JEZUS wat een onzin reacties op deze pagina. je moet gewoon op de pvv stemmen en je doppen open doen want ik ben het wel zat dat mijn moeder wordt uigescholden voor hoer in amsterdam om dat ze geen hoofd doek op heeft. als je die groen links bobo's op hun geiten wollen sokken gelooft dan is er echt iets mis met je algemene wereld visie.
Een PVV'er reageert nooit. Twitterberichtje en dat is het. Zo'n puber die op een belletje drukt en dan hard wegloopt. Enerzijds is dat prima, want hun ideeën slaan nergens op. Anderzijds heb ik medelijden met de kiezers die minstens zo dom en kortzichtig zijn.
:( Jammer van de wetenschappers. Maar ja, als je een echte wetenschapper bent (en niet zo'n historicus-achtige) dan associeer je je niet met 'meneer' de mos (ja, kleine letters).
Intelligentie is meer dan boeken en regels uit je hoofd leren, je bijvoorbeeld niet aangesproken voelen door een loos lijstje van een anoniem persoon op het internet hoort er ook bij.....
Lees de geschiedenisboeken dan nog eens rustig door, kijk hoe het toen begon (crisis, onzekere tijden, bevolkingsgroep als slachtoffer zoeken), en trek de paralel met het heden. Als je echt slim bent, denk ik dat je dan wel van je PVV stem af bent
Dat is precies hetgene wat ik heb gedaan en waar ik nog steeds mee bezig ben. Ik ben erachter gekomen dat linkse partijen als PvdA en D66 andersdenkenden (Pim Fortuyn, Geert Wilders) demoniseren en dat zij zelf veel domme besluiten genomen hebben waardoor de Nederlandse economie de laatste tijd zelfs achteruit gaat. Zij hebben onnodig veel vrijheidsbeperkende regels ingevoerd en hebben meer geld uitgegeven dan Nederland binnenkrijgt. De PVV wil die schade juist herstellen.
@markwiering Ehmm, als er iemand veel geld wil uitgeven aan de social welvaartstaat is het de PVV...Alleen is het dan wel jammer dat de PVV er nu voor zorgt dat er 18 miljard aan bezuinigingen wordt doorgevoerd.
Het verschil is alleen dat de PVV het geld goed besteed aan de dingen die essentieel zijn. Als het aan de socialisten ligt wordt nog meer geld weggegooid naar ontwikkelingshulp, EU (waar het geld vervolgens toch weer aan Griekenland wordt gegeven die niet meer te redden valt), overbodige subsidies naar allerlei overbodige milieu-organisaties, onnodige uitkeringen naar mensen die de mogelijkheid hebben om te kunnen werken maar dat evengoed niet doen etc.
@ivosein haha nice, behalve dat mijn ma geen autist is vind ik 'm best acuraat al ben je vergeten de christen unie erbij te gooien terwijl 't obvious is wie daar op stemmen
En domme , dikke , lelijke , niet lachende , werkeloze , onzekere autisten zoals jij maken dit soort achterlijke lijstjes . Mensen n.a.v. vooroordelen een stempel meegeven en in hokjes plaatsen , je stemt vast PVV .
@happymark1805 ik zeg niet dat ze hier niet de helft laten zien, ik zeg alleen dat het niet zo'n stupide vraag is l2read + links generaliseren is niet goed :(.. generaliseren is nooit goed :(
@ShowMeUrFace Nee hoor, ik zeg hier duidelijk dat er maar een klein stukje getoond wordt en dan weet je wel dat er gene eerlijk beeld gegeven wordt op een stupide vraag.
@aanstekerful, er zijn mensen die hierop hebben gestemd dus is het wel degelijk democratisch. Je hebt domme mensen in de samenleving, en de 2de kamer hoort daar een afspiegeling van te zijn. Dus heb je ook domme mensen in de 2de kamer ;)
Mensen hier betalen we ons belasting voor, en hij verdiend, tig meer dan ons eruit met zo;n sukkel niet na 4 jaar maar gelijk.En geen wachtgeld regeling, die krijgen wij ook niet. Nokke met die handel , EN dat geld voor links en rechts . Wachtgeld regeling de deur uit .Ik wil gewoon niet meer betalen aan dit soort profiteurs zowel gemeentelijk landelijk of anders. Hoe bestaat dat zo,n nietwit in de kamer komt. Ik denk toch echt dat dit geen echte democratie is.
Bewijs: de Tweede Kamer zou zoveel beter zijn zonder de PVV. Maar ja, dan gaan weer een aantal stemmen verloren ( als ze die al hebben ), en dan is het weer niet democratisch. Allemaal weer lekker tegenstrijdig.
in zijn bus met 20 wetenschappers zijn er 19 van het IPCC, die betaald worden om het bewijs te vinden(maken) dat CO2 de oorzaak is van global warming. die ene andere is tenminste wel een onafhankelijke onderzoeker.
hij moet zich eerst eens gaan verdiepen hoe het er bij het IPCC aan toe gaat, wat voor censuur ze toepassen in hun rapporten en op wat voor doeleinden het IPCC is opgericht.
DeMos moet eens wat harder opkomen met de feiten die er zijn.
Ik hoop ten zeerste dat 'meneer' De Mos, en de zijnen, liefst zoveel mogelijk daarvan, vrolijk verder rijden. Met 130km. Naar de afgrond in, namelijk. Highway to hell.
@NomendeiNL "Word geen vrienden met joden en christenen" Dat staat nergens in de Koran. Er is een stuk weggelaten.
Overigens staan er in de Bijbel net zulke teksten. Zorgt de Bijbel nu ook voor haat? Nee, omdat in de Bijbel én de Koran ook verschrikkelijk mooie teksten staan.
Je praat nu over conservatieve moslimlanden. Die zijn anders dan de moslims in Nederland. Je doet alsof twee heel verschillende opvattingen uit een religie hetzelfde zijn, maar dat is niet zo. As I said: Open je ogen.
@NomendeiNL Die Iraakse mensen moeten toch wel weten dat er veel soorten binnen die Islam zijn. De moslims hier in Nederland zijn gewoon gematigd. Die in Irak zijn conservatief. Zo zie je, mensen weten amper wat van de Islam af. Ze vellen een oordeel door de media. De media die Wilders cebtraal stelt: een leugenaar.
Ik maak me geen zorgen om islamisering. Ik weet dat het met die massaimigratie ongelooflijk meevalt: Omdat ik cijfertjes zie van het Centraal Planbureau.
Holland heeft niet teveel agressieve en criminele moslims. Holland heeft teveel laffe en naïeve linkse laflanders, die deze agressieve en criminele moslims ook nog gaan verdedigen, waardoor deze onderontwikkelde moslims denken dat zij gelijk hebben en nog agressiever en nog crimineler worden.
Dat heet een vicieuze cirkel.
Dat heet een doodlopende weg.
Dat heet vlak voor een agressieve leeuw staan en jezelf wijsmaken dat de leeuw ""ongevaarlijk, probleemloos en beschaafd is""
@LeftwingBetrayedEu Niet-wetserse immigranten zullen zich hier nooit thuisvoelen, oorzaak? PVV-ers die zeggen dat zij hier niet horen. Links beschermt criminelen niet, links kijkt naar de oorzaak en stelt oplossingen. Wilders stelt problemen vast en doet er niets mee, stelt geen rationele oplossingen althans.
@LeftwingBetrayedEu Alle problemen worden helemaal niet altijd door criminele moslims veroorzaakt.
Dat is geen feit maar een racistische mening.
Je bent dus een echte racist die zonder feiten kennis maar wat in de onzin roept.
Tip: Ga een andere hobby zoeken, want in een discussie hoor je met argumenten te komen, en dat is voor jou duidelijk veel te hoog gegrepen. Dorpsidioot.
Ik kom uit een rood PVDA-nest. Ik heb vroeger ALTIJD PVDA gestemd. Mijn grootouders vroeger ook. Zij hielden de hele oorlog in hun eigen huis onschuldige, probleemloze Nederlandse Joden verborgen. Maar mijn opa waarschuwde in 1975 al voor agressieve, criminele en gedragsgestoorde moslims die Holland alleen maar kapot kunnen maken.
Is mijn opa nou een held, of een realist omdat hij gedragsgestoorde moslims zag, of als held een ""racist"", omdat hij terecht commentaar op hen heeft?
@LeftwingBetrayedEu meneer de buikspreekpop van Wilders, feit is dat er in de afgelopen 50 jaar maar 3 linkse kabinetten zijn geweest, wat is dus je punt als rechts in de grote meerderheid was?
@HacksFirst Ik had het over vroegere ""rechtse kabinetten"". De VVD begint NU pas echt rechts te worden. Vergeet niet dat zij eerst Geert Wilders en Rita Verdonk hebben laten weglopen. Nu de VVD eindelijk rechts is geworden, is zij ook direct de grootste partij. Waarom was zij dat vroeger dan nooit?? Omdat zij NOOIT eerder echt rechts was. Begrijp je het nu een beetje?? Begint het een beetje bij je door te dringen??
Rechtsachtig, omdat men niet links wilde zijn, was NOOIT echt rechts.
@LeftwingBetrayedEu sorry hoor, maar Hans Wiegel, Gerrit zalm, Frits Bolkenstein, allemaal conservatief liberalen die verantwoordelijk zijn voor hetgeen waardoor Nederland zo erg achteruit is gegaan. Al die privatisatie. NEderland is echt achteruit gegaan door RECHTS, niet centrum-rechts, nee, RECHTS
@HacksFirst Mijn familie is nog NOOIT bedreigd door mensen zoals Wiegel, Zalm of Bolkenstein waarvan er 13 miljoen zijn. Wel door agressieve en criminele moslims waarvan er ""maar"" 1 miljoen zijn.
Moslimproblemen?? Oppakken, veroordelen en permanent terugsturen. Moslimproblemen permanent opgelost.
@LeftwingBetrayedEu denk jij dat het politieke spectrum bepaald wordt door de immigratiestandpunten? joh,. dat is maar 1% van wat er werkelijk bepaald of je links of rechts bent...
kom nou eens met argumenten in plaats van cijfers!
@HacksFirst Ik kom uit een rood PVDA-nest. Ik heb vroeger ALTIJD PVDA gestemd. Mijn grootouders vroeger ook. Zij hielden de hele oorlog in hun eigen huis onschuldige, probleemloze Nederlandse Joden verborgen. Maar mijn opa waarschuwde in 1975 al voor agressieve, criminele en gedragsgestoorde moslims die Holland alleen maar kapot kunnen maken.
Is mijn opa nou een held, of een realist omdat hij gedragsgestoorde moslims zag, of als held een ""racist"", omdat hij terecht commentaar op hen heeft?
@LeftwingBetrayedEu Je mag altijd commentaar op mensen hebben, maar dan moet je niet op een (ja) racistische manier mensen wegzetten omdat er een aantal rotte appels tussen zitten.
Als de PVV zou zeggen: geen immigranten van buiten Europa er bij, zou ik er nog mee kunnen leven, vind ik ook extreem, maar zou ik nog meer kunnen leven. De PVV zegt: geen immigranten meer erbij uit moslimlanden en 'De Palestijnen moeten maar opdonderen naar Jordanië.
@HacksFirst In Holland bestaat een aanlijnplicht voor ALLE honden op straat. Is dat ook al ""racistisch"" voor probleemloze honden? NEE, dat is gewoon een wetsregel. In Amerika kun je geen president worden, als je daar niet geboren bent. Is dat ""racistisch"" of een gewoon een wetsregel?
Je moet in Holland GEEn probleemloze Joden, Chinezen of Armeniërs aanpakken maar diegenen die problemen veroorzaken. En dat zijn ALTIJD agressieve en criminele moslims. Dat hoort een wetsregel te zijn
@Mulrich14 Klopt. Willem van Oranje heeft ook jaren alleen maar schriftelijk geprotesteerd van 1561-1567, om in 1568 met de gewapende Opstand tegen gewelddadige "'"landgenoten"" die andersgelovigen vervolgden, mee te doen.
Begrijp je de overeenkomst?? Of vindt je Willem van Oranje ook al ""racistisch"" tegen gewelddadige Zuid-Europeanen??
Een linkse loser zoals jij maakt zichzelf wel meer wijs!! Als jij maar ""veilig"" over straat kunt lopen, he?? Zolang het nog duurt tenminste.
haha, ik vraag niet om weer de dicussie met jou aan te gaan :p
en maak jezelf niet wijs dat ik de discussie niet aandurf of dat je goede argumenten geeft, want die geef je niet ;-)
ik vindt Willem van Oranje niet racistisch. Hij pakte de Zuid-Europeanen aan omdat ze ongelovigen vervolgden. Ik zie hier geen moslims achter ons aan zitten ;)
en probeer a.u.b. iets socialer (qua omgang met mensen) te doen.
@Mulrich14 "Ik zie hier geen moslims achter ons aan zitten ;)" Heb jij de laatste 9 jaar in een coma gelegen?? Heb jij de laatste 9 jaar nooit TV of Opsporing Verzocht gekeken??
Alleen al de laatste TWEE dagen beheersen agressieve en criminele moslims met bedreigingen, roof en geweld de media en dan schrijf jij: "Ik zie hier geen moslims achter ons aan zitten ;)"
Laat mij eens raden: jij bent of familie van die moslimdaders of een laffe en naïeve linkse stemmer die NOOIT iets ziet?
Ik heb de indruk dat de gemiddelde PVV-stemmer niet heel erg slim is, en als ik de reacties hier lees doen ze weinig moeite om die indruk weg te nemen.
Uit het partijprogramma: Immigratiestop Invoeren van hoge minimumstraffen en hogere maximumstraffen Einde bonnenquota bij de politie Na drie zware geweldsmisdrijven levenslang Geen moskee er meer bij Stopzetten alle kinderbijslag naar het buitenland Geen enkele uitkering naar het buitenland – uitzondering: AOW Geen verhoging van het eigen risico 80-kilometerzones afschaffen, 140 km/u buiten de files Verbod op ritueel slachten Ik zeg: uitvoeren!
prachtig antwoord op deze politiek oncorrecte vraag!!!
laat ze die Samson maar eruit knikkeren met zun domme vragen!!!
verdient hij daar nou meer dan een ton per jaar mee?!?!
stomme achterlijke kutpartijen, beetje van onze belastingcenten zulke onderwerpen opgooien!!! kom verdomme met iets waar je voor betaald wordt sukkel!
Ik dacht toch echt dat de 2e kamer er was om het volk te vertegenwoordigen, het enige wat nog telt is hun eigen partij en portemonnee!!! DUS STEM ALLEN PVV!!!
Gelukkig blijkt de weg toch rechtdoor te gaan nadat de 19 wetenschappers opgebiecht hebben de publicaties van de twintig wetenschappers uit de bus achter hun stelselmatig te hebben tegengehouden, dat ze onderling afspraken hebben gemaakt over onderzoeksresultaten die ze het best zouden uitkomen, dat ze hebben gesjoemeld met deze resultaten en dat ze andere onderzoekers op schandalige wijze in diskrediet hebben gebracht.
een wetenschapper heeft in een mistig gebied niet meer kennis van hoe de weg ligt als een eventuele weggebruiker..
Zolang balkenende nog in zijn Mercedes S600 belastingvrij rond mag rijden waarom moeten de burgers dan opdraaien voor zijn foute leugenachtige hobby's?
Dat Samson iemand zoiets verwijt is hilarisch. Samson is een kruisvaarder tegen computerspelletjes, die nog steeds gelooft in de mythe dat ze agressie zouden veroorzaken en verboden moeten worden.
Maar luisteren naar het tegendeel, ho maar. Terwijl toch heel wat meer dan 19 mensen je kunnen vertellen dat die kruisvaarderij nonsens is.
@BarzLenaz daar gaat het niet om. die De Mos is een zogenaamde milieu scepticus, maar weet totaal niet waar hij het over heeft. Hij zegt bijvoorbeeld dat klimaatverandering onzin is en denkt dat het een bevestiging van zijn gelijk is als hij sneeuw ziet liggen in zijn portiek. Hij is een platte aso die geen enkel benul heeft van het milieu, en bovendien heel erg dom. Dat hij dan ook nog zit te smsen is al helemaal idioot natuurlijk, dat was meer mn punt.
Mwo, als Samson zo slap zit te lullen zou ik ook gaan sms'en hoor, voor zover ik überhaupt al zou blijven. ;-p
Maar iets serieuzer, dat is best normaal in de tweede kamer heb ik gemerkt. Tijdens een debat overleggen kamerleden met elkaar via sms en blackberry's. Paar berichten, dan zie je twee mensen van andere partijen naar elkaar knikken, en dan 'opeens' komen ze samen met een punt naar voren.
@MaMonkey500 dat ze dom zijn bij de PVV is natuurlijk overbodig om te zeggen ,immers iedereen met een iq hoger als een halve kip weet dat .
aanhangers van de pvv zijn dan ook automatisch halve kippetjes. die mensen hebben alleen een oplosing voor de problemen in dit land als ze alleen kunnen heersen en dat kan niet in een democratie dus ,.... lekker brullen aan de zijlijn die gasten
Richard de Mos gebruikt sneeuw in de winter als een argument dat er niks aan de hand is met het klimaat terwijl de wetenschap het heel duidelijk eens is dat dat wél het geval is.
Hij noemt zichzelf een klimaatskepticus. Das best, maar dan moet je niet domme argumenten gebruiken die bewezen zijn niet te kloppen. Zoals die gehackte 'climategate' e-mails die zijn standpunt helemaal niet versterken.
JEZUS wat een onzin reacties op deze pagina. je moet gewoon op de pvv stemmen en je doppen open doen want ik ben het wel zat dat mijn moeder wordt uigescholden voor hoer in amsterdam om dat ze geen hoofd doek op heeft. als je die groen links bobo's op hun geiten wollen sokken gelooft dan is er echt iets mis met je algemene wereld visie.
lemsterterror1 2 weeks ago
PVV = ŚMIERDZĄCE GNOJE
Xmerski 2 weeks ago
Een PVV'er reageert nooit. Twitterberichtje en dat is het. Zo'n puber die op een belletje drukt en dan hard wegloopt. Enerzijds is dat prima, want hun ideeën slaan nergens op. Anderzijds heb ik medelijden met de kiezers die minstens zo dom en kortzichtig zijn.
jan51899 2 weeks ago
Waarom zitten niet kinderen van 4 jaar op de plek van meneer de Mos?
Die kramen namelijk ook alleen maar onzin uit
Matavz1 1 month ago
Wel sportief van de Mos dat hij meespeelt en duidelijk maakt dat zijn politiek dom en kortzichtig is ^^
Of zou hij gewoon niet doorhebben wat zijn antwoord betekent?
Snowshowslow 3 months ago
HAHAHAHAHAHA
TheOmniscient232 3 months ago
Gods kolere wat een douche!
lurconis666 4 months ago
"De auto is bij uitstek een product dat aansluit bij ons dierenbrein: onmiddellijk weg kunnen, niet denken, niet plannen." (PIeter Vroon)
DrMerkwuerdichliebe 6 months ago
:( Jammer van de wetenschappers. Maar ja, als je een echte wetenschapper bent (en niet zo'n historicus-achtige) dan associeer je je niet met 'meneer' de mos (ja, kleine letters).
itzdaman 7 months ago
# 't Is toch fucking gestoord
dat overal waar je loopt
je de snelweg hoort #
DrMerkwuerdichliebe 7 months ago
Gelukkige mensen kiezen PvdA.
Werkloze mensen kiezen SP.
Succesvolle mensen kiezen VVD.
Autisten kiezen Groenlinks.
Slimme mensen kiezen D66.
Oude mensen kiezen CDA.
Onzekere vrouwen kiezen PVDD.
Mensen die nooit lachen kiezen SGP.
Domme en dikke mensen kiezen PVV.
ivosein 7 months ago
@ivosein
En intelligente mensen? Die stemmen niet.
CaptainBluebear08 7 months ago
@ivosein
Ik kies voor de PVV.
Ik ben wel wat te dik, maar ik ben niet dom. Ik doe momenteel Havo/Vwo en ik haal goede cijfers.
markwiering 7 months ago
@markwiering
Intelligentie is meer dan boeken en regels uit je hoofd leren, je bijvoorbeeld niet aangesproken voelen door een loos lijstje van een anoniem persoon op het internet hoort er ook bij.....
lopendepaddo 6 months ago
@lopendepaddo
Ik voel me aangesproken omdat ik voor de PVV kies, maar ik voel me niet beledigd.
markwiering 6 months ago
@markwiering
Lees de geschiedenisboeken dan nog eens rustig door, kijk hoe het toen begon (crisis, onzekere tijden, bevolkingsgroep als slachtoffer zoeken), en trek de paralel met het heden. Als je echt slim bent, denk ik dat je dan wel van je PVV stem af bent
Daniel11nike 5 months ago
@Daniel11nike
Dat is precies hetgene wat ik heb gedaan en waar ik nog steeds mee bezig ben. Ik ben erachter gekomen dat linkse partijen als PvdA en D66 andersdenkenden (Pim Fortuyn, Geert Wilders) demoniseren en dat zij zelf veel domme besluiten genomen hebben waardoor de Nederlandse economie de laatste tijd zelfs achteruit gaat. Zij hebben onnodig veel vrijheidsbeperkende regels ingevoerd en hebben meer geld uitgegeven dan Nederland binnenkrijgt. De PVV wil die schade juist herstellen.
markwiering 5 months ago
@markwiering Ehmm, als er iemand veel geld wil uitgeven aan de social welvaartstaat is het de PVV...Alleen is het dan wel jammer dat de PVV er nu voor zorgt dat er 18 miljard aan bezuinigingen wordt doorgevoerd.
secreraris 5 months ago
@secreraris
Ja, dat klopt.
Het verschil is alleen dat de PVV het geld goed besteed aan de dingen die essentieel zijn. Als het aan de socialisten ligt wordt nog meer geld weggegooid naar ontwikkelingshulp, EU (waar het geld vervolgens toch weer aan Griekenland wordt gegeven die niet meer te redden valt), overbodige subsidies naar allerlei overbodige milieu-organisaties, onnodige uitkeringen naar mensen die de mogelijkheid hebben om te kunnen werken maar dat evengoed niet doen etc.
markwiering 5 months ago
@ivosein haha nice, behalve dat mijn ma geen autist is vind ik 'm best acuraat al ben je vergeten de christen unie erbij te gooien terwijl 't obvious is wie daar op stemmen
D66 FTW!
Tinopa2 7 months ago
@ivosein
En domme , dikke , lelijke , niet lachende , werkeloze , onzekere autisten zoals jij maken dit soort achterlijke lijstjes . Mensen n.a.v. vooroordelen een stempel meegeven en in hokjes plaatsen , je stemt vast PVV .
SWD3104725 6 months ago
@ivosein DAT IS NIET ZO ik ben een autist en ik stem GEEN groenlinks DAAR!!!
MrRotkip 5 months ago
@ivosein
Lol fail ;D
Ruvigy 5 months ago
Tja als je maar een klein stukje van zijn reactie laat zien weet iedereen wel dat er hier geen eerlijk beeld wordt gegeven op een stupide vraag.
happymark1805 10 months ago
@happymark1805 tis geen stupide vraag :p tis een voorbeeld geven van wat de mos doet :)
ShowMeUrFace 10 months ago
@ShowMeUrFace - links durft altijd maar de helft te laten zien, en dat geeft een vertekend beeld.
Overigens wel toepasselijk de neem ''flutnieuws''
happymark1805 10 months ago
@happymark1805 ik zeg niet dat ze hier niet de helft laten zien, ik zeg alleen dat het niet zo'n stupide vraag is l2read + links generaliseren is niet goed :(.. generaliseren is nooit goed :(
ShowMeUrFace 10 months ago
@ShowMeUrFace als je enkel een uit het verband gerukt stukje ziet kun je nooit een goed oordeel geven.
happymark1805 10 months ago
@happymark1805 jij gaf je oordeel eerst hoor, dan zou jij dat ook niet kunnen ;)
ShowMeUrFace 10 months ago
@ShowMeUrFace Nee hoor, ik zeg hier duidelijk dat er maar een klein stukje getoond wordt en dan weet je wel dat er gene eerlijk beeld gegeven wordt op een stupide vraag.
happymark1805 10 months ago
@happymark1805 en ik zeg dat het geen stupide vraag is, je draait er omheen
ShowMeUrFace 10 months ago
Het leek wel alsof er expres een stuk van de tekst van De Mos is weggelaten. Heeft iemand de rest van de video?
Pumpernickel4u 10 months ago
@aanstekerful, er zijn mensen die hierop hebben gestemd dus is het wel degelijk democratisch. Je hebt domme mensen in de samenleving, en de 2de kamer hoort daar een afspiegeling van te zijn. Dus heb je ook domme mensen in de 2de kamer ;)
dekippiesip 10 months ago
Jezus man, die Richard heeft echt een IQ van 12 he?
132Reinier 11 months ago
lol
Boiler9691 11 months ago
This comment has received too many negative votes show
kankerlinks oprotten met die thee drinkende allochtonen neukers
koenanie85 11 months ago
@koenanie85 VMBO KADER OLE OLE
020amsterda020 11 months ago
Jonge, deze gozer is een baas. Dit was gewoon een heel stom riedeltje van mister Samson.
MrTitanski 1 year ago
Mensen hier betalen we ons belasting voor, en hij verdiend, tig meer dan ons eruit met zo;n sukkel niet na 4 jaar maar gelijk.En geen wachtgeld regeling, die krijgen wij ook niet. Nokke met die handel , EN dat geld voor links en rechts . Wachtgeld regeling de deur uit .Ik wil gewoon niet meer betalen aan dit soort profiteurs zowel gemeentelijk landelijk of anders. Hoe bestaat dat zo,n nietwit in de kamer komt. Ik denk toch echt dat dit geen echte democratie is.
aanstekerful 1 year ago
Ik zou wel eens willen bepalen, voor welke politicus ik betaal, zeker niet voor deze oetlul.
aanstekerful 1 year ago
geweldig zulke mensen in de politiek! :p
kevinceleronm93 1 year ago
Niet veel respect voor deze man... Maarja... Hoe moet je hier anders op reageren :P
Bobberg90 1 year ago
Wat een idioot...
1991Tijmen1991 1 year ago
De Mos is echt een van de domste 2e kamerleden, hoe heeft zo'n domme man in de 2e kamer kunnen komen...
SinisterSkip 1 year ago
Bewijs: de Tweede Kamer zou zoveel beter zijn zonder de PVV. Maar ja, dan gaan weer een aantal stemmen verloren ( als ze die al hebben ), en dan is het weer niet democratisch. Allemaal weer lekker tegenstrijdig.
MuziekFan1995 1 year ago
@BennoToorn
haha, complotgekkie
ZizzoBB 1 year ago
hahahahaha sukkel
yousuck705 1 year ago
Geweldig zo'n man in de politiek.
kevinceleronm93 1 year ago
echt weer zo'n alarminsten opmerking van Samsom..
in zijn bus met 20 wetenschappers zijn er 19 van het IPCC, die betaald worden om het bewijs te vinden(maken) dat CO2 de oorzaak is van global warming. die ene andere is tenminste wel een onafhankelijke onderzoeker.
hij moet zich eerst eens gaan verdiepen hoe het er bij het IPCC aan toe gaat, wat voor censuur ze toepassen in hun rapporten en op wat voor doeleinden het IPCC is opgericht.
DeMos moet eens wat harder opkomen met de feiten die er zijn.
BennoToorn 1 year ago
This has been flagged as spam show
Zolang ze maar tegen de gevestigde orde zijn morgen mee doen in de pvv. of het nou over immigratie of klimaat beleid gaat.
FullFledged2010 1 year ago
Ik hoop ten zeerste dat 'meneer' De Mos, en de zijnen, liefst zoveel mogelijk daarvan, vrolijk verder rijden. Met 130km. Naar de afgrond in, namelijk. Highway to hell.
CaptainBluebear08 1 year ago 36
This has been flagged as spam show
@CaptainBluebear08 "Naar de afgrond in". LOL stelletje sufkutten.
Brulluhhman 7 months ago
@CaptainBluebear08 ik kk jou de afgrond in kloot zak
TheDevilking11 3 months ago
@CaptainBluebear08
Met zo;n opmerking zit jezelf waarschijnlijk al diep in de afgrond.
TheSCF1908 3 months ago
This has been flagged as spam show
Islam is kanker in heel Europa.
Hoe meer moslims hoe meer geweld (kijk bv. naar Amsterdam en Rotterdam)
Hoe minder moslim hoe minder geweld (kijk bv. naar de veilige Waddeneilanden en veilig Noordoost- en Oost-Nederland).
Islam is kanker.
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@NomendeiNL "Word geen vrienden met joden en christenen" Dat staat nergens in de Koran. Er is een stuk weggelaten.
Overigens staan er in de Bijbel net zulke teksten. Zorgt de Bijbel nu ook voor haat? Nee, omdat in de Bijbel én de Koran ook verschrikkelijk mooie teksten staan.
Je praat nu over conservatieve moslimlanden. Die zijn anders dan de moslims in Nederland. Je doet alsof twee heel verschillende opvattingen uit een religie hetzelfde zijn, maar dat is niet zo. As I said: Open je ogen.
Annatheprincezz 1 year ago
@Annatheprincezz
" Je praat nu over conservatieve moslimlanden. Die zijn anders dan de moslims in Nederland. "
ondanks of dankzij de Islam?
Gizim12 1 year ago
GISTERWERELD
CaptainBluebear08 1 year ago 5
@NomendeiNL Die Iraakse mensen moeten toch wel weten dat er veel soorten binnen die Islam zijn. De moslims hier in Nederland zijn gewoon gematigd. Die in Irak zijn conservatief. Zo zie je, mensen weten amper wat van de Islam af. Ze vellen een oordeel door de media. De media die Wilders cebtraal stelt: een leugenaar.
Ik maak me geen zorgen om islamisering. Ik weet dat het met die massaimigratie ongelooflijk meevalt: Omdat ik cijfertjes zie van het Centraal Planbureau.
Annatheprincezz 1 year ago
Vlg berekening van Adviesbureau Coffeng resulteert verhoging vd maximumsnelheid naar 130 km in 15 doden p.j. Hier dus de Top 15:
1.Wilders; 2.Marc Utte; 3.Frits Bolkezwijn; 4.PH Donner; 5.Jules Paradijs; 6.J.A.S. Joustra; 7.Verdonk; 8."arabist Jansen"; 9.Maxime Verhagen; 10.Wim Kok; 11.RFM Lubbers; 12.Hero Drinkman; 13.Sietse Fritzma; 14.Dion Graus; 15.Bernard Welten
Hoop doet leven.
CaptainBluebear08 1 year ago 10
Die koekebakker zat tijdens het debat gewoon te SMS-en en heeft geen flauw benul waar het debat over gaat.
Teigetje62 1 year ago 3
This has been flagged as spam show
Holland heeft niet teveel agressieve en criminele moslims. Holland heeft teveel laffe en naïeve linkse laflanders, die deze agressieve en criminele moslims ook nog gaan verdedigen, waardoor deze onderontwikkelde moslims denken dat zij gelijk hebben en nog agressiever en nog crimineler worden.
Dat heet een vicieuze cirkel.
Dat heet een doodlopende weg.
Dat heet vlak voor een agressieve leeuw staan en jezelf wijsmaken dat de leeuw ""ongevaarlijk, probleemloos en beschaafd is""
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu Niet-wetserse immigranten zullen zich hier nooit thuisvoelen, oorzaak? PVV-ers die zeggen dat zij hier niet horen. Links beschermt criminelen niet, links kijkt naar de oorzaak en stelt oplossingen. Wilders stelt problemen vast en doet er niets mee, stelt geen rationele oplossingen althans.
Annatheprincezz 1 year ago 5
@Annatheprincezz Haha, vertel mij welke oplossingen links aandraagt?
keesjannn111 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu Alle problemen worden helemaal niet altijd door criminele moslims veroorzaakt.
Dat is geen feit maar een racistische mening.
Je bent dus een echte racist die zonder feiten kennis maar wat in de onzin roept.
Tip: Ga een andere hobby zoeken, want in een discussie hoor je met argumenten te komen, en dat is voor jou duidelijk veel te hoog gegrepen. Dorpsidioot.
invisiblemeyes 1 year ago
This has been flagged as spam show
Ik kom uit een rood PVDA-nest. Ik heb vroeger ALTIJD PVDA gestemd. Mijn grootouders vroeger ook. Zij hielden de hele oorlog in hun eigen huis onschuldige, probleemloze Nederlandse Joden verborgen. Maar mijn opa waarschuwde in 1975 al voor agressieve, criminele en gedragsgestoorde moslims die Holland alleen maar kapot kunnen maken.
Is mijn opa nou een held, of een realist omdat hij gedragsgestoorde moslims zag, of als held een ""racist"", omdat hij terecht commentaar op hen heeft?
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu Terecht? Als mensen over één kam scheren terecht is, wat is ontrecht dan? Kijken naar de cijfers?
Open je ogen.
Annatheprincezz 1 year ago
PVV op 1
Met laf, laks, louche, landverraderlijk links kom je echt verder!!! Waar?? Regelrecht de afgrond in!!
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu meneer de buikspreekpop van Wilders, feit is dat er in de afgelopen 50 jaar maar 3 linkse kabinetten zijn geweest, wat is dus je punt als rechts in de grote meerderheid was?
HacksFirst 1 year ago
@HacksFirst En dat noem jij rechtse kabinetten?? Zij heten alleen maar rechts, omdat zij niet links zijn.
Afwachtend rechts,
de andere kant opkijkend rechts,
agressieve en criminele moslims verdedigd centrumrechts
is GEEN rechts.
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu de VVD niet rechts? on-ge-loof-lijk.
HacksFirst 1 year ago 3
@HacksFirst Ik had het over vroegere ""rechtse kabinetten"". De VVD begint NU pas echt rechts te worden. Vergeet niet dat zij eerst Geert Wilders en Rita Verdonk hebben laten weglopen. Nu de VVD eindelijk rechts is geworden, is zij ook direct de grootste partij. Waarom was zij dat vroeger dan nooit?? Omdat zij NOOIT eerder echt rechts was. Begrijp je het nu een beetje?? Begint het een beetje bij je door te dringen??
Rechtsachtig, omdat men niet links wilde zijn, was NOOIT echt rechts.
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu sorry hoor, maar Hans Wiegel, Gerrit zalm, Frits Bolkenstein, allemaal conservatief liberalen die verantwoordelijk zijn voor hetgeen waardoor Nederland zo erg achteruit is gegaan. Al die privatisatie. NEderland is echt achteruit gegaan door RECHTS, niet centrum-rechts, nee, RECHTS
HacksFirst 1 year ago
@HacksFirst Mijn familie is nog NOOIT bedreigd door mensen zoals Wiegel, Zalm of Bolkenstein waarvan er 13 miljoen zijn. Wel door agressieve en criminele moslims waarvan er ""maar"" 1 miljoen zijn.
Moslimproblemen?? Oppakken, veroordelen en permanent terugsturen. Moslimproblemen permanent opgelost.
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu denk jij dat het politieke spectrum bepaald wordt door de immigratiestandpunten? joh,. dat is maar 1% van wat er werkelijk bepaald of je links of rechts bent...
kom nou eens met argumenten in plaats van cijfers!
HacksFirst 1 year ago
@HacksFirst Ik kom uit een rood PVDA-nest. Ik heb vroeger ALTIJD PVDA gestemd. Mijn grootouders vroeger ook. Zij hielden de hele oorlog in hun eigen huis onschuldige, probleemloze Nederlandse Joden verborgen. Maar mijn opa waarschuwde in 1975 al voor agressieve, criminele en gedragsgestoorde moslims die Holland alleen maar kapot kunnen maken.
Is mijn opa nou een held, of een realist omdat hij gedragsgestoorde moslims zag, of als held een ""racist"", omdat hij terecht commentaar op hen heeft?
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu Je mag altijd commentaar op mensen hebben, maar dan moet je niet op een (ja) racistische manier mensen wegzetten omdat er een aantal rotte appels tussen zitten.
Als de PVV zou zeggen: geen immigranten van buiten Europa er bij, zou ik er nog mee kunnen leven, vind ik ook extreem, maar zou ik nog meer kunnen leven. De PVV zegt: geen immigranten meer erbij uit moslimlanden en 'De Palestijnen moeten maar opdonderen naar Jordanië.
Ik vind dit veel te extreem!
HacksFirst 1 year ago
@HacksFirst In Holland bestaat een aanlijnplicht voor ALLE honden op straat. Is dat ook al ""racistisch"" voor probleemloze honden? NEE, dat is gewoon een wetsregel. In Amerika kun je geen president worden, als je daar niet geboren bent. Is dat ""racistisch"" of een gewoon een wetsregel?
Je moet in Holland GEEn probleemloze Joden, Chinezen of Armeniërs aanpakken maar diegenen die problemen veroorzaken. En dat zijn ALTIJD agressieve en criminele moslims. Dat hoort een wetsregel te zijn
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu
Zo he, het is al vele maanden geleden dat ik een discussie met jou aan ging.
En nu ben je NOG STEEDS aan het argumenteren?? :P
En gebruikt+herhaald nog steeds dezelfde argumenten XD
Mulrich14 1 year ago
@Mulrich14 Klopt. Willem van Oranje heeft ook jaren alleen maar schriftelijk geprotesteerd van 1561-1567, om in 1568 met de gewapende Opstand tegen gewelddadige "'"landgenoten"" die andersgelovigen vervolgden, mee te doen.
Begrijp je de overeenkomst?? Of vindt je Willem van Oranje ook al ""racistisch"" tegen gewelddadige Zuid-Europeanen??
Een linkse loser zoals jij maakt zichzelf wel meer wijs!! Als jij maar ""veilig"" over straat kunt lopen, he?? Zolang het nog duurt tenminste.
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu
haha, ik vraag niet om weer de dicussie met jou aan te gaan :p
en maak jezelf niet wijs dat ik de discussie niet aandurf of dat je goede argumenten geeft, want die geef je niet ;-)
ik vindt Willem van Oranje niet racistisch. Hij pakte de Zuid-Europeanen aan omdat ze ongelovigen vervolgden. Ik zie hier geen moslims achter ons aan zitten ;)
en probeer a.u.b. iets socialer (qua omgang met mensen) te doen.
ik ga nu. vergeet niet:
always look on the bright side of life!
Mulrich14 1 year ago
@Mulrich14 "Ik zie hier geen moslims achter ons aan zitten ;)" Heb jij de laatste 9 jaar in een coma gelegen?? Heb jij de laatste 9 jaar nooit TV of Opsporing Verzocht gekeken??
Alleen al de laatste TWEE dagen beheersen agressieve en criminele moslims met bedreigingen, roof en geweld de media en dan schrijf jij: "Ik zie hier geen moslims achter ons aan zitten ;)"
Laat mij eens raden: jij bent of familie van die moslimdaders of een laffe en naïeve linkse stemmer die NOOIT iets ziet?
PVV op 1
LeftwingBetrayedEu 1 year ago
@LeftwingBetrayedEu
Socialer doen. Wanneer je weer sociaal en respectvol doet tegenover anderen ga ik de discussie weer aan ^^
(nu geen heel verhaal over respect schrijven en dat in verband brengt met criminele moslims)
Mulrich14 1 year ago
Deze man zit nog steeds in de Tweede kamer, lachuhh...
Teigetje62 1 year ago
Ik heb de indruk dat de gemiddelde PVV-stemmer niet heel erg slim is, en als ik de reacties hier lees doen ze weinig moeite om die indruk weg te nemen.
Integendeel.
Bes4 1 year ago
@Bes4
Volkomen met je eens.
Helaas is er ook een groot deel van de PVV een stuk intelligenter dan de gemiddelde Youtuber-Pvv fan... Veel schrikbarender
maus116 1 year ago
@Bes4 Niet discrimineren hé, dat is strafbaar.
Nee, echte debaters posten niet op simpele forums als youtube. Maar ook op de forums voor de slimmere mensen zijn de PVV-stemmers in de meerderheid.
vloepkleedje 1 year ago
@vloepkleedje maar als er meer PVV'ers waren was Wilders nou president...maar ze winnen alleen stemmen met zulk gedrag...
larsdalen 1 year ago
@Bes4 gelukkig heb je weer een manier gevonden om jezelf beter te voelen dan anderen
MentalSentinel 1 year ago
@MentalSentinel Ja, is het niet heerlijk?
Bes4 1 year ago
MrAlphastyle 1 year ago
Aan de reacties hieronder te zien blijken PVV stemmers net zulke paranoïde complotdenkers te zijn als de mensen in de partij zelf.
HubbyMe 1 year ago
Go Richard!!
PVV nr.1!!!!!!
kroon007 1 year ago
prachtig antwoord op deze politiek oncorrecte vraag!!!
laat ze die Samson maar eruit knikkeren met zun domme vragen!!!
verdient hij daar nou meer dan een ton per jaar mee?!?!
stomme achterlijke kutpartijen, beetje van onze belastingcenten zulke onderwerpen opgooien!!! kom verdomme met iets waar je voor betaald wordt sukkel!
Ik dacht toch echt dat de 2e kamer er was om het volk te vertegenwoordigen, het enige wat nog telt is hun eigen partij en portemonnee!!! DUS STEM ALLEN PVV!!!
CGTI7 1 year ago
mos is echt geniaal
devuurwerkfilmpjes 1 year ago
De PVV zou een stuk beter zijn zonder Richard.
NEE ECHT NIET!!!!!!!!!!
minder humor :P
Eembuster 1 year ago 23
@Eembuster Eerlijk gezegd, er zijn zat plaatsvervangers.
larsdalen 8 months ago
hij heeft wel gelijk
wroem :P
Eembuster 1 year ago
Comment removed
Eembuster 1 year ago
Zozo, heeft Samson alle wetenschappers geteld?
Wat is er mis met vrolijk verder rijden? Je gaat toch niet dood van een bochtje rijden?
jcvjcvjcvjcv 1 year ago
Gelukkig blijkt de weg toch rechtdoor te gaan nadat de 19 wetenschappers opgebiecht hebben de publicaties van de twintig wetenschappers uit de bus achter hun stelselmatig te hebben tegengehouden, dat ze onderling afspraken hebben gemaakt over onderzoeksresultaten die ze het best zouden uitkomen, dat ze hebben gesjoemeld met deze resultaten en dat ze andere onderzoekers op schandalige wijze in diskrediet hebben gebracht.
JugashvilliOnline 1 year ago
PVV maakt ALLEEN MAAR PROBLEMEN!
MrPathanStyle 1 year ago
een wetenschapper heeft in een mistig gebied niet meer kennis van hoe de weg ligt als een eventuele weggebruiker..
Zolang balkenende nog in zijn Mercedes S600 belastingvrij rond mag rijden waarom moeten de burgers dan opdraaien voor zijn foute leugenachtige hobby's?
F3RSCF1908 1 year ago
Diederik Samson is de kroonprins van de PvdA. Daarom doet hij zo populair. In feite is het gewoon een doorsnee 3FM luisteraar.
thoooOmas 2 years ago
Dat Samson iemand zoiets verwijt is hilarisch. Samson is een kruisvaarder tegen computerspelletjes, die nog steeds gelooft in de mythe dat ze agressie zouden veroorzaken en verboden moeten worden.
Maar luisteren naar het tegendeel, ho maar. Terwijl toch heel wat meer dan 19 mensen je kunnen vertellen dat die kruisvaarderij nonsens is.
Blahb27 2 years ago
Komt hierna eigenlijk een "Maar,"?
Het zal me niet verbazen als dat niet zo is.
davincicod1 2 years ago
Die arrogante lul zit ook een beetje te smsen.... Ongelooflijk. Het is niet goed voor te stellen hoe dom deze man is.
MaMonkey500 2 years ago 5
Hij is lang niet de enige die dat doet, heb er meer gezien op filmpjes die dat doen terwijl er zelfs tegen die persoon gesproken werd o.a.
BarzLenaz 2 years ago
@BarzLenaz daar gaat het niet om. die De Mos is een zogenaamde milieu scepticus, maar weet totaal niet waar hij het over heeft. Hij zegt bijvoorbeeld dat klimaatverandering onzin is en denkt dat het een bevestiging van zijn gelijk is als hij sneeuw ziet liggen in zijn portiek. Hij is een platte aso die geen enkel benul heeft van het milieu, en bovendien heel erg dom. Dat hij dan ook nog zit te smsen is al helemaal idioot natuurlijk, dat was meer mn punt.
MaMonkey500 2 years ago
Oke, op die manier. Hij heeft trouwens wel geluisterd, want hij reageerde erop..
Ik twijfel eerlijk gezegd zelf ook nogal aan dat klimaatverandering-gedoe, er is namelijk nogal veel geknoeid met getallen :S
BarzLenaz 2 years ago
@BarzLenaz Uit zijn reactie blijkt niet dat hij het punt van Samsom snapte. Veel geknoeid met getallen? Hoezo dan?
MaMonkey500 2 years ago
Mwo, als Samson zo slap zit te lullen zou ik ook gaan sms'en hoor, voor zover ik überhaupt al zou blijven. ;-p
Maar iets serieuzer, dat is best normaal in de tweede kamer heb ik gemerkt. Tijdens een debat overleggen kamerleden met elkaar via sms en blackberry's. Paar berichten, dan zie je twee mensen van andere partijen naar elkaar knikken, en dan 'opeens' komen ze samen met een punt naar voren.
Blahb27 2 years ago
@MaMonkey500 dat ze dom zijn bij de PVV is natuurlijk overbodig om te zeggen ,immers iedereen met een iq hoger als een halve kip weet dat .
aanhangers van de pvv zijn dan ook automatisch halve kippetjes. die mensen hebben alleen een oplosing voor de problemen in dit land als ze alleen kunnen heersen en dat kan niet in een democratie dus ,.... lekker brullen aan de zijlijn die gasten
chevypeet 1 year ago
Wat was de context van dit gesprek?
Styhn 2 years ago
Klimaatverandering.
Richard de Mos gebruikt sneeuw in de winter als een argument dat er niks aan de hand is met het klimaat terwijl de wetenschap het heel duidelijk eens is dat dat wél het geval is.
Hij noemt zichzelf een klimaatskepticus. Das best, maar dan moet je niet domme argumenten gebruiken die bewezen zijn niet te kloppen. Zoals die gehackte 'climategate' e-mails die zijn standpunt helemaal niet versterken.
De PVV zou een stuk beter zijn zonder Richard.
Phyrexious 2 years ago 3
Volgens de PVV is klimaatverandering het gevolg van de evolutie van de aarde...
davincicod1 2 years ago