Added: 3 years ago
From: ejovadi
Views: 19,182
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:
see all

All Comments (23)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Wat is dit een grandioos stukje nostalgie. Doet me denken aan mijn column, De Vakantie kolonie van een Utrechtse bleekneus en BELLO (column van Steef Schinkel) Ik kan mij nog goed herinneren dat ik daar, ook in mijn jeugd op vakantie, in Egmond aan Zee verbleef. En het doet me nog steeds ongelooflijk deugd dat ik daar in Bergen aan Zee met de stoomstrein Bello toen in de jaren 60 aankwam. De Bello rijdt tegenwoordig bij de Museumstoomtram Hoorn - Medemblik en dat doet hij al sinds 1985.

  • Door Bello werd ik actief railhobbyist in 1955. Bello is de mooiste locomotief in Europa. Ben alleen daarom al donateur van de stoomtram. Hebben ze hard nodig!

  • prachtig! echt een heel mooi filmpje brengt oude herinneringen terug:D

  • prachtig!

  • Comment removed

  • toen ik nog jonger was en nog in nedeland woonde Amsterdam dus regelmatig met groep met de bromfiets werdt later de auto naar schoorl en bergen om tedansen de sroomtrein kan ik mij nog goed voor de geest halen was een fijne tijd

    mvrg Johan

  • Hoi bedankt voor de reactie, de dans tent heette de Honkie tonk, mijn vader en moeder hebben elkaar daar leren kennen. En in mijn tijd fietste ik met mijn maatje naar het Bergerbos en dan kwamen we Bello tegen die daar als monument stond. Leuke verhalen allemaal.

  • die muziek past geweldig bij de sfeer die de locomotief uitstraalt. ik ben nog nooit met de Hoorn- Medemblik stoomtrein, maar dat moet ik zeker nog een keer gaan doen. een mooie locomotief een een klasse fimpje.

    Groet.

  • Dank je voor het commentaar. Heb er zelf veel plezier aan beleefd om het op de video te zetten. Binnenkort post ik nog wel meer over deze prachtige loc.

  • hah zoals ik deze dingen nu lees, wow ik ben van '93 maar mijn moeder komt uit alkmaar (we wonen nu in Bovenkarspel) dus gaan we ook nog vaak mee met stoomtrein hoorn-medemblik.

    mijn moeder zit stampvol herrineringen over Bello, ikzelf ben één keertje meegereden toen was ik 7, in hoorn.

    maar dat is al weer 8 jaar geleden geloof ik.

    Groet. Andre

  • prachtig heb er vroeger nog ingezeten toen hij nog liep op de lijn alkmaar-- bergen--bergen aan zee

  • Hoi bedankt voor de reactie.

    Ik heb zelf nooit mee kunnen rijden maar ik weet nog wel dat het spoor vanaf het station (de boog) langs het NH kanaal er nog lag.

    Mijn vader wees me het station Warmenhuizen aan en de oude spoorbrug ( verwijderd 78) Schoorldam weet ik ook nog. Ik heb vaak gespeeld op de Bello toen ie als monument stond. Mijn vader reed ook vaak mee en herhinnerd de geluiden nog goed zoals ie op de video staat, erg leuk allemaal. Grt John

  • weet niet hoe oud of je ben maar ik ben al een ouwe kerel van 62 jaar dat zal wel verklaren dat ik nog wel met bello ben mee geweest evenzo goed een schitterende video

    groeten jan

  • Jan, ik ben van 62. De laatste rit was in 58 dus ik was even te laat.

    Maar het eerste stukje rails vanaf Alkmaar gezien is nog lang blijven liggen misschien weet jij waarom?? Wellicht wel.

  • zou het niet met zekerheid kunnen zeggen maar daar was indertijd een overslagplaats van steenkool misschien hadden ze daar plannen mee de rails hebben zeer lang nog langs de bergerweg gelegen tussen extase en pesiebad misschien nog wel vijf jaar geleden kon je ze nog vinden met enige moeite overgroeid met gras m.v.g.jan

  • Steamtrammetje bedoeld de rails langs het NH kanaal, waarom is die nog zo lang blijven liggen. Ik heb het nog aan mijn Vader gevraagd maar die weet het niet zeker vermoedelijk vanwege de gasfabriek.

    Wel kun je op de oude Helderseweg de oversteek zien naar Bergen na bij de vlotbrug.

  • Fraai die opnames uit de auto!

  • Hoi dat filmen uit de auto is mijn specialiteit geworden. Bedankt voor de reactie!

  • wow!!!! five stars!!!

  • You have a nice video, but please don't flass the still pictures over top of the video of the loco. that is rude to the locomotive.

    Len.

    Journey Back In Time Productions; Since 1994

  • Uistekend filmpje .... Geeft de atmosfeer goed over ... Ik ben nog nooit naar de "Hoorn/Medemblik" geweest .... Daar moet ik volgend jaar absoluut iets aan doen.

  • Hou me op de hoogte.

  • OK! Als ik ga, laat ik je wel iets weten.

    All the best !

  • Je bent inmiddels wel uitgegroeid als de PR man van heel stomend Nederland, met name Hoorn Medemblik mag je wel heeeeeel dankbaar zijn voor deze free publicity. Het wordt wat eentonig, maar gewoon weer geniaal gefilmd en professioneel gemonteerd. Chapeau!!!!

  • Bedankt Edgar,ik heb het met veel plezier gedaan.

  • Top video, mooie professionele uitsraling en goede muziek. Bedankt voor het posten.

  • Very good. Thank you.

  • Felicitacions!!. Un video molt emotiu i técnicament profesional, i molt encertada l'adició de la música.

Loading...
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more