Added: 2 years ago
From: parkwijkhaarlem
Views: 13,002
Sort by time | Sort by thread (beta)

Link to this comment:

Share to:

All Comments (52)

Sign In or Sign Up now to post a comment!
  • Gay Pride= gay HouseParty . Altijd hetzelfte . Gewoon saai

  • FUCKING HOMOS!

  • @thestopgayhatelist haat tegen haat

    tss

    btw je bent gespamt (en nog niet eens door mij lol

  • Fucking cocksuckers

  • I wish I could go to this this year!!!

  • Ik ben het ook helemaal eens met wat Tanja zegt hoor. Je hoeft er niet naar te kijken en als je er toch naar kijkt, tja we kunnen er wel wat achter zoeken :-D Ik sta Zaterdag a.s. op een boot te draaien en ik vind het gewoon een heerlijk feest. En voor de mensen die nog twijfelen, wat heb je liever. Een homo achter je staan of een matennaaier voor je? ;-) Overigens ik ben ook gewoon hetro hoor :-D

    Have fun you all coming saterday!

  • Omg, jullie moeten echt wat meer openminded zijn. Je moet niet naar dit filmpje kijken, en je hoeft er zeker niet heen te gaan als het niks voor jou is. Laat deze mensen wel in hun waarde en trots zijn, want jullie reacties geven alleen maar meer reden om dit feest eens extra goed te vieren =) Haha en ik ben hetero voor degene die dat meteen weer gaat vragen!

  • Ik ben gay, maar gatverdamme ik heb hier echt niets mee ik walg er van, zulke mensen verdienen het idd om in een knal op hun bek te krijgen, dit roepen ze op zichzelf af!

  • @pieterotte Pardon? Homoseksueel egocentrisme van de hoogste plank. Dat jij als totale oninteressante, heteronormatieve homo niet opvalt op straat en in Nederland gebakken zit, wil niet zeggen dat alles daarmee OK is. Laat iedereen zijn wie hij wil zijn en behandel mensen met respect. Onbegrijpelijk dit...

  • @pieterotte met dit soort teksten ben je A: geen tolerante amsterdammer en B: het woord niet waard als je eigen soort veroordeeld dat het geaccepteerd is geweld tegen ze te gebruiken. ik schaam me dan ook diep dat er gays als jij zijn `(als je het al bent ik twijfel)

  • its ok if your gay, but for gods sake dont dress up all weird and pink

  • @whopper1209

    My thoughts exactly!

  • vermoord die zieke zooi toch

    wat heb je eraan?

  • @dontmakemeMAD1990 Gay Parade Amsterdam 2009

  • @Saiitek ik dank je heel erg echt

    weet je je herinnerde mij er net aan dat ik eens wat meer homos moet beledigen

    en ik krijg net de ingeving dat ik dat eens persoonlijk moet doen(replies en persoonlijke boodschappen)

    dank je hartelijk

    ik was bijna vergeten wat mijn mening over die zieke shit was:)

    en is dat wat ik zeg erger?

    ik doe tenminste niks verkeerd

    heb je al gehoord dat nichten vol zitten met hiv?

    1 op de 10 dacht ik

    vreselijk onschuldig inderdaad :s

  • Omg Walging... vieze tering nichten.

  • freaking gays sick ppl

    fuck off all gaays

  • trots omdat ze ziek zijn

    breng dat schip tot zinken in de naam van heldere geest en goede maatschapij

  • Gay Parade is super leuk! respect

  • I'M GAY, I'M PROUD

  • ps als ik dit later wanneer ik mijn eigen huis heb hoor dat ze binnen een week langskomen koop ik vlug een geweer in rusland keer terrug en maak ze ermee af

    heb niks tegen kleurlingen enzo maar dit is ZIEK houd je eigen geestelijke gesteldheid onder controle

  • weet iemand waar ik een mortier kan krijgen? ik zou daarmee al die zieke honden willen opblazen en via een verrekijker en een camera willen zien hoe ze doodgaan of een trauma opdoen en inzien dat ze ziek zijn en niet meer achterlijk en trots op hun geestelijke gestoordheid

    zieke dieren die niet kunnen genezen moeten worden AFGEMAAKT!

  • Fuck Faggots

  • lol een maat van me stuurd dit filmpje... dit is de 8ste keer. nieuwe rick roll????

  • STOP GAY-PARADE BELGREDE

  • Gayparade, heeft minister Plasterk nog z'n hond (plassen) uitgelaten.?

    Mijn hemel wat is NL gezonken.. Hetero's gaan toch ook niet zo in de picture staan.! Frustratie ten top holahop.! Voor de goede orde ik ben geen antihomo en repecteer een ieder. Alleen dit begrijp ik niet.! Gaan met die banaan oleole hop ..@hopperdehop nederland op z'n kop.!

  • majku li vam jebemmmmm

  • niks geks De GAY parade in amsterdam HA HA stelletje kk homo's! ROTTERDAMMM!!!

  • omg catholic priest!! LMFAO!!!

  • Alle Amsterdammers Zijn Homo´s

  • OMG stay in your closet PLEASE!!

  • Kk de homo's gaan Nederland overnemen xD

  • geweldig filmpje! en thnx! ik ben te zien:D:D

  • I think that my umbrella (REMIX) video is SO MUCH more funny

  • Wanneer gordon en joling elkaar tegen zouden komen zouden het twee oorlogsschepen zijn.

  • viva hollandia de tokkie homoboot ;-)

  • Mooi gemaakt, veel werk.

    Super. Dutchboyzstudios

  • Wat een homo's :S !!!

  • geweldig !!! dit kan toch alleen in nederland

  • In December komt er weer een.

    De slee-parade. xP

  • ook al zo leuk filmpje hahha

Loading...
Alert icon
0 / 00Unsaved Playlist Return to active list
    1. Your queue is empty. Add videos to your queue using this button:
      or sign in to load a different list.
    Loading...Loading...Saving...
    • Clear all videos from this list
    • Learn more