jävla idioter, sluta säg "tjockisen" det är typ som att om man ser en utlänning och då säger "blatten" till dom. Det är fan rasism. Skitdåligt program. Emelie ser fan bättre ut än den där tilltryckta fitthoran
@JawKee Är det rasism att namnge någon på grund av utséende? Att vi ser annorlunda ut är fakta, och istället för att alla ska låtsas att alla ser likadana ut kan man väl bara vara ärlig. Han är svart, hon är brun, han är vit, hon är söt, han är ful, hon är tjock, han är smal, hon är lång, han är kort. Jag tror att de riktiga "rasisterna" är de som tycker det är tabu att säga tex turk, arab, serb, mulatt och t.o.m neger. Fast programmet suger visserligen, så allt negativt är accepterat..
bra revansch?? asså du som har laggt upp detta klippet å tycker att de va en bra revansch ... JAG HATAR DIG SÅ JÄVLA BRÄND SHIT!!!!!!! skit dålig diss !!! hoppas du dör!!!!!
hi everyone if you got a runescape acc just hanging can you please give it to me Because i got hacked and i really need a new account on lvls 20-138. Mail the pass and account(s) Name to me and I WILL BE SOOOOO HAPPY
Alltså... Man såg att det inte gick ¨in genom det ena örat och ut genom det andra¨ Hon blev verkligen sårad, det ser man på henne. Fan vilket skitprogram... -.-'
Ja... Idiot Josefine Cuukford eller vad hon nu heter... Hon har alltid åsikter om andras utseenden... Låg människa... Lågt program... Kallade en polare till mig som var i en video för tjockis direkt i radio??? Hur dum får man vara????? Hon o Katrin Kukmaniskorna borde bilda en klubb o sitta på mentalsjukhus för fan! Hahaha!
Vilekn nolla har mage att komma på en programidé som denna? Kan vi inte så säga rakt ut vad vi tycker om denne? Isf har jag många väl valda ord. Är det så konstigt att det är utséendehysteri i landet? Oh my alla läckerbitar där ute, dissa sån här skit för fan. Blir så äckligt trött...
Förstår inte hur ni kan sitta å kommentera tjejerna och innehållet i programmet?!?! Sån här skit är inte ens värd att existera. Nu tycker ja vi bojkottar denna usla "underhållning"
jag skulle fan inte sätta på den jävla bitchen för en miljon, hon kan fan inte prata jävla apjävel "Hon har inte fin utseende" vafan e de för jävla svenska??
Usch, dom kom fram till mig på stan och frågade mig och min kompis om vi ville vara med i det här programmet. Vi sa såklart nej, orka vilja förnedra sig sådär... vilka puckon
Men snälla rara, det riktigt sjunger om amerikanisering. Denna ytlighet, att göra TV som endast baseras på ytlighet har vi sett förr men det här är ju bara så sanslöst. Jag blir inte längre förvånad över någonting.
Fy fan va tragiskt haha ^^ Nästan så att man skulle kunna tro att det är en amerikansk talkshow som dubbats på svenska ju! I ärlighetens namn så sitter ju en medelsvensson och böjer huvudet på sned med ren sympati när den här smörjan är på TV, precis som vi gör när vi ser hur blåsta jänkarna är i till exempel Ricki Lake :)
damn va hon skämdes när hon fick veta att den andra tjejen satt i studion ^^.jag undrar vad som är meningen med detta programet? ytlighet eller att man ska passa sig för vad man säger?.
Vad är det här för jävla spyprogram!!! Hur FAN kan man bara komma på en sån idé?? Rosina är ju totalt jävla DUM i skallen, fy FAN vad skönt att hennes kille fick henne att fatta hur det känns.
men vänta.. vadå!? GICK de ett sånt här program på riktigt?? där man fick tala om för folk att de va fula?? i tv?? *missar allt* men why?? vrför då?? o va gick de ut på??
Även fast snorungarna själv väljer att vara med i programmet så kommer ju programmet fortfarande påverka ungdomar som sitter och kollar på det. Man kommer sitta och jämföra sig med de på TV och tänka, "fan jag ser ju inte bättre ut själv", sen kommer onda cirkeln fram och man får skitdåligt självförtroende. Lägg ner skiten!
jäva fittprogram >.< de där va ju inte ens roligt! ja har lust å ge dom alla en varsin fet smäll. att man ska hålla på å trycka ner självkänslan på människor, fy fan asso :@
PLEASE DONT READ THIS. YOU WILL GET KISSED ON THE NEAREST POSSIBLE FRIDAY BY THE LOVE OF YOUR LIFE. TOMORROW WILL BE THE BEST DAY OF YOUR LIFE. HOWEVER IF YOU DONT POST THIS COMMENT TO AT LEAST 3 VIDEOS YOU WILL DIE WITHIN 2 DAYS. NOW UV STARTED READIN DIS DUNT STOP THIS IS SO SCARY. SEND THIS OVER TO 5 VIDEOS IN 143 MINUTES WHEN UR DONE PRESS F6 AND UR CRUSHES NAME WILL APPEAR ON THE SCREEN IN BIG LETTERS. THIS IS SO SCARY BECAUSE IT ACTUALLY WORKs
vilken skit.. så jävla skitdåligt att det är fan värt att kommentera! fy fan!!
kingkongphuket 6 months ago
Fucking sämst
WezzelChannel 7 months ago
Och det roliga är, jag gick i samma gymnasium som henne :P
Lazander100 7 months ago
Comment removed
Jotti12 10 months ago
måste börja nånstans.
Enhetzeper 9 months ago
man ska inte säga dumma saker jävla horbarn
ninjadeph 1 year ago
jag skulle gått upp o smällt till henne alltså
haitsmebitch 1 year ago
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
hointer 1 year ago
jävla idioter, sluta säg "tjockisen" det är typ som att om man ser en utlänning och då säger "blatten" till dom. Det är fan rasism. Skitdåligt program. Emelie ser fan bättre ut än den där tilltryckta fitthoran
JawKee 1 year ago
@JawKee Är det rasism att namnge någon på grund av utséende? Att vi ser annorlunda ut är fakta, och istället för att alla ska låtsas att alla ser likadana ut kan man väl bara vara ärlig. Han är svart, hon är brun, han är vit, hon är söt, han är ful, hon är tjock, han är smal, hon är lång, han är kort. Jag tror att de riktiga "rasisterna" är de som tycker det är tabu att säga tex turk, arab, serb, mulatt och t.o.m neger. Fast programmet suger visserligen, så allt negativt är accepterat..
FatalNova 1 year ago
@FatalNova Jag måste fan säga att du har rätt, Bra skrivet!
JawKee 1 year ago
är programledaren josefine craaford?? :o
meingalaxe 1 year ago 3
asso jag e inte så jävla kräsen, men det här verkar ju bara rent idiotiskt
EazOfHiphop 1 year ago
IN YOUR FACE balttefan!
nicke314 1 year ago 5
fy faqn vad dålig tv
denfomaniac 1 year ago 6
bra revansch?? asså du som har laggt upp detta klippet å tycker att de va en bra revansch ... JAG HATAR DIG SÅ JÄVLA BRÄND SHIT!!!!!!! skit dålig diss !!! hoppas du dör!!!!!
jagmange 2 years ago
Ingen som tänkte på att tjockisen dissade sig själv då hon blev klassad som fulare än tjejen av publiken.
Giwen 2 years ago
e hon lebb, hon emelie eller va hon nu hette?
onyx86 2 years ago
Blääähh, trött man blir på alla mobbingprogram. Finns det egentligen någon som tycker att det är roligt?
emsir1000 2 years ago
bra svenska jävla muslim.
morrarN 2 years ago 3
Skitprogram. Det syns ju tydligt att tjejen blev sårad.
Serb100Percent 2 years ago 4
vad i helvete är detta??!!! :OO faan tur att jag inte har tv längre. tv4 suger
goderian4 2 years ago
jäääävligt efterbliven programidé.
Vlord91 2 years ago 7
haha!
blsaint922 2 years ago
inte fin utseende, inte fixsad håret
Pilsnerk0rv 2 years ago
This has been flagged as spam show
hi everyone if you got a runescape acc just hanging can you please give it to me Because i got hacked and i really need a new account on lvls 20-138. Mail the pass and account(s) Name to me and I WILL BE SOOOOO HAPPY
xc2000xc 2 years ago
hon såg ut som en orm och va ful för att hon hade kanintänder? hon vet inte riktigt hur man tänker logiskt.
kass programidee
banangem 2 years ago 4
Alltså... Man såg att det inte gick ¨in genom det ena örat och ut genom det andra¨ Hon blev verkligen sårad, det ser man på henne. Fan vilket skitprogram... -.-'
EmoNoli 2 years ago 7
VAd är det för program?
payamkurdboy 2 years ago
tv4 är ju för fan ett skämt...............
stevenadler 2 years ago 7
man maste fan vara efterbliven eller 15 om man kollar pa kanal 5. san sjuk whitetrash tv
pi05pm3 2 years ago
aa, alla Kanal5 program är uppgjorda
obblan 2 years ago
äkclig arab
IamJacksColon4 2 years ago 6
Bra Stavning Neger jävel
Volvoo93 2 years ago
gå och plocka svamp med din mamma.
IamJacksColon4 2 years ago 4
snygg särskrvning.
2can4u 2 years ago
lär dig stava jävla idiot!
landforz 2 years ago
skit på dig
IamJacksColon4 2 years ago
jävlar du kunde stava till skit!
landforz 2 years ago
Öhh, sjukaste programmet jag någonsin sett.
Är det konstigt att samhället är så ytligt?
kottpower 2 years ago 11
vafan är de här för program? och vafan är de för äcklig blattebrud
hopplacowboy 2 years ago 9
vilket jävla skit...
listigt 3 years ago 5
Vad i h*lvete är detta?! Sjukaste jävla programmet jag någonsin fått möjligheten att se en glimt av! Fy fan va vidrigt!
zaladen 3 years ago 5
så jävla rätt emelie!! <3 /niklas nielsen
laxmackah 3 years ago 2
är det är typ en kopia av jerry springer eller?
WilliamOhlen 3 years ago 5
Vad fan är deta för jävla skit?! Så undrar dem varför dagens ideal är FUCKED UP!
Linn021 3 years ago 3
Nämen vad gör Erik där?! Tur att han har Mackan numera!
EastSwede 3 years ago 3
wtf e de här för program elr...
Hamsteriller 3 years ago
vilket menings löst program
knubbizz 3 years ago
Snälla,skriv "meninglöst" som ett ord. Särskrivning är så jävla jobbigt :(
merryvinbock 3 years ago 8
lol
knubbizz 3 years ago
p-p-p-prova
denniHimSelf 3 years ago
skön revansch? ormen gjorde ju bort sig.
Nordb0nk 3 years ago 10
Neeeej har min favorit Josefine Crawford lett ett sånthär SKIT program??? Mama mia...
saraklaesson1 3 years ago 4
Vilket skit pogramm, patetiskt.
Errahc 3 years ago 3
vad fan är det här för jävla skit program?!?!?
slimsin69 3 years ago 4
Vem skulle prova plastkirurgi??? ...den fula, den dumma, eller den tjocka?
earloftea 3 years ago 5
Jävla biffig "ormen" var då. Hon lär ju plocka baltludret rätt hårt.
Inte undra på att detta program lades ner....LOL
Ogasso 3 years ago
herregud har vi sån här tv i sverige
jag skäms
Hornilope 3 years ago 7
den icke-ormiga tjejen är snorkorkad
Hornilope 3 years ago 6
Den äckliga blatten såg ut som en kille men dethär var inte en ägning -.-
razzetamp 3 years ago
katastrofprogram
mysfarbror 3 years ago 4
vilket hamskt program, hur fan kan vi sjunka sa har lagt?
Isundir 3 years ago 8
jag tycker "ormtjejen" var finast
SvartBil 3 years ago 6
'sen har hon inte FIN utseende', gud störd. man vill bara skjuta henne
haannuuus 3 years ago 3
Ja... Idiot Josefine Cuukford eller vad hon nu heter... Hon har alltid åsikter om andras utseenden... Låg människa... Lågt program... Kallade en polare till mig som var i en video för tjockis direkt i radio??? Hur dum får man vara????? Hon o Katrin Kukmaniskorna borde bilda en klubb o sitta på mentalsjukhus för fan! Hahaha!
Anqaboot 3 years ago
Hon på bilden såg ju mkt bättre ut "irl" än på bilden.
Robinccc300 3 years ago 4
wot the fuck is this show about?
mbb05jb 3 years ago
På vilket sätt ägde kossan blatten?
sofastsara 3 years ago 2
"Hon har inte fin utseende och inte fixad håret."
Bäst på grammatik i klassen, möjligtvis.
Millionsofme 3 years ago 8
Känner inte igen programmet, och det är väl tur.
Riktigt skitprogram verkar det som.
Typiskt Josefine (eller vad hon heter) att leda det. Är det inte hon som brukar uttala sig om hur folk ser ut hit och dit?
emil7777 3 years ago 7
Det värsta är att hon själv är fulare än den som är knubbigare
JeEhaO 3 years ago
"SEN HAR HON INTE FIN UTSEENDE" Skämmer ju ut sig lika mycket som hennes utseende, förjävla mycket.
Fagget666 3 years ago 10
Fan för förnedringstv!!
kimberlicious85 3 years ago 4
eheh tycker de var rätt sagt för Blattebruden såg ju ut som en Häst blandat med mexicansk spya xD
Rickogillarbus 3 years ago 4
Killen som är bondpatriot och som gillar nerpissade luder som är svenska.
SupFlink 3 years ago
va fan, vadå skön revanch, det där var patetiskt, av alla saker man kunde säga till den där fjortisen!
Roobink 3 years ago 2
Men gud vad patetiskt program.
jagaelskarsallskapet 3 years ago 5
Fy fan vad hon ser ut, hon som var tjock innan.
SupFlink 3 years ago 2
Värdelös comeback av den dumma tjockisen.
MageAtYou 3 years ago 7
Vilekn nolla har mage att komma på en programidé som denna? Kan vi inte så säga rakt ut vad vi tycker om denne? Isf har jag många väl valda ord. Är det så konstigt att det är utséendehysteri i landet? Oh my alla läckerbitar där ute, dissa sån här skit för fan. Blir så äckligt trött...
Caroflina 3 years ago 27
dra åt helvete blatte fan!
Wiiiiilseen 3 years ago 7
Japp, du är vilsen.
nacho3 3 years ago 3
var ju inte ens en diss hon drog den skulle ju för fan en pappegojja kunna komma på
hoforsnikki 3 years ago 2
UTLÄNNINGAR
Bulleofsweden 3 years ago 3
Lol.. Hon är lätt en nolla.. (Hon som säger den andra är så "jätteful")
EmileTheBreaker 3 years ago 2
- vi ska se vad hon tycker, hon sitteer nämligen här, - oj!
NJackpe 3 years ago 5
Haha hennes lillebror gick på samma skola som mig..
kila911 3 years ago
aldrig sett programmet vad är det för jävla skit xD
MADEbyISLI 3 years ago
Fan vilka nördar
Lay999 3 years ago
svensk tv suger
mensalakgemejbara 3 years ago 2
jag håller med!!
Fredrich1337 3 years ago
Är det här ett skämt eller?
Om inte är jag glad att jag slängt ut min tv
Mayfly800 3 years ago
asså vafan är det här för jävla skitprogram?
AnnaMcPanna 3 years ago 4
Asså äckliga skit program, döda blatten
Amplifiedguy 3 years ago
Vad stolt hon blev när hon fick 72% i början.. mkt att vara stolt över..
DonAlinio 3 years ago 3
ägd, fan snacka skit om andra, dra åt helvette
ForzaHv71 3 years ago
sjukt program :S
MissIIndependent 3 years ago 4
Är det här ett riktigt program? VAR FAN ÄR VI PÅ VÄG?
Stealthsuit07 3 years ago 11
Håller helt med. Programledarna borde fan skjutas som ställer upp på ett så risigt program.
Zianexx 3 years ago 23
blaaaaaaaaaaaatte humor.......
stevenadler 3 years ago
det här var ju inte ens kul
madeleineer 3 years ago
idiotförklara sig själva offentligt är alltid skoj -.-
Fagget666 3 years ago 3
This comment has received too many negative votes show
Äckliga jävla blattar lär er snacka. Rösta på Sverigedemokraterna 2010!
Jonathhan1 3 years ago
det där var kanske lite off topic
teamsopsack 3 years ago 5
Fan vilket kasst program.
originalamam 3 years ago
Öh wow, skitprogram is the shit eller?
Fagget666 3 years ago
joo xD dåligt program asså :P
XItte90 3 years ago
va fan e de här? de måste va ett skämt.
redblazingglory 3 years ago
Vart är vårat samhälle på väg?
Detta program är ett riktigt bra exempel på hur sjukt utseendefixerat samhälle vi lever i.
Ni andra som kommenterar att hon är en dum 'blattejävel' som inte kan svenska är minst lika efterblivna som hon.
det här programmet var SÄMST!
summ04ahh 3 years ago 6
båda två ser ju ut som grisar
jklfvc 3 years ago
Förstår inte hur ni kan sitta å kommentera tjejerna och innehållet i programmet?!?! Sån här skit är inte ens värd att existera. Nu tycker ja vi bojkottar denna usla "underhållning"
camawe 3 years ago
äckliga blattar
SwedenGER 3 years ago
ahah stört pogram dem var fula båda 2. och jag är värdens snyggaste (skoja)
ownya88 3 years ago
va i helvete e detta för jävla skitprogram?!?!
camawe 3 years ago 5
mkt jävla bra fråga...??? suck
ritualfunk 3 years ago
jag skulle fan inte sätta på den jävla bitchen för en miljon, hon kan fan inte prata jävla apjävel "Hon har inte fin utseende" vafan e de för jävla svenska??
ruskigarockaren 3 years ago
och jag skulle vilja ge dig en käftsmäll för ingen betalning. du är en jävla töntjävel och skulle också behöva en extra lektion i svenska.
olssonII 3 years ago
den tjejen som bedömde "ormen" såg ut som en jävla apa med smink och färgat hår.
ruskigarockaren 3 years ago 3
"Hon har inte fin utseende"? LoL
jeppedabjork 3 years ago
"Hon har inte fin utseende"? LoL
jeppedabjork 3 years ago
No life!
HighLifeSthlm 3 years ago
Haha, fettot tar ju veerkligen inte åt sig ^^
båda lika jävla omogna xD
aeeeel 3 years ago
hoppas fan inte det här är svt
prominator 3 years ago
verkar lite usa influerat
truthseeker83 3 years ago
Sämsta revansch jag har sett!!:O
lovetornstrand 4 years ago
Usch, dom kom fram till mig på stan och frågade mig och min kompis om vi ville vara med i det här programmet. Vi sa såklart nej, orka vilja förnedra sig sådär... vilka puckon
snowytiger 4 years ago 8
finns det verkligen ingenting bättre att visa i TV?
Hallonbajs 4 years ago 5
Haha fan, jag känner "kanin/orm" bruden, as tufft.
lcko 4 years ago
Men snälla rara, det riktigt sjunger om amerikanisering. Denna ytlighet, att göra TV som endast baseras på ytlighet har vi sett förr men det här är ju bara så sanslöst. Jag blir inte längre förvånad över någonting.
666Nauthiz777 4 years ago 2
Skamligt att dessa program får visas i svensk tv, har vi verkligen sjunkit lika lågt som amerikanarna?
Dbonnadbonna 4 years ago 3
Fy fan va tragiskt haha ^^ Nästan så att man skulle kunna tro att det är en amerikansk talkshow som dubbats på svenska ju! I ärlighetens namn så sitter ju en medelsvensson och böjer huvudet på sned med ren sympati när den här smörjan är på TV, precis som vi gör när vi ser hur blåsta jänkarna är i till exempel Ricki Lake :)
moumontai 4 years ago 2
det här programmet e fan sjukt. så jävla felvridet perspektiv. det är underhållande att kolla på bara för att det är så sjukt
ollpangr 4 years ago
vaddå revansch? "Prova plastik-kirurgi".. Det var väl ingen bra revansch, eller?
TypTilda 4 years ago
damn va hon skämdes när hon fick veta att den andra tjejen satt i studion ^^.jag undrar vad som är meningen med detta programet? ytlighet eller att man ska passa sig för vad man säger?.
zammy1985 4 years ago
plova...prova plastikkirurgi
Pellesnake 4 years ago 4
Hur KAN en kanal gå med på att visa sånt här?? Det är ju helt sjukt.
Phoelur 4 years ago
haha. ägd!
candietoydoll 4 years ago 2
men seriöst väx upp din jävla häxa titta på dej själv. hahaha skönaste fett ägd asso hon blev!
sarijs 4 years ago 3
HAHAHAHA! där fick knäckehäxan=)
santaslayer 4 years ago 7
shit jao va är det gär ? gå hem
bagisbo 4 years ago 3
jättelätt att tracka folk som gått långt...men ärligt talat...är det HON eller NI som ska bry sig om Ebbas utseende? sjukt juh...
hackeley 4 years ago 2
Jävla skitprogram, hoppas verkligen inte att det här sänds på teve. Fan!
rikamk 4 years ago 6
Fy fan vilket skitprogram, de är helt sjukt elaka
lovestark 4 years ago 6
Sjukt program. Hur kan man göra såhär? Var finns moralen...
Extr4ct 4 years ago 2
i din mammas anus
Glans 4 years ago
Väx upp.
Extr4ct 4 years ago 3
sluta ta folk som skriver mass bös på youtube seriöst.
Glans 4 years ago
Vad snackar du om? Du repliade på min comment, har du redan glömt det?
Extr4ct 4 years ago 2
This comment has received too many negative votes show
ja vet och därför bad jag dig att inte ta mig så seriöst. youtube är ju inte direkt sidan man söker sig till om man söker seriösa diskussioner
Glans 4 years ago
Nej, kanske inte. Men du skrev "i din mammas anus" det var ganska omoget och onödigt.
Extr4ct 4 years ago 7
This comment has received too many negative votes show
din mamma är omogen och onödig.
Glans 4 years ago
Snälla... väx upp...
Extr4ct 4 years ago 5
This comment has received too many negative votes show
asså jag fortsätter ju bara för att du är så jävla bögig och ens bryr dig
Glans 4 years ago
fan vilket skit program gå in med en AK47a och rensa alla som har med produktionen att göra
felixao192 4 years ago
Var de där en diss från den tjocka typiska patriotfnasket? HAHAHAHAHA, hon själv skulle behöva operara sig, akneärrreNNNNNNNNN <:
JockeMalmross 4 years ago
Vad är det här för jävla spyprogram!!! Hur FAN kan man bara komma på en sån idé?? Rosina är ju totalt jävla DUM i skallen, fy FAN vad skönt att hennes kille fick henne att fatta hur det känns.
godessceline 4 years ago 2
Fyfan vilket jävla äckel program. Ärligt död åt den skiten.
Och dom säger att det är bättre nu än förr. Fuck no!
Jarrelarre 4 years ago 3
O.O va fan e det här för program ?!?!?!?!?!?!?
fresh1flyer 4 years ago 2
fyfan vilket äckligt program!
dlong 4 years ago 2
Jävla as... Vafan är det här för program?!
Jävlar vilken fittunge!
CarpeLodemt 4 years ago
Vad heter det här programmet? :S
TinyMiran 4 years ago
Tjejen på scenen är inte en människa utan ett mongo!
Dessutom är det aldrig ok att vara tjock faktist!
Bra program annars.
muathvbk1 4 years ago
men vänta.. vadå!? GICK de ett sånt här program på riktigt?? där man fick tala om för folk att de va fula?? i tv?? *missar allt* men why?? vrför då?? o va gick de ut på??
rockabillyrose 4 years ago
HAh den är turk tjejen är ju fan nervös när emelie ska säga nåt HAHA !
MissMiniMiss 4 years ago 3
Även fast snorungarna själv väljer att vara med i programmet så kommer ju programmet fortfarande påverka ungdomar som sitter och kollar på det. Man kommer sitta och jämföra sig med de på TV och tänka, "fan jag ser ju inte bättre ut själv", sen kommer onda cirkeln fram och man får skitdåligt självförtroende. Lägg ner skiten!
ryckett 4 years ago
wetrox. Vad jag kan se så var alla som var med i programmet Européer. Så vad menar du med blatte?
Alla européer är väl vita? om det är generna du tänker på...
kimpetertomastorsten 4 years ago
blatteäckel
wetrox 4 years ago
Men hur fan kan man göra ett sånt här program ? Helt sjukt.
BilllKaulitz 4 years ago 2
jäva fittprogram >.< de där va ju inte ens roligt! ja har lust å ge dom alla en varsin fet smäll. att man ska hålla på å trycka ner självkänslan på människor, fy fan asso :@
THflikka 4 years ago 3
This has been flagged as spam show
PLEASE DONT READ THIS. YOU WILL GET KISSED ON THE NEAREST POSSIBLE FRIDAY BY THE LOVE OF YOUR LIFE. TOMORROW WILL BE THE BEST DAY OF YOUR LIFE. HOWEVER IF YOU DONT POST THIS COMMENT TO AT LEAST 3 VIDEOS YOU WILL DIE WITHIN 2 DAYS. NOW UV STARTED READIN DIS DUNT STOP THIS IS SO SCARY. SEND THIS OVER TO 5 VIDEOS IN 143 MINUTES WHEN UR DONE PRESS F6 AND UR CRUSHES NAME WILL APPEAR ON THE SCREEN IN BIG LETTERS. THIS IS SO SCARY BECAUSE IT ACTUALLY WORKs
MeLovesMcFly 4 years ago
bruden på scenen va ju jävlar så mkt fulare! :P haha
josafulan<