@crackfug Jag antar att det är mestadels nördar som dansar "shuffle" om man nu kan kana det en dansstil. Det där med Wow soundtrack är just vad det är, ett soundtrack som vi hade till ett speciellt tema i skolan. Då det skulle vara en lugn bakgrundsmusik. Och sen har jag redan skrivet varför hon är en äcklig hora, se gärna till att läsa föregående kommentarer om du ska skriva till mig i fortsättningen, blir mindre pinsamt för dig ;) Sugen på en tjej som klär sig som en kille vanligen?
@crackfug nej lite mer klass än så vill jag ha på mina brudar :/ Orkar egentligen inte diskutera med dig om vem som skulle åka på stryk eller inte då ni småpojkar alltid hotas med sånt tills ni träffar den personen på riktigt. Vad är det inte att förstå? Ålder är bara siffror gubben. Man kan vara dum mot folk hur ung/gammal man än är.
Älskar att du verkligen försöka verka så tuff här på den här videon x) du försöker verkligen "äga" mig :D bara för att du vill att den där sofia ska se det.Gulligt
Återigen, du använder egna erfarenheter emot mig, inte det smartaste så du vet :(
Nej helvetet är ingen plats jag förväntar mig att dra till, finns massor av platster jag ska till först!
*suck* Återigen.. Läs föregående kommentarer innan du skriver något till mig! :) Men som jag redan har sagt så heter jag Martin Ennis, Uppsala. Hälsa gärna på! Skulle gärna vilja diskutera med dig f2f, och du hade vågat det dvs ;)
@crackfug oj just en sista sak innan jag börja skriva till nästa retard. Hur gammal är du? :)
@supflink Hon är ej bra på att shuffla. Så nej jag sitter tyvärr inte och gråter över något jag inte kan. Och ja jag sitter på nätet smarting, eftersom den här videon ligger på hemsidan youtube! ;) Och sen vad får dig att tro att jag inte kan svenska? Är det inte ganska uppenbart att jag kan svenska nu när jag har svarat på ditt efterblivna inlägg? :o
O hur fan vet du att hon är en "äcklig hora"? du säger ju att du inte visste vem hon var förutom när du gick in här o såg videon, men sen haru fan stalkat henne så jävla hårt och pratat med hennes kompisar o skit? ngn verkar lite småsugen ändå?:S
Och vi ska se vem som f"åker på stryk" gubben:) men ska jag vara ärlig så fattar jag inte att du kan vara typ.. 19 bast o fortfarande hota en tjej (som du inte ens känner) och hennes kompisar..
@allyelina Hm..finner det där lite konstigt du säger att jag kan säga vad som helst till dig utan att du tar åt dig men ändå sitter du och lägger ner tid på att svara till någon helt random på internet? Sen undrar jag om det verkligen är jag som är dum i huvet eller inte, då du frågar mig om jag är 12, när det står klart och tydligt i mitt användarnamn att jag är troligen född -93. Förresten är det något fel med personer som är tolv? Eller är det bara ngt du och dina äckliga nördkompisar säger?
@Ennis931210 jag sa att du kan kalla mig hur mycket som helst utan att jag tar åt mig, sen att jag vill säga vad jag tycker och tänker och ha mina egna åsikter om det du har skrivit är en helt annan femma. Har inte sagt att det är något fel på personer som är 12, men jag anser att du beter dig som 12, för av egen erfarenhet brukar vissa personer runt den åldern komma med lika värdelösa kommentarer som du. "Hora" vet du ens vad det betyder? isåfall kan du nämna en person jag sålt sex till :)
@UdehnMusic Sjukt bra på det hon gör? Nej det är hon inte. Smart? nej inte direkt, söt eller snygg kan jag inte heller hålla med om ( gillar inte den där luffiga stilen, skejtar skor etc). Jag är jag, är det ngt du vill veta om mig så är det bara och fråga!
@Ennis931210 hon behöver la inte ta åt sig bara för att hon sitter o svarar eller?
och hur ska man fatta med ditt jävla användarnamn att du "Klart o tydligt" är född 93? det är Ennis följt av 6 tillsynes random siffror.. O ja, många tolvåringar beter sig precis som du gör just nu, går in på random personers klipp, säger jäättecoola saker som du kan visa upp för dina kompisar sen och förstora din lilla E-penis:)
Jaja.. knip nu. Du sitter på nätet och grinar över att hon kan något som du inte kan. Måste vara så förbannat illa, eller? Gå till skolan och lär dig svenska när du är i farten.
@mrsuprify Hur ska jag ha kunnat vetat att hon var en äcklig hora innan jag såg henne? Jag hade inte gått in på denna dåliga video om jag hade den vetskapen. Men efter att ha pratat med folk som känner till henne, och ha gått igenom hennes svar till folk här på youtube så står jag fast vid det jag har skrivit till henne. Att be folk att dö visar ju verkligen hur omogen hon är.
hahaha vad är du för en jävla lirare egentligen? först beter du dig som ngt jävla svin o kommer in o kommenterar så jävla mkt onödig skit som du inte har någon som helst anledning att skriva..
Sen skriver du: "Du o dina äckelnördkompisar", o så kollar man din utub page o så haru lagt till typ.. "WoW soundtrack" o skit i dina spellistor, så du menar att du inte är ett dugg nörd då lr? dra åt helvete bara! Kom inte in på ngns video bara för att snacka massa skit!
@Ennis931210 jag hoppas verkligen du inser hur jävla dum i huvudet du låter, kallar mig hora? helt seriöst, är du 12 eller.. fyfan va trött jag är på människor som dig, kommer aldrig med bra argument eller diskussioner. Du kan skriva att jag är hur mycket som helst, men jag kommer inte ta åt mig ändå, för det är sånna som du som jag bara suckar åt och tycker synd om. Har du inget vettigt att svara tillbaka så tycker jag du kan hålla käft istället.
HAHAHHAHA! Nu är house så jävla mainstream! Tack för att du bekräftade det ännu mera. Jävla småungar. Vi ses på krogen, nej juste. Ni sticker ju till lanparties som dreamhack haha.. Herregud, väx upp era mobbade jävlar. Suck, jag hoppas verkligen att en kamelridare våldtar dig, och slår sönder dina fula tjocka datanördar som du har till vänner. Äckliga jävla fjortisar.
@lundbeeeerg är du efterbliven? frågan är ju vem som är fjortis här, du lägger en kommentar och säger att vi är "mobbade jävlar" att jag ska bli våldtagen och att mina vänner ska bli sönderslagna, det är ju jätte moget liksom. Dessutom har jag inte ens åldern inne än för att gå på krogen och dreamhack är 2 gånger om året så förstår inte hur du ens kan jämföra de sakerna. Hoppas du dör.
@allyelina Lyssna nu på mig din lilla hora, du/ni skämmer bara ut er,man märker att ni från Jönköping och andra luffarställen inte har någon stil för 5 öre. Du är så äcklig och ful och kommer att bli så spottad av alla brudar med klass. Dina polare som leker mangahz kan sluta redan nu och leka internetcowboys för de kommer att åka på så mycket stryk när de försöker ingripa när ditt lilla fjortisrövhål blir spräckt. Vidriga fitta.
@lundbeeeerg Nu om house har blivit så jävla mainstream så ska alla sluta lyssna på det? Tror du folk slutade lyssna på Elvis, the beatles, AC/DC m.m band eller sångare för att andra gjorde det? Så jävla dumma människor det finns och du är en av dem! :)
men om du nu så gärna vill till krogen o supa skallen av dig, så gärna för mig.. hoppas du får ett bra liv på en jävla parkbänk med dina "coola" vänner till alkoholister..
tycker faktiskt att ni gnäller lite för mycket. jag skiter fullständigt i hur hon ser ut vafan hon är ju bra på att shuffla de är ju de man kommer hit för att se? man söker liksom inte på en tjej som shufflar för att kolla om en tjej är snygg lol
@satioFTW jaha om alla kollar för att jag är snygg, konstigt att typ alla kommenterar att jag är duktig på shuffle då, du däremot är sjukt värdelös på att stava, idiot.
@allyelina Hahah. Det roliga är att det ligger något i vad @satioFTW säger, du börjar för helvete shuffla vid 01:00, videon är en och en halv minut lång. :) Du är väl relativt bra på att shuffla, men din efame kommer från ditt utseende, bara så att du är medveten om det.
@Serdoh varför specificerar du dig på denna videon när han tydligt skriver "videos" i sin kommentar? efame.. bitch please, det jag ville få fram var att jag inte är värdelös det vet jag med tanke på att jag har fått det bekräftat från sjukt mycket folk.
@allyelina Jag sa att det ligger 'något' i vad han säger :) Då du är en brud kanske du inte märkt att killar är sjukt desperata över internet. Just sayin'.
@Serdoh och @satioFTW ni måste skämta? Man kan inte säga annat än att tjejen ser sjukt bra ut, men utöver det då? Jag tror inte folk sökte på "snygg tjej shuffle" för att hitta hit direkt. Du shufflar med stil, vilket majoriteten inte gör, vilket gör dig till en outstanding shufflare. Grym shuffle+se bra ut= win win if you ask me. Keep it up!
@snjL Jag har inte sagt att hon shufflar dåligt, snarare motsatsen. Men hennes e-fame kommer från hennes utseende, inte för att hon shufflar bra. Videon består till 2/3 av att hon står och gör ingenting.
@Serdoh men jag har väl andra videos också? om jag nu ser bra ut som du säger och jag hade shufflat verkligen skit kasst? då hade jag nog inte haft någon e-fame överhuvudtaget? det är ingen som hade spridit den vidare för jag såg hyfsat bra ut men shufflade skit kasst? tror jag inte iaf, så mycket beror på att jag shufflar bra.
nice well done =)
H4doKo 1 day ago
Her legs are doing shuffle but her boobs makes jumpstyle!
dannewasted 6 days ago 4
i just wanna sex ya
iasfl 6 days ago
you are so beautifull *.*
Metianer1 1 week ago
vart tog den klassiska brakedancen vägen ?
tobbelol123 1 week ago
one minute more ... for nothing :) :) but she can :D we give duel?
Neo10731 1 week ago
Damn snyggaste bruden på youtube
jessemarjamaa 1 week ago
Sjukt grym shuffle , men försök att inte ha så långt innan du börjar shuffla ;)
Grymt snygg är du också! :)
bonnabajare 1 week ago
Du är väldigt duktig, och väldigt söt! :)<3
TheYankieProductions 2 weeks ago
.. söt shuffle du har (Y) =)
LSstoney 2 weeks ago
Jävligt najs, keep up the good work girl! :)
Miiken159 2 weeks ago
Grymt snygga moves! keep it up bruden! :)
Kaystrov 2 weeks ago
1 minut och 20 sekunder skit och 9 sekunder shuffle, bra jävla jobbat.
ddajMEN 2 weeks ago
Vilken tjej!
emilandviken 3 weeks ago 3
Otroligt söt tjej!
bennihoe 3 weeks ago 3
PAAAAARTTTTTTTTTTTTYYYYYYYYYYYYY!
nebbdjuretperry 3 weeks ago
Hmm rätt bra faktiskt.
ultimatehacker1997 3 weeks ago
Nice du e snygg :) (DU E BRA på att dansa)
optex05 1 month ago
:D
omeletteneseg 1 month ago
fett snygg och nice shuffle ;) !!!
CSproduktions 1 month ago
@crackfug Jag antar att det är mestadels nördar som dansar "shuffle" om man nu kan kana det en dansstil. Det där med Wow soundtrack är just vad det är, ett soundtrack som vi hade till ett speciellt tema i skolan. Då det skulle vara en lugn bakgrundsmusik. Och sen har jag redan skrivet varför hon är en äcklig hora, se gärna till att läsa föregående kommentarer om du ska skriva till mig i fortsättningen, blir mindre pinsamt för dig ;) Sugen på en tjej som klär sig som en kille vanligen?
Ennis931210 1 month ago
@crackfug nej lite mer klass än så vill jag ha på mina brudar :/ Orkar egentligen inte diskutera med dig om vem som skulle åka på stryk eller inte då ni småpojkar alltid hotas med sånt tills ni träffar den personen på riktigt. Vad är det inte att förstå? Ålder är bara siffror gubben. Man kan vara dum mot folk hur ung/gammal man än är.
Älskar att du verkligen försöka verka så tuff här på den här videon x) du försöker verkligen "äga" mig :D bara för att du vill att den där sofia ska se det.Gulligt
Ennis931210 1 month ago
@crackfug tycker jag iaf! Lycka till.
Återigen, du använder egna erfarenheter emot mig, inte det smartaste så du vet :(
Nej helvetet är ingen plats jag förväntar mig att dra till, finns massor av platster jag ska till först!
*suck* Återigen.. Läs föregående kommentarer innan du skriver något till mig! :) Men som jag redan har sagt så heter jag Martin Ennis, Uppsala. Hälsa gärna på! Skulle gärna vilja diskutera med dig f2f, och du hade vågat det dvs ;)
Ennis931210 1 month ago
@crackfug oj just en sista sak innan jag börja skriva till nästa retard. Hur gammal är du? :)
@supflink Hon är ej bra på att shuffla. Så nej jag sitter tyvärr inte och gråter över något jag inte kan. Och ja jag sitter på nätet smarting, eftersom den här videon ligger på hemsidan youtube! ;) Och sen vad får dig att tro att jag inte kan svenska? Är det inte ganska uppenbart att jag kan svenska nu när jag har svarat på ditt efterblivna inlägg? :o
Ennis931210 1 month ago
@Ennis931210 watch out, we got a badass over here! :o
YJinChan 3 weeks ago
@Ennis931210 men förhelvete, kan du då nämna en person jag sålt sex till eller?
allyelina 1 month ago 2
Sofia Elfgren är het...och shufflar som en bro
carlbrutal1 1 month ago in playlist Favorite videos
HELT SJUKT BRA! helvete snygg brud m.m give me youre number! singel killer nära gbg :P
kiggenoz 1 month ago
Fan va najs :P
panter485 1 month ago
Najz jobbat Sofia! :)
SwedishMetal15 1 month ago
@Ennis931210
O hur fan vet du att hon är en "äcklig hora"? du säger ju att du inte visste vem hon var förutom när du gick in här o såg videon, men sen haru fan stalkat henne så jävla hårt och pratat med hennes kompisar o skit? ngn verkar lite småsugen ändå?:S
Och vi ska se vem som f"åker på stryk" gubben:) men ska jag vara ärlig så fattar jag inte att du kan vara typ.. 19 bast o fortfarande hota en tjej (som du inte ens känner) och hennes kompisar..
crackfug 1 month ago
Låt ? :D
hsmsnoopy 1 month ago
@hsmsnoopy Lyssnar du ALDRIG på radio? o_o
thePanzerwaffle2 1 month ago
Vet du hur snygg du är eller?
KrigarAbbe 1 month ago
RIKTIGT GRYM OCH HET BRUD ;)
klimboss96 1 month ago
Sämst
Mr2x2ever 1 month ago
Du är king och snygg
kungensson122 1 month ago 3
nice;)
Twigz9797 1 month ago
Du är sjukt grym på det där! Gj girl:)
Jonte2kk 1 month ago
Köpt jeansen? ;o
Jarlaan1 1 month ago
fan man måste ju ändå lära sig det där kunna köra lite fina movs ;D
Zronxziq 1 month ago
Man blir beroende av att kolla på dig, the fuck? :o
MrSuprify 1 month ago
Ennis, haha du e ju hjärndöd for real oxå. Avis, that's it.
Doffer443 1 month ago
Ennis, knip!
Doffer443 1 month ago
Nice att det är tjejer som shufflar med :)! Eftersom du shufflar så gillar du väl Hardstyle antar jag. Några favvo låtar :)?
elitdrum 1 month ago
riktigt grym är du ! keep it up :D
PafeePuu 1 month ago
skaka rumpa hlr jag mig till iaf...
ninod96 1 month ago
Grym du är! Respekt till dig :)
NekeriiLipanon 1 month ago
No offence! Men jag undrar om folket går på stilen på själva dansen eller utseendet! Hm!
bqrre 1 month ago
Nice :)
teo7888 1 month ago
Vänta varför sitter alla jävla nördar här o kallar alla p12 ^^ alla har väl vart 12?
themjolk 1 month ago
@Lundbeeeerg Äntligen någon som förstår mig!
Ennis931210 1 month ago
@allyelina Hm..finner det där lite konstigt du säger att jag kan säga vad som helst till dig utan att du tar åt dig men ändå sitter du och lägger ner tid på att svara till någon helt random på internet? Sen undrar jag om det verkligen är jag som är dum i huvet eller inte, då du frågar mig om jag är 12, när det står klart och tydligt i mitt användarnamn att jag är troligen född -93. Förresten är det något fel med personer som är tolv? Eller är det bara ngt du och dina äckliga nördkompisar säger?
Ennis931210 1 month ago 18
@Ennis931210 jag sa att du kan kalla mig hur mycket som helst utan att jag tar åt mig, sen att jag vill säga vad jag tycker och tänker och ha mina egna åsikter om det du har skrivit är en helt annan femma. Har inte sagt att det är något fel på personer som är 12, men jag anser att du beter dig som 12, för av egen erfarenhet brukar vissa personer runt den åldern komma med lika värdelösa kommentarer som du. "Hora" vet du ens vad det betyder? isåfall kan du nämna en person jag sålt sex till :)
allyelina 1 month ago 17
@Ennis931210 Du är bara pinsam och du skämmer ut dig själv. Sofia är sjukt bra på det hon gör, hon är smart, söt och snygg. Vad är du?
UdehnMusic 1 month ago
@UdehnMusic Skämmer ut sig hur gubben?
lundbeeeerg 1 month ago
@UdehnMusic Sjukt bra på det hon gör? Nej det är hon inte. Smart? nej inte direkt, söt eller snygg kan jag inte heller hålla med om ( gillar inte den där luffiga stilen, skejtar skor etc). Jag är jag, är det ngt du vill veta om mig så är det bara och fråga!
Ennis931210 1 month ago
@Ennis931210 ah vad heter du då?
emilnygard91 1 month ago
@emilnygard91 Underbart att du är efterbliven. Helt underbart.
lundbeeeerg 1 month ago
@emilnygard91 Martin,
Och doffer443, jag är inte alls avis. Vad skulle jag vara avis på?
Ennis931210 1 month ago
@Ennis931210 Är du ett troll?
Zuthrix 1 month ago
@Zuthrix Nej, jag är en människa. Hurså?
Ennis931210 1 month ago
@Ennis931210 hon behöver la inte ta åt sig bara för att hon sitter o svarar eller?
och hur ska man fatta med ditt jävla användarnamn att du "Klart o tydligt" är född 93? det är Ennis följt av 6 tillsynes random siffror.. O ja, många tolvåringar beter sig precis som du gör just nu, går in på random personers klipp, säger jäättecoola saker som du kan visa upp för dina kompisar sen och förstora din lilla E-penis:)
crackfug 1 month ago
@Ennis931210
Så dra åt helvete rent ut sagt och ha en bra dag!
o jag kan stå för det jag säger närsomhelst, tillskillnad från dig. så jag kan säga vad jag heter: David Johansson, Göteborg! Tack för mig
crackfug 1 month ago
@Ennis931210
Jaja.. knip nu. Du sitter på nätet och grinar över att hon kan något som du inte kan. Måste vara så förbannat illa, eller? Gå till skolan och lär dig svenska när du är i farten.
SupFlink 1 month ago
@Ennis931210 hat på internet är så tråkigt lägg ner
tobbelol123 1 week ago
@mrsuprify Hur ska jag ha kunnat vetat att hon var en äcklig hora innan jag såg henne? Jag hade inte gått in på denna dåliga video om jag hade den vetskapen. Men efter att ha pratat med folk som känner till henne, och ha gått igenom hennes svar till folk här på youtube så står jag fast vid det jag har skrivit till henne. Att be folk att dö visar ju verkligen hur omogen hon är.
Ennis931210 1 month ago
@Ennis931210
hahaha vad är du för en jävla lirare egentligen? först beter du dig som ngt jävla svin o kommer in o kommenterar så jävla mkt onödig skit som du inte har någon som helst anledning att skriva..
Sen skriver du: "Du o dina äckelnördkompisar", o så kollar man din utub page o så haru lagt till typ.. "WoW soundtrack" o skit i dina spellistor, så du menar att du inte är ett dugg nörd då lr? dra åt helvete bara! Kom inte in på ngns video bara för att snacka massa skit!
crackfug 1 month ago
Fett grym, Keep on Shuffle !
WobblezGaming 1 month ago
Klart hetaste tjejen som shuffla jag sett! Keep it up och hoppas vi ses på ett dansgolv där ute! :)
shadeeez 1 month ago
så jävla bra ! :D
Nicolinaaaaaa 1 month ago
EVERY DAY I'M SHUFFLIN'
MultiSh1 1 month ago
hatar låten dom har tagit det där pianospelandet direkt från en låt i filmen smala sussie. (den heter perteeum mobile elr nåt)
SweTeamExploring 1 month ago
@allyelina Har nog legat mer än vad du har gjort, trots att du är en äcklig liten h*ra. Och då är det inte skabbiga brudar som dig alltså ;)
Ennis931210 1 month ago
@Ennis931210 Varför kolla på hennes video om du tycker hon e en hora, stick o kom inte tillbaks?
MrSuprify 1 month ago
@Ennis931210 jag hoppas verkligen du inser hur jävla dum i huvudet du låter, kallar mig hora? helt seriöst, är du 12 eller.. fyfan va trött jag är på människor som dig, kommer aldrig med bra argument eller diskussioner. Du kan skriva att jag är hur mycket som helst, men jag kommer inte ta åt mig ändå, för det är sånna som du som jag bara suckar åt och tycker synd om. Har du inget vettigt att svara tillbaka så tycker jag du kan hålla käft istället.
allyelina 1 month ago 37
@allyelina Han e svart och "bazzar" alla fattar du väll ;)
raserbajs96 1 month ago
@allyelina Amen
Zuthrix 1 month ago
@Ennis931210 Så jävla lågt p12 helvette, skaffa dig ett liv.
huffe96 1 month ago
@Ennis931210 Svara =/= ta åt sig. Det lärde man sig för fan i sjuan, väx upp.
@allyelina Naaaajs shuffling, ser sjukt snyggt ut.
jh2k3j5hjkh 1 month ago
sjukt snygg tjej och grym på att shuffla. Keep it up!
F0RSELLL 1 month ago
Vad gör du utanför köket ^^?
themjolk 2 months ago
I like you allyelina you so beautiful
TJaruchan 2 months ago
grym!
EliasTittyFakker 2 months ago
testa jumpstyle :)
KingFeraxx 2 months ago
@KingFeraxx körde jumpstyle i ett halvår innan jag började shuffla, det sög.
allyelina 2 months ago 13
@allyelina han vill bara att dina pattar ska studsa...
TheStothaK 2 months ago
@TheStothaK De vill vi alla
STINKY970110 2 months ago
@lollis1122 vad ska jag skoja om? p12
micke123cool 2 months ago
Ante jonsson @fb
19:49
många gånger jag skulle dunka na
svenljungasvenljunga 2 months ago
@svenljungasvenljunga sch :D
b1REW 2 months ago
1:22 diggar ballerina movet :>
Swe2FAST4YOU 2 months ago
awww! Skön ju ;D
b1REW 2 months ago
kan man ens kalla detta shuffle?
no offence men..
betongchild 2 months ago
@betongchild Från 1:01 och framåt kan man nog det ja.
Ludzee1337 2 months ago
@Ludzee1337 inte shuffle..
betongchild 2 months ago
Synd att du inte har så bra kamera, tråkigt att kolla på dina videos när det är så dålig framerate. Riktigt bra var det iaf, snygg är du med!
JonteCola 2 months ago
dam, nice Shuffle :)
17malle 2 months ago
heeeeeet ! <3
GILERASTALKER1 2 months ago
snygg
kebabguy889 2 months ago
Riktigt fin är du. Hur länge har du shufflat?
SimonOhNo 2 months ago
hur länge har du shufflat? :)
sladden96 2 months ago
Like, just cause the pretty girl ^^
lessEnjoi 2 months ago
Bästa delen på videon var ju 1:29 :)
chillarn7 2 months ago
Blondie som shufflar. DET B'STA JAG HAR S'TT FORTS'TT!
HjalleBeatboxing 2 months ago
hahaha taggarna är ''hot girl'' :D
Liirre 2 months ago
asså. damn. så jävla snygg! xD :D
Liirre 2 months ago
DAMN! du är duktig!
guldnoob 2 months ago
1min av videon så hade du inte ens börjat shuffla
warp123warp 2 months ago
Grym ju! sen att du har skön stil och är en riktigt fager tjej är ju bara ett stort plus i kanten ! ;)
hheckyboii 2 months ago
Nej men jag bara står här efter cykelbanan och dansar lite... :)
waitwuut 2 months ago
inte värt att kalla shuffle ....
bebbch 2 months ago
FB ? :D
makanpakan 2 months ago 3
Bravo xD
TJaruchan 2 months ago
watch them bouncE!
zer0pl4y 2 months ago
snygg brud! duktig med :)
NTStunters 2 months ago
you are nice. and hot
FlexFIN 2 months ago
Duktig är du hjärtat!
/Beeeejcåååån
BaconExpress 2 months ago
Du e asgrym!
Djthunderify 2 months ago
STRIPPARÅÅÅÅÅÅÅ!
1337krez 2 months ago 67
@1337krez BLIR INGEEEEE!
allyelina 2 months ago 52
@1337krez Backarååååå!
Sweezatgaming 2 months ago
@1337krez töönt
warp123warp 2 months ago
@1337krez Det är sånna som DU som gör att det inte finns trevliga tjejer på nätet. SKÄMMES!
crazybarzul11 2 months ago 3
@1337krez ägd där.
Lullehduvet 2 months ago
gift dig med mig!
MultiKrillz 2 months ago
Aggressioner finnes i kommentarfälteeeeee!
Äntligen någon som det syns på dom att dom har kul! KÖR FÖRFAN!
Xentozz 2 months ago
Comment removed
makanpakan 2 months ago
bästa tjejen ja sett.. xd
kunde skippat det i början :P
Lullehduvet 2 months ago
This has been flagged as spam show
HAHAHHAHA! Nu är house så jävla mainstream! Tack för att du bekräftade det ännu mera. Jävla småungar. Vi ses på krogen, nej juste. Ni sticker ju till lanparties som dreamhack haha.. Herregud, väx upp era mobbade jävlar. Suck, jag hoppas verkligen att en kamelridare våldtar dig, och slår sönder dina fula tjocka datanördar som du har till vänner. Äckliga jävla fjortisar.
lundbeeeerg 2 months ago
@lundbeeeerg är du efterbliven? frågan är ju vem som är fjortis här, du lägger en kommentar och säger att vi är "mobbade jävlar" att jag ska bli våldtagen och att mina vänner ska bli sönderslagna, det är ju jätte moget liksom. Dessutom har jag inte ens åldern inne än för att gå på krogen och dreamhack är 2 gånger om året så förstår inte hur du ens kan jämföra de sakerna. Hoppas du dör.
allyelina 2 months ago 55
@allyelina Lyssna nu på mig din lilla hora, du/ni skämmer bara ut er,man märker att ni från Jönköping och andra luffarställen inte har någon stil för 5 öre. Du är så äcklig och ful och kommer att bli så spottad av alla brudar med klass. Dina polare som leker mangahz kan sluta redan nu och leka internetcowboys för de kommer att åka på så mycket stryk när de försöker ingripa när ditt lilla fjortisrövhål blir spräckt. Vidriga fitta.
Ennis931210 1 month ago
@Ennis931210 oj, någon har inte fått ligga märker jag
allyelina 1 month ago
@allyelina Fyfan va rätt sagt, fortsätt shuffla, du e både duktig och ser bra ut. Lyssna inte på ennis.
MrSuprify 1 month ago
@lundbeeeerg U mad bro?
Angmarspappa 2 months ago
@lundbeeeerg Kom igen fjortis eller inte , man säger inte såna saker...
makanpakan 2 months ago 5
@lundbeeeerg Nu om house har blivit så jävla mainstream så ska alla sluta lyssna på det? Tror du folk slutade lyssna på Elvis, the beatles, AC/DC m.m band eller sångare för att andra gjorde det? Så jävla dumma människor det finns och du är en av dem! :)
Swe2FAST4YOU 2 months ago
@lundbeeeerg neger
illestyyle 2 months ago
@lundbeeeerg du behöver ju inte börja svettas med ögonen och få klumpen i halsen
Wizhix 2 months ago
@lundbeeeerg House är så jävla mainstream? onej, andra lyssnar på samma musikstil som jag... Så kan vi ju inte ha det.. eller?
LordKnasticuz 2 months ago
@lundbeeeerg Fail troll is fail.
men om du nu så gärna vill till krogen o supa skallen av dig, så gärna för mig.. hoppas du får ett bra liv på en jävla parkbänk med dina "coola" vänner till alkoholister..
BlackAxe11 2 months ago
@BlackAxe11 HAHA, JIM! XD
TheK320 2 months ago
SHIT, du är skit bra ju :)
TwinZiEx 2 months ago
Bara jag som blir glad av att kolla på den här ? :)
makanpakan 2 months ago 6
du är bra!
elajtyzheN1337 2 months ago
song ?
al621 2 months ago
Comment removed
guardion2 2 months ago
@al621 avicii- Fade into darkness
guardion2 2 months ago
@guardion2 thx :D
al621 2 months ago
omg im in love... Fan läcker brud som kan shuffla haha. Respekt
TheCameltotem 2 months ago
Gå på dejt med mig <3
Navefjortis 2 months ago
tycker faktiskt att ni gnäller lite för mycket. jag skiter fullständigt i hur hon ser ut vafan hon är ju bra på att shuffla de är ju de man kommer hit för att se? man söker liksom inte på en tjej som shufflar för att kolla om en tjej är snygg lol
heslate1 2 months ago
såå, hur läng äru?
juzztdark 2 months ago
jävlar vad du är grym
amaliawall 2 months ago
Hur lång är du?!?!?!?!
lokreth1992 2 months ago
Hur bred är du?
ddajMEN 2 months ago
sofia härligt shuffle fortsätt så :P
EnchantedSTUNT 2 months ago
@allyelina ser du inte.. det är inte bara jag som ber om fler shuffle videos. You rock and you know it.
johan9507 2 months ago
Comment removed
lahtinenhej 2 months ago
kul att du shufflar endast sista 28 sekunderna
mandisencool 2 months ago
Gillar din stil, en såkallad smooth stil med fina kicks o bra flyt på både överkropp o benen. Keep going girl, u rock :)
Armino123 3 months ago
Alla kollar på dina videos för du är snygg. Inte när du dansar för där är du vördelös på
satioFTW 3 months ago
@satioFTW jaha om alla kollar för att jag är snygg, konstigt att typ alla kommenterar att jag är duktig på shuffle då, du däremot är sjukt värdelös på att stava, idiot.
allyelina 3 months ago 41
@allyelina haha, satioFTW är ju korkad... vad då värdelös? Talangfylld kallas det dumm dumm...
wowaccpass 3 months ago
@allyelina Tror dom bara säger så för att vara snälla och hoppas på att du kommer hoppa i säng med dom :)
12345678909269 3 months ago
@allyelina Hahah. Det roliga är att det ligger något i vad @satioFTW säger, du börjar för helvete shuffla vid 01:00, videon är en och en halv minut lång. :) Du är väl relativt bra på att shuffla, men din efame kommer från ditt utseende, bara så att du är medveten om det.
Serdoh 2 months ago 6
@Serdoh varför specificerar du dig på denna videon när han tydligt skriver "videos" i sin kommentar? efame.. bitch please, det jag ville få fram var att jag inte är värdelös det vet jag med tanke på att jag har fått det bekräftat från sjukt mycket folk.
allyelina 2 months ago
@allyelina Jag sa att det ligger 'något' i vad han säger :) Då du är en brud kanske du inte märkt att killar är sjukt desperata över internet. Just sayin'.
Serdoh 2 months ago
@Serdoh och @satioFTW ni måste skämta? Man kan inte säga annat än att tjejen ser sjukt bra ut, men utöver det då? Jag tror inte folk sökte på "snygg tjej shuffle" för att hitta hit direkt. Du shufflar med stil, vilket majoriteten inte gör, vilket gör dig till en outstanding shufflare. Grym shuffle+se bra ut= win win if you ask me. Keep it up!
snjL 2 months ago
@snjL Jag har inte sagt att hon shufflar dåligt, snarare motsatsen. Men hennes e-fame kommer från hennes utseende, inte för att hon shufflar bra. Videon består till 2/3 av att hon står och gör ingenting.
Serdoh 2 months ago
@Serdoh men jag har väl andra videos också? om jag nu ser bra ut som du säger och jag hade shufflat verkligen skit kasst? då hade jag nog inte haft någon e-fame överhuvudtaget? det är ingen som hade spridit den vidare för jag såg hyfsat bra ut men shufflade skit kasst? tror jag inte iaf, så mycket beror på att jag shufflar bra.
allyelina 2 months ago
@Serdoh VAFAN SERDOH! Sjukt random att se dig här, jag minns dig sen 4-5 år sedan då vi lirade på Balnazzar - Zearg
SoyasosProductions 2 months ago
@SoyasosProductions Haahhaha, fyfan vad länge sedan :D Schjookt! Tjohey!
Serdoh 2 months ago