Added: 2 years ago
From: GGJVasse
Views: 16,635
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (14)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • ze repareren niks, ze blazen alleen maar droog. Dus volgende winter weer hetzelfde liedje. De VIRm is het zeker niet. Vraag het machinisten maar.

  • Ik ben ook VIRM fan :D. In tegenstelling tot een vriend van me die alleen maar motorloze treinen (dus geduwd of getrokken) kan apprecieren. Maar die virm rijdt gewoon lekker soepel :D

  • ik ben ook VIRM fan

  • Jaja, de mannen van de NS zijn keihard bezig met het repareren van de kapotte treinen. Maar ze hebben wel zat tijd om filmpjes te maken....

  • Stel je niet zo aan, man. Die mannen hebben toch ook gewoon pauze, nachtrust, en een verzetje op het werk. En ja, dan werken ze niet. Alsof jij er uiteindelijk iets van merkt.

  • Jij hebt blijkbaar de laatste 2 maanden niet met de trein gereden, Je hoort niks anders dan dat ze 'hard' aan het werk zijn om de defecte treinen te repareren. En je denkt trouwens tog niet dat ze hun pauze gaan opgeven om een filmpje te maken?

  • @ConnerNL Als jij nou even een paar dagen gaat meelopen, denk ik dat je dan heel anders gaat praten. Het gaat moeizamer dan je denkt, pessimist.

  • Comment removed

  • nice

  • Rockertje, niet zo zeuren, de VIRM is de meest sexy machine die ooit door de mensheid gebouwd is.

    Neuk ja, VIRM

  • weg ermee tering bende

  • @Rockertje1975: ik vind de VIRM wel een relaxed ding! Vooral de nieuwe versie ervan..... vandaag nog in gereden! Perfect!!! En op de bovenste verdiepingen heb je meer ruimte om spullen op te bergen (tussen de stoelen), beneden is daar minder goed over nagedacht inderdaad.... maar toch.... ik vind ze super! :)

  • Die hele VIRM mag als een grote mislukking gezien worden. Krappe stoelen, vaak panne, bagage die je amper kwijt kunt. Zo vervoer je toch niet reizigers over een wat grotere afstand?! Als NS destijds bij de DB-Regio had aangeklopt, hadden ze in diezelfde periode voor minder geld een gezamenlijke bestelling kunnen doen. Er hadden dan hier dubbeldekkers gereden met veel meer ruimte, Mehrzweckraum voor fietsen, kinderwagens en rolstoelen, maar NS denkt het altijd beter te weten, zie nu het gevolg!

  • Wat een onzin. Het heeft een hoge capaciteit, is over het algemeen erg betrouwbaar en rijdt prima. Het enige punt waar ik je gelijk in geef is (en dat had zeker bij de laatste bestelling opgelost kunnen worden) dat de instap gelijkvloers was.

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more