt wat ik bedoel.
Ze werden naar hun land gestuurd (of ergens anders) zoals nevarabi al heeft gezegd en onderweg sterven ze van de kou, meer dan dat is het niet. Waarom dan nog al die zever over de genocide?
Ja het is erg dat het is gebeurd, en het is erg dat het door de Turken komt. Maar de bedoeling van die Turken destijds was niet die mensen vermoorden.
Buzra03 2 years ago
Een half miljoen mensen werd dus per ongeluk vermoord ? Een echt trots volk dat eer hoog in het vaandel draagt, zou toch de moed moeten hebben om eerlijk naar het verleden te kijken. Sommige Turken kunnen dit, maar een heleboel blijft tegen beter weten in de genocide ontkennen. Spijts alle spijkerharde bewijzen, de enige twijfel is nog of de toenmalige regering daar opdracht toe gaf (waar maar weinig onafhankelijke historici nog aan twijfelen).
kaya41 2 years ago
Niemand moet mij proberen wijsmaken dat de Turken ooit hebben gevochten met als doel puur macht te hebben, andere volkeren te onderdrukken en hen op een facistische wijze te behandelen. Zo eerloos zijn Turken niet.
Als er echt zoiets gebeurd zou zijn, zou ik dit zonder problemen aanvaarden, maar het ìs gewoon niet gebeurd, en alstublieft, probeer mij niet te overtuigen met die Wikipedia-toestanden want die lees ik niet eens... ;)
Buzra03 2 years ago
Armeens genocide, Griekse genocide, Assyrische genocie, illegale blokkade van Armeens grens en Cyprus.
Meer woorden maak ik hieraan niet vuil, u weet wat ik bedoel :)
Arstim 2 years ago
Bevroren? ARMENIERS ZIJN BEVROREN? Toen die gebeurde zijn ze gestorven van hongerdood en door de hoge temperaturen. bewijst NOGMAALS hoe arrogant en hoe veel jullie feiten verdraaien. Ze zijn EXPRES verhongerd door hun in toertjes te laten rondlopen. VERDRAAI DE VERDOMDE FEITEN NIET, meer dan 1000'den historici zeggen dit. STOP MET DE VALSE PROPAGANDA.
Arstim 2 years ago
Wat is dat nu... Filip Dewinter vertelt precies tegen zijn dochter dat ze ruzie moet maken met kinderen uit andere landen. "Ik ken een meisje uit Turkije, MAAR ik heb er al een beetje ruzie mee"
Hannibalde2de 2 years ago
adrine, ge moet leren relativeren mens, als Turk hebben we veel geslikt van het westerse opvoedingssysteem(dat zeker geen voorbeeld voorstelt in een vrije samenleving) tis toch ni dat die duivelse dutroux een Belg is dat we jullie Belgen allemaal voor de pedofilie moeten veroordelen? ofwel soms? en nog iets , je medemens is een spiegelbeeld voor je, je ziet in hem, hetgeen je bent!!!
ananas0303 2 years ago
"Wij hebben veel geslikt van het Westerse opvoedingsysteem". Wat denk je dat de EU van jullie anders wil? Juist dat.
AdrIneX 2 years ago
maar uw stad is zich al aan het bewijzen, marmer var kaymak var hashas var .... daha neler var neler var:) ben varim, sende varsin...... daha ne isteriz ki demiii???
ananas0303 2 years ago
haha zien jullie niet dat wij (Turken!) jullie land afpakken. zuhaha Kapoot lacheen.
kijk om u heen allemaal turken. En begin ni van aanpassing, zoals ge kunt zien passen de Belgen zich aan Ons aan!!
Turkije heeft Europa ni nodig! BTW die RACIST ook noet!
meurfercan 2 years ago
Als je zo tegen Dewinter of het VB bent, waarom praat je dan net zoals zij? Met evenveel haat in je woorden.
kaya41 2 years ago
HAAT,? je vraagt het nog ook? hoe verwacht je nog dat ik hem niet haat? wie ons haat, krijgt haat terug! als je dat nog niet door hebt. BTW Als het VB een andere aanpak zou proberen, Wees zeker zou er niets van haat te zien zijn!
meurfercan 2 years ago
Meurf heeft gelijk,, je krijgt een behandeling zoals wij die krijgen ;)
Dit geldt ook voor FDW !
Buzra03 2 years ago
niet zeveren é, wij pakken hier niks over, we probere samen te leven
mustie85 2 years ago
Door zulke idioten als jij is onze wereld zo absurd geworden en Vlaanderen helemaal onveilig geworden.
AdrIneX 2 years ago
Waarom zou Vlaanderen onveilig geworden zijn, alleen omdat iemand de waarheid spreekt? Ben je dan ooit in Bulgarije& Roemenie geweest en daarna naar Turkije om dan die landen te vergelijken? Er is een heel groot verschil hoor !
Zoals ik je eerder al had gevraagd, wil je alstublieft iets meer respect hebben voor je medemens? Woorden als 'idioot' e.d. apprecieren wij niet ;)
Als je wilt discussieren, doe het dan met niveau aub...
Buzra03 2 years ago
Je stellingen en argumenten zijn echt lachwekkend soms. Is Vlaanderen veiliger dan?
Wat weet jij nou van niveau? Je zit hier iedereen te onderwijzen en doet alsof je alles weet. Ik hoef niets te vergelijken hoor ;) Ik weet alles zo al :)
AdrIneX 2 years ago
Ik Heb niet gezegd dat Vlaanderen veiliger is, maar je moet niet komen beweren dat dat door de Turken komt, iets lachwekkenders dan dit bestààt niet..
Ik doé niet alsof ik alles weet, ik deel gwn mijn beperkte kennis met u ;)
U weet ALLES zò al? Wié zei er hier dat 'mijn stellingen en argumenten lachwekkend waren?'
Het is niet fout om iets niet te wéten, zeker niet hoor, maar je moet wél open staan voor dingen die je niét weet, iets wat u blijkbaar niét doet..
Buzra03 2 years ago
Luister jongen, ik heb verschillende volkeren ontmoet en er mee samengeleefd in een opvangcentrum. Ik weet donders goed waar ik het over heb. Sommige waren echt niet van plan om aan de Belgische maatschappij wat bij te dragen (zo waren er natuurlijk die dat wel wilden).
Wanneer zei ik dat het door de Turken komt? Eén van mijn beste vrienden is een Bulgaarse Turk. Zijn manier van leven en zijn mentaliteit zijn dan ook behoorlijk anders.
AdrIneX 2 years ago
het stad waar Buzra afkomstig is in Turkije ,zit vol marmer en graniet, en haar vaders, tarla da mermer kayniyo ;)
ananas0303 2 years ago
Jaa, mijn stad gaat de eerste stad zijn die Turkije zichzelf gaat doen bewijzen:p demi:p
Buzra03 2 years ago
Turkije heeft al veel banden met de Europese Unie op veel vlakken. Bv: douane, vroeger economische overeenkomsten met de EG. Turkije heeft erg veel potentieel maar er zijn ook erg veel contrasten met de Westerse wereld.
En ik ben het helemaal met je eens over het feit dat Turkije tot de landen behoort met een groeiende economie. Toerisme draagt er veel aan bij.
AdrIneX 2 years ago
Goed, ik ben blij dat je me eindelijk begrijpt en dat onze meningen tóch wel ergens overeenstemmen...
Het is natuurlijk logisch dat er contrasten zijn, Turkije heeft een andere cultuur (die -volgens mij- niet te bediscussieren valt)
Buzra03 2 years ago
Bulgarije, Roemenie,.. die arme landen mogen wel EU binnen, maar TR moet wel wachten, EU commissie zegt dit en dat maar zegt ni openlijk: 75miljoen Turken moeten eerste christen worden :p
mustie85 2 years ago
Jij bent een complete idioot.
AdrIneX 2 years ago
kunt u me vertelle waarom ik een complete idioot ben?? bent u al in bulgaria geweest. ikke wel, met de auto zelf, om de 10km wordt je door een bulgaarse politie gestopt, en je moet geld geve anders klote ze u, corrupt tot en met. waarom zoveel corruptie? omdat et een arma land is.. grow op en stop met iedereen idioot te noemen, mss ben je da zelf!!!
mustie85 2 years ago
Man man toch. Ik snap eigenlijk niet hoe jullie bij Bulgarije enzo komen. Ik heb niets gezegd over die landen. En ik weet wel dat er veel corruptie is. Maar dat is dankzij de communisme. Corruptie zal ooit (niet helemaal) verdwijnen. Jullie willen te snel resultaten zien.
AdrIneX 2 years ago
Kijk, of die corruptie in Bulgarije verdwijnt of niet, gaat mij persoonlijk helemaal niet aan.
Wat mij wel interesseert, is het feit dat Turkije een corrupt, achterlijk, ouderwets land wordt genoemd, terwijl de Oost-Europese landen veel ouderwetser en corrupter zijn dan Turkije... Natuurlijk is er ook in Turkije corruptie, waar niet? Maar dit moet zeker niet als reden gezien / gebruikt worden om Turkije proberen 'uit te buiten'...
Buzra03 2 years ago
Ik heb helemaal niet gezegd dat Turkije een achterlijk land is, integendeel zelfs. Maar als jullie niet van plan zijn om de Westerse waarden en normen te assimeleren kunnen jullie een toetreding vergeten.
AdrIneX 2 years ago
Ik heb ook niet beweerd dat je zoiets hebt gezegd, het is gwn een 'algemene opvatting' zegmaar, het merendeel van de bevolking denkt daar zo over.
Maar mag ik je dan vragen wat je precies bedoelt met de Westerse waarden & normen assimileren? Kun je een concrete voorbeeld geven dan?
Buzra03 2 years ago
Iemand zei hier dat het Westen aan de islamitische normen en waarden wel zal aanpassen i.p.v andersom.
Voorbeelden zat hoor. Meer rechten voor vrouwen bijvoorbeeld? Meer rechten voor het individu in het algemeen? Meer persvrijheid misschien (dit weet ik niet zeker). In ieder geval er zijn gewoon veel struikelblokken. Een andere argument om Turkije niet toe te laten treden is het feit dat Turijke dan de grootste is. En dat weegt dan zwaar door in het aantal zetels in de Europese Parlement.
AdrIneX 2 years ago
Wie dat heeft gezegd, dat weet ik niet, maar zo denk ik er niet echt over, en ik streef er ook helemaal niet naar..
Ik ga elke zomer naar Turkije, en ik zie er genoeg om te weten dat vrouwen niet onderdrukt worden, in tegenstelling tot de beweringen van mensen die dat maar horen, en zonder bewijzen dit soort dingen als smoesje gebruiken.. Meer rechten voor het individu? Ik zou niet weten waarom, niemand klaagt erover in Turkije.
Buzra03 2 years ago
Natuurlijk. Je ziet vrouwen lopen op straat, ze moeten zelfs geen hoofddoek niet meer dragen. Totdat ze op straat gaan protesteren voor meer rechten, dan toont Turkije haar ware gezicht.
AdrIneX 2 years ago
Manman toch, wees gwn oprecht.
Ik citeer uit uw vorige reactie:
"Een andere argument om Turkije niet toe te laten treden is het feit dat Turijke dan de grootste is. En dat weegt dan zwaar door in het aantal zetels in de Europese Parlement."
Volgens my is dit dan echt wel de énige reden van waarom u Tr niét tot de EU wilt, 't is een islamitisch land &die mag de Europese landen niet leiden.
Pas op, tis niet dat ik dat zo graag wil ofzo, maar antwoord dan gwn eerlijk hoe je er echt over denkt
Buzra03 2 years ago
Ik zal je eerlijk zeggen dat het voor mij niets uitmaakt. Maar ik zou Turkije echt willen zien veranderen als het tot de EU treedt.
AdrIneX 2 years ago
Ok, respect. maar nog een laatste vraagje, iets wat ik me altijd afvraag als ik dergelijke comments lees..
Ben je dan ook echt wel in Turkije geweest en ben je getuige van al deze negatieve beweringen, of is het allemaal gwn gebaseerd op het feit dat je het ergens zomaar hebt opgevangen?
Buzra03 2 years ago
Documentaires over gezien. Documenten over gelezen/bestudeerd. In de les op school tijdens geschiedenis erover gebabbeld. Daarnaast heb ik vrienden die vaak op vakantie naar Turkije gaan.
Nog meer?
AdrIneX 2 years ago
Documentaires die je op tv ziet.. Ik heb ze ook gezien, maar die weerkaatste de realiteit gwn ni voldoende, er wordt gedaan alsof dat de enige en grootste problemen van Turkije zijn, en heel veel overdreven ook.
Tijdens de les geschiedenis? Ik hou me ook wel bezig met de Turkse geschiedenis. Wat ik me dan afvraag, wrm wordt er op school enkel de slechte dingen besproken, alsof de Turken nooit iets positiefs hebben gehad? Geloof me, ze hebben eerder positieve invloeden gehad dan omgekeerd.
Buzra03 2 years ago
Uw vrienden die vaak op vakantie gaan naar Turkije? Hoe rationeel..
Buzra03 2 years ago
Wacht eens even, beweer jij te weten wat rationeel is? Men filosofeert over wat rationeel is en jij komt aangelopen ermee. Geen dure woorden gebruiken alstublieft. Ja?
AdrIneX 2 years ago
Wie zegt dat er negatief over gesproken wordt? Men neemt altijd een neutrale positie aan. Dat wil zeggen dat men ons de negatieve en de positieve dingen vertelt.
AdrIneX 2 years ago
Jij hebt zelf gezegd dat Turkije zou moeten veranderen als die tot de EU zou behoren, dan neem ik ook aan dat je dat negatief bedoelde, niet?
Het zou verwonderlijk zijn als uw vrienden enkel negatieve dingen zouden vertellen, maar ik leid er gwn uit af dat je de negatieve dingen bedoelde ;)
Buzra03 2 years ago
Dat is toch ook zo? Vind jij dan dat Turkije klaar is voor een Europese toetreding?
AdrIneX 2 years ago
Het hangt er vanaf hoe je het bekijkt.. Als er inderdaad mensenrechten worden geschonden, zouden die moeten rechtgezet worden.
Maar religie en cultuur aanpassen aan de EU, daar zie ik het nut niet van in.
Liever niet, zeg ik dan..
Buzra03 2 years ago
Dat zeg ik toch niet. Aanpassen aan de democratische waarden en normen.
AdrIneX 2 years ago
Oké, dan zijn we tenminste op dat vlak eensgezind :)
Buzra03 2 years ago
tot EU mogen behoren alleen de landen die toelaten drugsverkoop, rasisme en satanisme.
slotenmaker 2 years ago
de europeanen zijn erg sluw, hebben Turkije jaren aan het lijntje gehouden,hebben doen en laten doen hoe dat het hun uitkwam( hun volste recht) maar hebben wel Turkije onderschat!! als ik een klein beetje vooruit kan zien, zie ik dat de eurpeanen binnen dit en de kortste jaren als arbeiders ons land zullen betreden! in deze economisse crisis is Turkije de land die het minst is getroffen is. kortom zoals Buzra het vertelt heeft Turkije het Europa echt niet nodig, het is een staatspolitiek!
ananas0303 2 years ago 2
Groot gelijk.. Met òf zonder Europese arbeiders (die ze overigens in Turkije zéker niet nodig hebben), maar Turkije behoort volgens mij ook tot de landen die de komende jaren zich gaan bewijzen, vooral op economisch vlak!
Buzra03 2 years ago
tis eigelijk europa die
ananas0303 2 years ago
Idioten, Turkije behoort niet tot de Europese Unie maar is wel deels Europa. Vanwaar denken jullie dat de naam "Klein-Azië" komt?
Leer toch eens jullie les randebielen.
AdrIneX 2 years ago
Idioot , wie zegt hier dat Turkije tot de Europese Unie behoort? En je denkt toch niet dat de Turken daarnaar verlangen? 8
Buzra03 2 years ago
Fucking Dewinter bedoeld dat. Of weet ge misschien zelf nie waar Europa en Turkije liggen?
AdrIneX 2 years ago
Als je mijn vorige reactie op jouw comment deftig zou lezen, zou je moeten weten dat ik héél goed besef waar Europa ligt en waar Turkije. Probeer vooral niet slim over te komen ;)
Buzra03 2 years ago
Luister eens 16 jarige snotneus. Mij moet je zeker NIET zeggen wat waar ligt. Ik hou mij met socio-economische politiek al eventjes bezig. "Wat jij nu pas weet ben ik allang vergeten" zegt men ook wel.
Bewijzen op economisch vlak? Ze gaan zich nog 10 jaar moeten bewijzen dat hun economie sterke benen heeft om op te staan. Als je naar hun HDI kijkt en vooral naar het BBP/per hoofd index snap je mij misschien.
AdrIneX 2 years ago
Dat dacht ik al, eventjes had ik het gevoel dat je zelf de ligging van Turkije was vergeten, maar bedankt dat je me erop aanwijst dat je het al weet, ik heb niet veel zin om heel de tijd over de geografische ligging van Turkije te praten.
En daarbij heb ik geen bepaalde tijdsaanduiding gegeven zoals je kan lezen. Hoelang het zal duren eer Turkije zich gaat bewijzen kan ik niet zeggen. Misschien 10 jaar, misschien zelfs nóg langer, maar daar wil ik geen voorspellingen over maken.
Buzra03 2 years ago
Wat ik wél zeker weet, is dat Turkije echt wel behoort tot de landen met een groeiende economie.
Buzra03 2 years ago
& mag ik je vragen mij niet aan te spreken met 'snotneus', ik ben respectvol in mijn reacties, en dat verwacht ik ook van de anderen.
Vloeken is écht geen probleem voor mij hoor ;)
Buzra03 2 years ago
turkije is een deel van europa spijtig genoeg!!!
als heel turkije ook in europa zal kome zal daar ook economische crizis beginne!! maar ze zijn zo rijk dat ze zelfs tegen gesproke hebbe tegen imf bank!!
suvermezli03 2 years ago
White pride!
MythXythical 3 years ago
turkije behoort historisch gezien meer aan europa dan aan azië en de geschiedenis, dat is wat telt!
cheejn 3 years ago
kijk eens goed naar FDW zijn gezicht (en wenkbrauwen), de Turkse DNA spat eraf.
kaya41 3 years ago
em ne ké dien als pa O_O zo'n dikke rascist maat !
Quertyu 3 years ago
enfin, sorry man ga ermee ophouden ,haalt toch niks uit! die ware geschiedenis hebben jullie niet gekregen( opzettelijk), kan je dat ni kwalijk nemen? (1354-1900)REGERING WERELD .WELK VISIE EN HOE?
ananas0303 3 years ago
Hendrik, wat ken jij van rechten in Turkije aub?ben geen racsist verre van jong! Turkije is een land die de wereld met OPRECHT 700 jaar heeft geregeerd! het was de visie,
het goede intentie,en de daden die dat allemaal het waar hebben gemaakt!als je het juiste geschiedenis kent van de romeinen, ga je zien hoe dat de mensheid onderdruk zaten, totdat de Turken daar een einde brachten.(begin v de nieuwe tijdperk)
ananas0303 3 years ago
Ja idd ! het is dankzij de Turken dat de westerse beschaving tot op de niveau van vandaag is geraakt, maar zoals ananas0303 al heeft gezegd; dat word opzettelijk niet gezegd op onze scholen enzovoort..
Buzra03 2 years ago 2
En Cyprus hoort wel bij Europa ofwat? Dat ligt een scheet van het midden oosten....
karadenizhasan 3 years ago 2
Ik kom uit Spanje en Turkije is een prachtig land en Turken zijn van de meest vriendelijke mensen die ik ken. Turkije heeft een van de rijkste culturen van Europa: is Dewinter al vergeten dat filosofie bijvoorbeeld precies in Klein-Azië is ontstaan?
Ik heb gemerkt dat ik dommer en dommer word als ik naar Dewinter luister...
Racojaws 3 years ago 3
Heb je Dewinter z'n wenkbrauwen en ogen al eens goed bekeken? Je ziet zo dat zijn afkomst (DNA-profiel) ergens in Turkije en het midden Oosten ligt. En nog geen klein beetje...
kaya41 3 years ago
Turkije is geen deel van Europa
laurentbougard 3 years ago
Welk Turk is nu bevriend met de dochter van de grootste clown ? Ik kan begrijpen waarom ze ruzie hebben :p ...
entict 3 years ago 2
Turkije is een van de weinige landen die op twee continenten ligt 3% ligt in Europa en 97% in Azië.
osmanli1453kizi 3 years ago 3
LOL.
I wonder if Filip himself foresaw that video. LOL.
If ever Turkey takes part of Eu, be happy; because Turks, then, would have lost.
If we turn again where we really belong, to East (Islam world); then, we'll wipe western civilization off.
You pork-eater infidels.
All you know is partner-swapping and incest relationships... die in fire.
turaniturk 3 years ago
Turkije t'licht wel bij europa maar ni echt tenhelft ((KLEIN STUKJE)) u mag ook naar land kaart kijke van Turkije??????
redbul26 3 years ago
Zelf marroka wou toetreden tot europe maar die zijn intussen al afgewezen en turkije hoort evenweinig bij europa
naam123lol 3 years ago
Turkije hoort natuurlijk niet bij Europa komaan zeg, ze willen gewoon bij Europa horen om te profiteren
naam123lol 3 years ago
tering lijer VAL DOOD!
carsiceketti 3 years ago
leer nederlands ! stomme lul
Debaene 3 years ago
rechtse kl***tzak
technofreak3535 3 years ago 3
Belgie barst
schumike 3 years ago
van mij part, mage het wel in drie gedeeld worden: vlaams, franstalig en Emirdagnees stukje.
hopala007 3 years ago 2
ahahahahahah
FARUKEFE 3 years ago
hahaha emirdagnees stukje!süper!
cuayz 3 years ago
belgie proberen we niet te veroveren hoeft gewoon ni das al van ons aaaaaahahah
POSOFLIER 3 years ago
als je nog eens voor de voordeur staat, kijk dan eens goed rond en zie welk deel van België van jullie is.
kaya41 3 years ago
eweljaa heb ik daar net gedaan en ik heb nathalie gezien mijn buurmeisje zij wouw nog is maar ik zen da muug snapte? endan heb ik alleen nog maar karim mohammed en abdel gezien :)
POSOFLIER 3 years ago 4
mongool, leer nederlands of bol het af
sjoekeloeke1 3 years ago
de kurden willen zijn ijge land in turkije stichte probere we da hier in u land ook mss?
jullie doen da zelf met de franstalige en de vlaams talige!
geef geen commentaar zonder kennis, de crapuule in da ''cafe van antwerpen azo in da hoekje'' zijn lagERgeschoold.
ottoman9240 3 years ago
Laat het, ze zullen het nooit willen toegeven, wij kunnen het wel bekijken vanuit hun ogen, maar zij blijven maar koppig doen...
Allah biliyo ya, o bana yeter, nekadar zoruma da gitse bu yaptiklari...
Degmez bosuna yorulmaya,,
Buzra03 3 years ago
ik ken veel allochtonen die het nederlands heel goed beheersen, maar als ze werk zoeken, worden ze niet aangenomen 'omdat ze zojuist al iemand hebben aangenomen',
een vriend van diezelfde persoon (autochtoon) die heeft gesolliciteerd, gaat naar hetzelfde winkel/restaurant/ ofwat dan ook.. en wordt meteen aangenomen..
Zeg nu, is dat geen racisme? die marokkanen en turken waar ik het over heb, zijn echt wel geïntegreerd en beheersen de taal zéér goed,
Buzra03 3 years ago 2
Geloof mij, het probleem ligt niet alleen bij de allochtonen!
Buzra03 3 years ago
criminaliteit??
Bedoel je nu dat alle turken en marokkanen criminelen zijn?
Ik ben een Turk, maar mij zul je nooit iets op straat zien kapotslaan,.. of iets anders 'crimineels' doen!!
Op wa trekt da nu? Alsof autochtonen nooit iets crimineels doen... Ik heb genoeg gezien en gehoord over criminele autochtonen! 8)
Buzra03 3 years ago
maar jaa, weet wel, de media tonen gewoon alles over allochtonen, maar moet een blanke eens iets misdoen, dan ga je dat niet op tv zien, e
lovestarpiece 3 years ago 2
inderdaad... de nadruk wordt echt gelegd op de nationaliteit als het een allochtoon is, maar als de persoon in kwestie een autochtoon is, is het gwn een 'jongere' enz...
Buzra03 3 years ago
Nonsens! Weet dat heel de media één groot opgezet links circus is! Als een allochtoon een crimineel feit begaat, hebben wij het recht toch dit te weten?! En hoe komt het dat wanneer een allochtoon een autochtoon neersteekt er gesproken wordt over 'roofmoord'. Is het andersom dan spreekt men over onmiddelijk over racisme en rassenhaat. hypocriet?
wa1502 3 years ago
jawel maar dat wordt altijd nog eens duidelijk vermeld als het een allochtoon is
naam123lol 3 years ago
zo zit de media nu eenmaal in elkaar, zeker
lovestarpiece